Rekonstrukce klimatizace budovy Inspektorátu v Praze

Rekonstrukce klimatizace budovy Inspektorátu v Praze

Předmětem veřejné zakázky je provedení rekonstrukce klimatizace budovy Inspektorátu SZPI v Praze na adrese Za Opravnou 300/6, 150 00, Praha 5 zahrnující kompletní výměnu stávajícího zdroje pro výrobu chladicí vody včetně veškerých rozvodů chladicího média, výměnu klimatizačních jednotek a dodání nezávislých klimatizačních jednotek pro zajištění non-stop celoročního chlazení.
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 09:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Státní zemědělská a potravinářská inspekce

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
31.01.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
8 998 692 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Státní zemědělská a potravinářská inspekce

Zadavatel IČ:
75014149

Zadavatel ulice:
Květná 504/15

Zadavatel PSČ:
603 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. Petra Staňková

Zadavatel telefon:
+420 704 611 309


Zadavatel web:
https://www.szpi.gov.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Klimatizace do rodinných domů, kanceláří i průmyslových objektů, hal

Klimatizace do rodinných domů, kanceláří i průmyslových objektů, hal

Kompletní služby v oblasti klimatizací do rodinných domů, kanceláří i průmyslových objektů zajistí společnost VOTONA s.r.o., připravíme návrh vhodného systému, provedeme montáž i uvedení klimatizace do provozu. Staráme se průběžně o servis námi dodaných zařízení. Díky servisnímu plánu lze předejít poruchám a nákladům na větší opravy. Působíme v lokalitě Hodonín, Uherské Hradiště. Dodáváme klimatizace zn. CHIGO. Vhodné jsou do bytu, rodinných domů, kanceláří firem, skladů i velkých průmyslových hal. Kromě klimatizací můžete zvolit rekuperační jednotky - s protiproudým nebo křížovým výměníkem, ovládané elektronicky dotykovým displejem.


Prodej a montáž rekuperačních jednotek – rekuperační systémy větrání na míru

Prodej a montáž rekuperačních jednotek – rekuperační systémy větrání na míru

Potřebujete nainstalovat nový systém větrání pomocí rekuperačních jednotek? Obraťte se na firmu Zdeněk Obr Klimatizace a vzduchotechnika. Nainstalujeme Vám rekuperační systém větrání navržený na míru podle vašich potřeb. Díky instalaci systému větrání pomocí rekuperačních jednotek dosáhnete maximálně možné čistoty vzduchu. Díky větrání prostor za pomocí rekuperace lze získat příjemný vzduch bez zbytečných zápachů a vlhkosti.


Tepelná čerpadla, klimatizace do domácností i firem, automatické kotle na uhlí, pelety - prodej, servis

Tepelná čerpadla, klimatizace do domácností i firem, automatické kotle na uhlí, pelety - prodej, servis

Tepelná pohoda je důležitá v domácnosti i na pracovišti. Výběr vhodné klimatizace, tepelného čerpadla se projeví v úsporách na energie. Obraťte se na společnost VOTONA s.r.o., která se zabývá prodejem i servisem klimatizace CHIGO a tepelných čerpadel Alpha Innotec, také prodává automatické kotle pod vlastní značkou Votona, které jsou vhodné na uhlí, dřevo i pelety. Působí převážně v lokalitě Hodonín, Uherské Hradiště. V oboru klimatizací zajišťujeme kompletní služby. Od návrhu systémů, montáže a uvedení klimatizace do provozu po následný servis a revize. Dodáváme klimatizace CHIGO do bytů, rodinných domů i kanceláří, skladů nebo pro velké haly a průmyslové provozy. Dodáváme kvalitní německá tepelná čerpadla Alpha innotec, která nejsou hlučná, mají vysoký topný faktor a vydrží dlouholetý provoz. Patří mezi nejspolehlivější, nejúspornější čerpadla typu země-voda. Naše automatické kotle VOTONA jsou spolehlivé a mají jednoduchou obsluhu. Jsou univerzální, lze je použít na uhlí, dřevo i pelety. Oceníte nízkou prodejní cenu těchto kotlů.


Teplovzdušné systémy Reznor - klimatizační jednotky, plynové ohřívače vzduchu pro průmyslové provozy s nízkým stropem do 4m

Teplovzdušné systémy Reznor - klimatizační jednotky, plynové ohřívače vzduchu pro průmyslové provozy s nízkým stropem do 4m

U průmyslových objektů se vyplatí investovat do efektivního vytápění. Úspora na energiích je díky tomu velmi znát. Teplovzdušné systémy Reznor jsou spolehlivé - plynové ohřívače vzduchu mají dlouhou životnost, klimatizační jednotky navíc zaručí ideální klimatické podmínky na pracovišti. Zastoupení pro dodávky teplovzdušných systémů Reznor má pro celou ČR společnost SCHULTE INFRA s.r.o. Uherské Hradiště. Jednotky Reznor jsou vhodné jak pro střední, tak pro větší průmyslové haly. Plynové teplovzdušné jednotky pro průmyslové provozy s nízkým stropem do 4m, výkon 8-100 kW: - plynové ohřívače vzduchu UDSA s axiální cirkulačním ventilátorem - k instalaci ve vnitřním prostředí, teplovzdušná jednotka můte být umístěna na stěně a fouká horizontálně, nebo je zavěšena na stropě a fouká vertikálně - plynové ohřívače vzduchu UDSBD s radiálním cirkulačním ventilátorem jsou určeny k horizontální instalaci ve vnitřním prostředí. Kimatizační jednotky Reznor PREEVA: - pro centrální filtraci, ohřev a chlazení vzduchu - ve dvou provedeních - model SDH pro vnitřní použití, model RDH pro instalaci venku - tepelný výkon 25-100 kW, výkon chlazení 18-65 kW, průtok vzduchu 1700 až 14 000 m3/h .


Chladící a klimatizační zařízení, čerpadla a vzduchotechnika Děčín

Chladící a klimatizační zařízení, čerpadla a vzduchotechnika Děčín

Představujeme Vám firmu Cool Technology s.r.o. z Děčína, která svoji činnost zaměřila na prodej, montáž, opravy a servis chladících a klimatizačních zařízení, tepelných čerpadel a vzduchotechniky. Zabýváme se záručním i pozáručním servisem, montáží klimatizačních a chladících zařízení, tepelných čerpadel a vzduchotechniky. Provádíme odborné demontáže s důrazem na třídění vzniklých odpadů a šetrnosti k životnímu prostředí, pravidelné kontroly zařízení a provádění zkoušek těsnosti. Pokud Vás chladící a klimatizační zařízení, čerpadla a vzduchotechnika zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Lázeňská 803/13, Děčín.


Montáž a dodávka klimatizace pro rodinné domy, administrativní budovy, školy i nemocnice

Montáž a dodávka klimatizace pro rodinné domy, administrativní budovy, školy i nemocnice

Firma ELMAR group, s.r.o. je vždy připravena vyřešit problém s klimatizací - instaluje systémy měření a regulace pro technologie vytápění, chlazení, klimatizace, vzduchotechniky a řízení spotřeby všech druhů energií. Zajistí vám nejen odborné poradenství, montáž a dodávku, ale také poskytne pravidelný servis. Projekty v oblasti klimatizace realizujeme v různých odvětvích - montáž a dodávka klimatizace pro rodinné domy, administrativní budovy, školy, nemocnice, sportovní nebo výzkumná zařízení, komerční objekty, ubytovací zařízení a další. Hlavním partnerem pro dodávky měřící a regulační techniky je firma Honeywell,ale také spolupracujeme i s dalšími předními světovými a tuzemskými dodavateli jako jsou Siemens, ABB, Danfoss, ESBE, Centraline, BTR, Sauter a mnoho dalších.