Nákup ohraňovacího lisu a vláknového laserového řezacího stroje

Nákup ohraňovacího lisu a vláknového laserového řezacího stroje

Nákup ohraňovacího lisu a vláknového laserového řezacího stroje
Veřejná zakázka vložena:
03.01.2022 14:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
VOP CZ, s.p.

Originální záznam:

Okres:
Nový Jičín

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
27.01.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
40 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
VOP CZ, s.p.

Zadavatel IČ:
00000493

Zadavatel ulice:
Dukelská 102

Zadavatel PSČ:
742 42

Zadavatel obec:
Šenov u Nového Jičína

Kontaktní osoba:
Ing. Blanka Pavlovská

Zadavatel telefon:
+420 725 972 600

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vop.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42000000-6
Průmyslové stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Generální opravy a modernizace těžkých strojů a řídicích center - CNC stroje, soustruhy, frézy

Generální opravy a modernizace těžkých strojů a řídicích center - CNC stroje, soustruhy, frézy

Pokud potřebujete provést opravu těžkého stroje nebo modernizaci či přestavbu vašeho řídicího centra, pak se obraťte na firmu M-MOOS spol. s.r.o., která tyto služby poskytuje. Opravy jsou prováděny profesionálním týmem, který má dlouhodobé zkušenosti s opravou i velkých strojů. Standardně provádí opravy na těchto strojích: - soustruhy - konzolové a stolové frézky - vrtačky (do velikosti 6) - brusky - stolní pily - strojní nůžky a ohýbačky - horizontální vyvrtávačky - ostatní stroje dle dohody Dále firma poskytuje služby v oblasti modernizace a přestavby řídicích center, kde provádí kompletní revizi všech součástí a nahrazuje je novými díly. Firma rovněž disponuje několika typy řídicích systémů (Sinumerik, Heidenhain, Fanuc, Mitsubishi), ze kterých si může zákazník vybrat. Standardní doba garance je pak 12 měsíců, ale lze se dohodnout i na delší době. V neposlední řadě pak zákazník obdrží dokumenty, které dokládají přesnost provedeného úkonu a další dokumentaci (protokol přesnosti, revizní zpráva, elektro dokumentace). Všechny opravy provádí mateřská společnost M-MOOS spol. s.r.o., která má s těmito opravami dlouholeté zkušenosti.


Servis, oprava kardanových hřídelí a průmyslových pohonů

Servis, oprava kardanových hřídelí a průmyslových pohonů

Hledáte společnost, která se Vám postará o opravu kardanových hřídelí? Pak jsme tu pro Vás! Vlastníme klasické obráběcí stroje, pracoviště pro vyvažování kardanových hřídelí, osazené vyvažovacím zařízením ad. Oprava kardanových hřídelí: -dle požadavku klienta i na počkání. -spojovacích a kloubových hřídelí, zejména pro silniční motorová vozidla, stavební a průmyslové stroje. Pro rychlou opravu a servis se objednejte on-line prostřednictvím formuláře, který naleznete u nás na stránkách.


Sklíčidla hydraulická, soustružnická, pro frézování-prodej, eshop

Sklíčidla hydraulická, soustružnická, pro frézování-prodej, eshop

Společnost VABEX dodává firmám vybavení kovoobráběcích dílen - např. sklíčidla soustružnická, hydraulická, pro frézování, vrtání v provedení 3 čelisťová a 4 čelisťová. Sklíčidla pro soustružení: - 3-čelisťové sklíčidlo VSC, VSK - 4-čelisťové sklíčidlo VKC, VPS. Zvolte typ podle velikosti, rozsahu upínání, celkové výšky a váhy. Volte typ podle upínacího průměru příruby, rozsahu upínání, Sklíčidla pro frézování: - 4-čelišťové sklíčidlo VMJ - 3-čelisťové sklíčidlo VNBK. Vybírejte podle rozsahu upínání, velikosti základy, celkové výšky a váhy. Dodáváme zboží v krátkém dodacím čase po celé České republice i do zahraničí.


Vše pro nástrojářské frézky - prodej nových i repasovaných, náhradní díly

Vše pro nástrojářské frézky - prodej nových i repasovaných, náhradní díly

Věnujeme se nástrojářským frézkám z produkce TOS/INTOS Žebrák - máme rozsáhlý sortiment řad FN, FNGJ, FNGP, FNG CNC. Nástrojové frézky jsou nové nebo i repasované. Dále zajistíme náhradní díly a příslušenství včetně servisu dle vašich potřeb (upínací šrouby, hřídele, elektromagnetické spojky, spínače a další). Neváhejte se na nás obrátit, vždy vám rádi poradíme. Sklad není trvale obsazen, proto si prosím vždy sjednejte schůzku předem.


Pískovací zařízení Maxima s válečkovou dráhou - výrobce nových tryskacích strojů

Pískovací zařízení Maxima s válečkovou dráhou - výrobce nových tryskacích strojů

Poptáváte nejnovější tryskací technologie? Nejrůznější stroje dodává zákazníkům v České republiky naše společnost OTECO CZ, spol. s r.o. V našem portfoliu naleznete nejrůznější průběžná tryskací zařízení. Pořídit přímo od výrobce můžete například typ zařízení MAXIMA, který disponuje válečkovou dráhou a skvěle se hodí pro opracování plechů, trubek, rour, profilů, svárů, svařenců a dalších kovových materiálů. Mezi důležité díl patří dráha s paralelním směrem pohybu, gumové závěsy proti otěru, detektory sledující pohyb dílců v samotné komoře, přímé řízení dávkovacích ventilů a kartáčové a ofukovací prvky abraziv. Maximální šířka dílů je 600 - 3 200 mm, výška 400 - 950 mm, filtrační jednotka 40 JP až 280 JP dle výkonu každého modelu. V případě jakéhokoliv dotazu se neváhejte obrátit na uvedené kontakty.


Pásové brusky – výroba, prodej a servis

Pásové brusky – výroba, prodej a servis

Pokud sháníte spolehlivého výrobce a prodejce pásových brusek, který se zároveň zabývá i jejich servisem, obraťte se na společnost HELTOS a.s. Naše společnost vyrábí pásové brusky, se kterými máte jistotu bezpečného a ekonomického broušení kovových dílců a odlitků. Naše pásové brusky Vám poskytnout: - tichý chod bez vibrací - snadnou a rychlou výměnu brusných pásů - bezpečnou práci - broušení úkosů - rovinné broušení na horní desce