Poptávám výrobu předsíňové stěny

Poptávám výrobu předsíňové stěny

Hledám firmu, která nám vyrobí stěnu do předsíně v paneláku šíře asi 140 cm.
Poptávka byla vložena dne:
25.11.2021 09:07

Platnost poptávky:
25.12.2021 06:54

Kontaktní osoba:
Jitka Miervová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 737 431 086

Okres:
Olomouc

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Truhlářské práce a truhlářská výroba - kvalitní nábytek na míru

Truhlářské práce a truhlářská výroba - kvalitní nábytek na míru

Hledáte firmu v okolí města Břeclav, která nabízí kvalitní truhlářské práce, truhlářskou výrobu? Neváhejte a kontaktujte firmu LAMÉ Kuchyňské linky - nábytek, která se svou činností působí na jižní Moravě převážně v okrese Břeclav a zabývá se truhlářskými prácemi. Veškerý nábytek zpracujeme pro Vás ve 3D návrh: - vestavěné skříně - obývací pokoje - dětské pokoje - ložnice - koupelnový nábytek - ordinace. Naše výroba zahrnuje také kuchyňské linky, korpusy, kuchyňská dvířka a kuchyňské pracovní desky. U truhlářských prací nabízíme a zaručujeme: -krásný desing kuchyní, nábytku i interiéru -vysoká kvalita výrobků -řemeslné zpracování -nízkou cenu -rychlé dodání zakázek -nejmodernější technologie a stroje -zpracováváme grafické návrhy.


Výroba kuchyňských linek na míru - kvalitní kuchyně za výhodné ceny

Výroba kuchyňských linek na míru - kvalitní kuchyně za výhodné ceny

Chcete si pořídit novou kuchyň, ale nelíbí se Vám žádné běžně prodávané? Pak si nechte vyrobit kuchyni na míru od specialistů z Truhlářství Kafka. V kuchyni trávíme velkou část našeho života, proto by Vaše kuchyň měla být útulná, ale i praktická a aby nám její rozvržení ulehčilo práci. Vyrábíme kuchyně v masivním, laminátovém, dýhovaném či fóliovaném provedení. Na pracovní pláty nejčastěji používáme postformingové desky, nebo mohou být použity přírodní nebo umělé kameny. Dodáváme také doplňky do kuchyně, jako zásuvky, drátěné programy, karusely, otočné a výsuvné koše, multifunkční sloupy, railing systémy. Na přání zákazníka můžeme kuchyň vybavit také kuchyňskými spotřebiči renomovaných značek za velmi výhodné ceny. Nyní od nás můžete získat ke kuchyňské lince na míru nerezový dřez v hodnotě 3000,- zcela zdarma. Naše kuchyně navrhujeme tak, aby vyhovovaly současnému životnímu stylu a nejnovějším trendům.


Výroba dřevěných masivních schodů

Výroba dřevěných masivních schodů

Hledáte opravdu kvalitní a stylové schody? Nemůžete se rozhodnout jaké schody by nejlépe pasovaly do vašeho interiéru? Naše firma Truhlářství pod Budínem Rychnov nad Kněžnou navrhuje každé schodiště dle prostorových možností i přání zákazníka.Přijďte k nám, pomůžeme Vám vaše přání splnit. Výroba dřevěných masivních schodů Podle přání zákazníka vyrábíme masivní dřevěná schodiště na míru. Nejčastěji vyrábíme dřevěné schody rovné, s mezipatrem, samonosné, se dřevěným zábradlím.


Profesionální rekonstrukce bytů a domů na klíč - od jednoho dodavatele

Profesionální rekonstrukce bytů a domů na klíč - od jednoho dodavatele

Plánujete renovaci interiéru? Pak kontaktujte firmu Woodtech Jiřího Májka z Brna, která zajišťuje kompletní služby v oblasti rekonstrukce bytů a domů. Nechce si vše zrenovovat v rámci jednoho dodavatele a nebudete litovat. Provádíme instalace a montáže osvětlení, podlahových rozvodů a stropních podhledů, výměny parket a stoupaček, výrobu nadčasového nábytku na zakázku pro všechny typy místností, obklady stěn, renovace dveří, vymalování objektu a další stavební práce. Samozřejmostí je pro nás zpracování grafického návrhu pro Vaši lepší představu, profesionální poradenství s výběrem a vhodným umístěním zařízení, zajištění servisu a realizace zakázky na klíč, která zahrnuje návrh, výrobu, dodávku a montáž.


Nábytek do interiéru domu nebo bytu vyrobený na míru

Nábytek do interiéru domu nebo bytu vyrobený na míru

Potřebujete do vašeho domu nebo bytu nábytek s atypickými rozměry? Nelíbí se Vám nábytek z obchodních řetězců a chcete si vybavit svůj domov nábytkem podle vašich představ? Veškerý nábytek pro vybavení vašeho domu nebo bytu vám na míru vyrobí truhlářská dílna Jana Formana z Moravského Krumlova. Na zakázku vyrobíme nábytek pro všechny místnosti ve vašem domě. Na míru vyrobíme kuchyni s vestavnými spotřebiči. Podle vašich představ zhotovíme nábytek do ložnice, dětského pokoje. Pomůžeme vám s řešením úložných prostor - vestavných skříní. Obývací pokoj a předsíň vybavíme obývací či předsíňovou stěnou podle vašeho vkusu.


Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás

Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás

Firma Kuchyně Chábera Liberec vám na zakázku vyrobí kancelářský, koupelnový i bytový nábytek. Vše si můžete prohlédnout na našich stránkách. Působíme v Libereckém kraji a jeho okolí, ale není pro nás problém uspokojit zákazníky i z jiných lokalit.  Výroba nábytku na zakázku dle dodaných návrhů od vás U nás v Liberci si můžete nechat vyrobit moderní a plně funkční nábytek do obýváku, koupelny, kanceláře nebo dětského pokoje. Podle dodaných podkladů nebo návrhů pro Vás vyrobíme nábytek na zakázku v požadovaném designu, kvalitě a rozumné ceně. Naše firma Kuchyně Chábera Liberec rychle a kvalitně uspokojí požadavky každého klienta.