Dodávka jízdenkových automatů a validátorů

Dodávka jízdenkových automatů a validátorů

Předmětem této veřejné zakázky je dodání prodejních a informačních jízdenkových automatů a validátorů pro vozidla v Integrovaném dopravním systému Jihomoravského kraje, které jsou podrobněji specifikovány v příloze č. 1 zadávací dokumentace (technická specifikace) a v příloze č. 2 zadávací dokumentace (závazný návrh smlouvy).
Veřejná zakázka vložena:
01.11.2021 08:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
KORDIS JMK, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.12.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
84 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
KORDIS JMK, a.s.

Zadavatel IČ:
26298465

Zadavatel ulice:
Nové sady 946/30

Zadavatel PSČ:
602 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. Ing. Tomáš Němec, advokát

Zadavatel telefon:
+420 542 212 183

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.idsjmk.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30123100-8
Stroje pro označování jízdenek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


prodej a pronájem svačinových automatů – Damian LUCE X SNACK

prodej a pronájem svačinových automatů – Damian LUCE X SNACK

Chcete-li do firmy potravinový automat a nevíte, který si vybrat, pak neváhejte a oslovte nás - společnost DELIKOMAT s.r.o z Brna. Jsme provozovateli potravinových automatů Damian Luce X SNACK 3 v 1 - rozšiřuje možnosti týkající se množství a pestrosti výběru produktů. Automat na potraviny pojme celkem 447 kusů zboží. V automatu Damian Luce X SNACK 3 v 1, najdete slané pochutiny, bagety, sendviče, sušenky, cukrovinky, balené nápoje, nápoje v plechovce a jiné. Pravidelně střídáme naše dodavatele a tak nehrozí, aby se Vám nabízený sortiment omrzel. Bagety jsou dodávány od firmy Hamé, Crocodille a Frencl. Svačinový automat Damian Luce X SNACK 3 v 1 je vhodný do škol, nemocnic, firem a jiných provozoven, kde chybí kantýna či bufet. Neváhejte a vyzkoušejte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Automat na kávu a teplé nápoje X2 E/7 COFFEE TO GO pronájem

Automat na kávu a teplé nápoje X2 E/7 COFFEE TO GO pronájem

Hledáte automat do Vaší firmy i s kompletním servisem o něj? Firma DELIKOMAT s.r.o. z Brna se vám postará o instalaci a kompletní servis s údržbou všech svých pronajatých automatů v rámci celé České republiky. Moderní nápojový automat na kávu a teplé nápoje X2 E/7 COFFEE TO GO kombinuje instantní a zrnkovou kávu. Automat je uzpůsoben také na vydávání kávy s sebou, tzv. COFFEE TO GO do velkého uzavíratelného kelímku o objemu 0,3 l. V nabídce nápojů naleznete také tradiční produkty jako například černou nebo bílou kávu, latte, cappuccino, moccaccino, čokoládu, Latte macchiato, Hot Lemon nebo Cappuccino s příchutí Irish cream. Automat je vybaven celkem 7 zásobníky na suroviny a kapacitou 500ks malých kelímků a 300ks velkých kelímků pro nápoj s sebou - COFFEE TO GO. Součástí tohoto automatu je speciální filtr na vodu značky BRITA, jehož pomocí dochází k filtraci vody přes bypass a tím zůstávají zachovány minerální látky důležité pro lidský organismus.


Potravinové, nápojové a prodejní automaty - prodej a distribuce

Potravinové, nápojové a prodejní automaty - prodej a distribuce

Chcete-li pořídit do Vaší firmy nápojový či potravinový automat, pak neváhejte a obraťte se na nás. Jsme zaměření na provozování nápojových a svačinových automatů provádíme doplňování, servis a běžnou údržbu. Není nutné zakoupení nebo pronájmu přístroje. Naše firma DELIKOMAT s.r.o., působí v Modřicích na Brněnsku a zaměřuje se na prodej a distribuci nápojových, potravinových a prodejních automatů. Automaty dodáváme po celé ČR. Automaty RHEA VENDORS jsou spolehlivé, mají nízké náklady a také dobře vypadají. Patří ke světové špičce. Jsme schopni dodat a umístit nápojové automaty na teplé a studené nápoje, dále pak na cukrovinky, na chlazená jídla a další. Dodáváme náplně do automatů zn. AG Foods, Kraft Foods a Nestlé. Prodáváme také přístroje značek SIEMENS, JURA, LA CIMBALI, BUNN. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací na webových stránkách.


Pronájem a prodej automatů na kávu a horké nápoje, svačiny, jídlo a vodu pro školy, úřady i kanceláře

Pronájem a prodej automatů na kávu a horké nápoje, svačiny, jídlo a vodu pro školy, úřady i kanceláře

Chcete zajistit rychlé a chutné občerstvení Vašim zaměstnancům? Nebo byste rádi umístili občerstvení do veřejných prostor, úřadu či do školy? Představujeme rodinnou firmu s dlouholetou tradicí Kafe Partner, která zaměřuje svoji činnost na zajišťování komplexního občerstvení nejen firmám, ale i do škol, úřadů, veřejných prostor a dalších zařízení. Prodáváme a pronajímáme širokou škálu automatů. Vybírat lze z: - automaty na kávu - nápojové automaty - potravinové automaty - kancelářské kávovary - automaty na nanuky - automaty na vodu - sodobary. Spolupracujeme s regionálními dodavateli, proto jsme schopni Vám zajistit velmi širokou škálu automatů. Neváhejte nás kontaktovat, s výběrem do konkrétního provozu Vám rádi poradíme.


Automat na chlazená jídla – obědový automat Damian Food, prodej, dodávka, servis

Automat na chlazená jídla – obědový automat Damian Food, prodej, dodávka, servis

Pokud plánujete provozovat obědový automat, pak nás neváhejte oslovit. Jsme zaměření na provozování obědových, nápojových a svačinových automatů (doplňování, servis a běžnou údržbu), bez nutnosti zakoupení nebo pronájmu přístroje. Naše společnost DELIKOMAT s.r.o., se sídlem v Brně – Modřicích, doporučuje automat na chlazená jídla - obědový automat DAMIAN FOOD. Tento automat má velmi jednoduché ovládání s možností vybavení na čtečky čipových klíčů nebo karet. Nejčastěji dodáváme do firem pro stravování pracovníků. Automat na chlazená jídla pojme až 10 druhů jídel o 60 porcích. Můžete si vybrat z tradičních jídel jako je svíčková na smetaně, hovězí guláš s knedlíkem, smažený kuřecí řízek s bramborovou kaší, rizoto s kuřecím masem sypané sýrem, halušky se zelím a další chutná jídla. Obědový automat Damian Food je možné umístit do bufetu, či kantýny jako doplňující sortiment. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Nápojový automat X1 na kávu a teplé nápoje, prodej, pronájem, kompletní servis

Nápojový automat X1 na kávu a teplé nápoje, prodej, pronájem, kompletní servis

Pokud by se Vám hodil nápojový automat na kávu a teplé nápoje, pak zkuste kontaktovat naši firmu DELIKOMAT s.r.o. Rádi Vám doporučíme ten nejvhodnější pro Vaši provozovnu. Provádíme provozování nápojových a svačinových automatů. Provedeme (doplnění, servis a běžnou údržbu - není nutné zakoupení nebo pronajmutí přístroje. Nápojový automat na kávu a teplé nápoje X1, má 16 voleb nápojů s kapacitou 500 pohárků. Nejvíce se hodí tam, kde se pohybuje více lidí, do veřejných prostor. Automat má moderní vzhled, má přehledné uspořádání, automatické čidlo rozpozná umístění šálku. V automatu se nachází speciální filtr BRITA. Z výběru instantních nápojů, jsou zde tradiční produkty jako je černá nebo bílá káva, latte macchiato, cappuccino, moccaccino, čokoláda a jiné. Automat má 7 zásobníků na suroviny a kapacitu 500ks malých kelímků. Neváhejte a oslovte nás. Více informací najdete na webových stránkách.