Rehabilitačně rekondiční aktivity 2022 až 2023 v rámci zdravotnických preventivních programů

Rehabilitačně rekondiční aktivity 2022 až 2023 v rámci zdravotnických preventivních programů

Předmětem veřejné zakázky je poskytování rehabilitačně rekondičních aktivit v rámci zdravotnických preventivních programů pro zaměstnance společností (dále jen organizace), se kterými Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (dále ČPZP) uzavře trojstrannou dohodu o poskytnutí finančního příspěvku na úhradu rehabilitačně rekondičních pobytů.
Rehabilitačně rekondiční aktivity budou realizovány formou rehabilitačně rekondičních pobytů a budou poskytnuty zaměstnancům organizací, kteří jsou pojištěnci ČPZP a kteří vykonávají práci na pracovištích se zvýšeným fyzickým a psychickým zatížením, a to s využitím přírodních léčivých zdrojů nebo klimatických podmínek příznivých k léčení s cílem ochrany zdraví zaměstnanců. Součástí předmětu veřejné zakázky je rovněž sestavení preventivně rehabilitačního plánu rekondičního pobytu, zajištění ubytování, stravování a dalších činností uvedených v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Tato veřejná zakázka je rozdělena na šest částí.
Veřejná zakázka vložena:
11.10.2021 08:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
17 258 140 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Zadavatel IČ:
47672234

Zadavatel ulice:
Jeremenkova 161/11, Vítkovice

Zadavatel PSČ:
703 00

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
JUDr. Martina Hajdová

Zadavatel telefon:
+420 599 090 142

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.cpzp.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

98332000-9
Lázeňské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Léčebné lázně Jáchymov, první radonové lázně, léčba pohybového ústrojí, kožních nemocí

Léčebné lázně Jáchymov, první radonové lázně, léčba pohybového ústrojí, kožních nemocí

Představujeme Vám Léčebné lázně Jáchymov, které jako první radonové lázně úspěšně léčí nemoci pohybového ústrojí. Dále se věnujeme léčbě onemocnění kloubů, kožních nemocí, nervového systému a páteře, oběhového ústrojí, léčíme stavy po úrazech a operacích, stavy u nemocných cukrovkou nebo dnu a také se specializujeme na léčbu Bechtěrevovy choroby. Léčebné lázně Jáchymov nabízejí pobyty léčebné, relaxační, sváteční, firemní, na pár dní, v rámci dovolené a nebo jako benefity pro zdravotníky. V rámci léčebného programu můžete navštívit saunový důl, štolu Astoria a solnou jeskyni. Chcete se u nás ubytovat a využívat náš léčebný program? Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese T. G. Masaryka 415, Jáchymov.


Lázně hrazené pojišťovnou - léčba pohybového ústrojí, nervových, cévních a gynekologických onemocnění

Lázně hrazené pojišťovnou - léčba pohybového ústrojí, nervových, cévních a gynekologických onemocnění

Lázně Lednice leží uprostřed Lednicko-valtickém areálu. Jsou zaměřeny na léčbu pohybového ústrojí, nervových, cévních a gynekologických onemocnění. Jelikož jsou naše lázně zařazeny na indikační seznam, můžete k nám přijet na ozdravný pobyt hrazený pojišťovnou Jak do lázní přes pojišťovnu: 1. Praktický nebo odborný lékař vystaví tiskopis zvaný Návrh na lázeňskou péči. Na lázeňském návrhu jsou doporučena až 3 místa, kde by se měl pacient léčit. 2. Lékař posuzuje, zda jsou splněny podmínky indikačního seznamu, uvedena všechna potřebná vyšetření a nebrání-li léčení nějaká kontraindikace. 3. Tiskopis odesílá praktický lékař na zdravotní pojišťovnu, kde jej posuzuje revizní lékař. Revizní lékař může návrh schválit, schválit se změnou nebo neschválit. 4. V případě, že pojišťovna (revizní lékař pojišťovny) návrh schválí, odesílá ihned návrh do vybraných lázní. To může trvat až 3 týdny, a proto lázeňské zařízení nijak neovlivní dobu doručení návrhu do lázní. 5. Termín nástupu léčení určuje lázeňské zařízení a vyzývá pacienta nejpozději pět dnů před nástupem léčení. Komplexní lázeňská péče musí být zahájena do tří měsíců od data vystavení návrhu. U příspěvkové lázeňské péče a lázeňské péče o děti a dorost je termín nástupu nejpozději do šesti měsíců od data vystavení návrhu. 6. Lázeňský dům Perla neprovádí rezervace na komplexní nebo příspěvkovou lázeňskou péči. 7. Po stanovení termínu vašeho pobytu, odesílá lázeňské zařízení zvací dopis, kde najdete veškeré potřebné informace o nástupu.


Léčebné pobyty na klouby - lázně pro pohybové ústrojí

Léčebné pobyty na klouby - lázně pro pohybové ústrojí

Lázně Lednice, Lázeňský dům Perla, je léčebné lázeňské zařízení s ubytovací kapacitou 84 lůžek, rehabilitačním bazénem a balneo provozem. Naše rehabilitačně-rekreační zařízení se orientuje nejen na léčbu pohybového ústrojí s využitím jodobromové minerální vody, nervového a cévního systému. Nabízíme léčebný pobyt pro klienty s onemocněním kloubů (7 dní/6 nocí). Léčebný program pro klienty s onemocněním kloubů zahrnuje cílené lékařské vyšetření, 4x jodobromová koupel, 2x klasická masáž částečná, 3x suchá uhličitá koupel částečná, 2x hydrokynezioterapie a 2x skupinová rehabilitace. Samozřejmostí je volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu. Procedury jsou určeny osobám starším 18 let.


Nadechněte se horského vzduchu a uvolněte plíce díky relaxačnímu pobytu se vstupem do solné jeskyně

Nadechněte se horského vzduchu a uvolněte plíce díky relaxačnímu pobytu se vstupem do solné jeskyně

Přemýšlíte o dovolené na horách? Máte rádi horskou turistiku, ale také by jste rádi zrelaxovali tělo a duši? Věřte, že to lze dobře skloubit dohromady. Díky rekreačnímu pobytu „Přijeďte se nadechnout“, který si připravili pro Vás v Horských lázních Karlova Studánka. Vychutnat si můžete přírodu a čerstvý vzduch Jesenických hor a ještě si odpočinout v solné jeskyni či si zajít do fit centra. V rámci tohoto pobytu máte k dispozici: - 1x vstup do solné jeskyně - 2x inhalace oleobalzámem - 1x lázeňské oplatky Využít můžete i neomezený vstup do hotelového fitness. Rekreační pobyt je na 4 dny a 3 noci s polopenzí. Ubytování budete ve 3* pokoji s TV, kde jistě oceníte vlastní sociální zařízení. Stravování nyní probíhá formou servírovaného oběda či večeře až do odvolání. Naše motto zní: „...tady Vás baví dýchat“


Léčebné lázně pro pohybové ústrojí  - léčba jodobromovým pramenem

Léčebné lázně pro pohybové ústrojí - léčba jodobromovým pramenem

Lázně Lednice využívají přírodní léčivý zdroj Jodobromovou vodu k léčbě pohybového ústrojí, nervového a cévního systému a i při gynekologických problémech. Pro léčbu pohybové ústrojí nabízíme hned několik procedur a našimi nabízenými léčebnými metodami jsou: -Přírodní léčivý zdroj, jodobromový pramen -Kinezioterapie -Hydroterapie -Reflexní terapie -Mechanoterapie -Masáže -Elektroléčba -Inhalace -Fototerapie -Termoterapie -Oxygenoterapie -Aplikace CO2 Přírodní léčivý zdroj, jodobromová koupel, pomáhá například u cévního onemocnění, při léčbě pohybového ústrojí, při kožních nemocech a gynekologického onemocnění. U Kinezioterapie nabízíme individuální LTV a LTV v bazénu. Hydroterapie poskytne hydromasážní vana, perličková koupel, přísadová koupel bylinná, rašelinová koupel, medová koupel, koupel ylang-ylang, koupel champagne. Reflexní terapie obsahují ultrazvuk, lymfodrenáž ruční a přístrojovou. Masáže nabízíme klasické, podvodní, aroma, havajské, lávovými kameny, anticelulitidové, amma masáže, U elektroléčby provádíme magnetoterapii. Inhalace je aerosolová. Termoterapie zahrnuje kryoterapii, parafín, peloidní obklad. Oxygenoterapie poskytuje regenerační kyslíkovou kúru. Aplikace CO2 je vodní uhličitá koupel, suchá uhličitá koupel a insuflace oxidu uhličitého do podkoží. Ve wellness můžete využít tělové peelingy, zábaly celého těla, Vinoterapii, Dotek sametu, Detoxikační zábal z mořských řas, stimulační ošetření končetin, oázu klidu, Saharský závan, rituál královny Kleopatry, regenerační antistresový zábal. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že s našimi službami budete spokojeni.


Odpočinek a relaxaci v Karlově Studánce naleznete v nově zrekonstruované vile Eugen

Odpočinek a relaxaci v Karlově Studánce naleznete v nově zrekonstruované vile Eugen

Chystáte-li se navštívit Hrubý Jeseník a strávit několik příjemných a klidných dní v přírodě, můžete využít ubytování v naší luxusní vile Eugen, která nedávno prošla kompletní rekonstrukcí. Můžete si vychutnat luxusní wellness pobyt pro dvě osoby ve vile Eugen s polopenzí, který je na tři dny a dvě noci. Procedury, které máme pro Vás připraveny: - 1 x aroma masáž - 1 x překvapení na pokoji - 1 x voskový zábal - 1 x společná vířivka, sekt + ovoce Vila Evžen disponuje čtyřmi moderně a stylově vybavenými apartmány ve 4* kvalitě. Apartmány máme 3-lůžkové a 5-lůžkové. Pokoje zaujmou svým jedinečným a nádherným vybavením, který uspokojí i náročnější klienty. Naše apartmány jsou zařízeny podle čtyř témat: PŘÍRODA HISTORIE VODA BUDOUCNOST Každý z pokojů má svou vlastní koupelnu s masážní vanou, kuchyňku, WiFi připojení. Stravování probíhá v Lázeňském domě Libuše, ale na pokojích je možno si i vařit. Zvířata nejsou povolena. Je jen na Vás, ve kterém pokoji budete chtít odpočívat. Okolí Karlovy Studánky využijete k turistice, k rekreačním i sportovním aktivitám.