Dodávky hmot pro VDZ - rozpouštědlová barva bílá, ne vodou ředitelná, s dodatečným posypem II

Dodávky hmot pro VDZ - rozpouštědlová barva bílá, ne vodou ředitelná, s dodatečným posypem II

Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky hmot pro VDZ rozpouštědlové barvy bílé, ne vodou ředitelné, s dodatečným posypem. Zadavatel předpokládá celkový odběr hmot v množství 100 tun bílé barvy a 50 tun balotiny.
Veřejná zakázka vložena:
07.10.2021 08:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Brněnské komunikace a.s.

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
05.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Brněnské komunikace a.s.

Zadavatel IČ:
60733098

Zadavatel ulice:
Renneská třída 787/1a

Zadavatel PSČ:
639 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Bc. Milena Bartíková

Zadavatel telefon:
+420 532 144 348

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.bkom.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Využití starého dřeva na stavbách - sanace trámů, příček a fošen přípravky Bochemit

Využití starého dřeva na stavbách - sanace trámů, příček a fošen přípravky Bochemit

Rekonstruujete nebo realizujete novou stavbu? Ceny stavebních materiálů neustále rostou. Vhodnou alternativou je staré dřevo, které se vždy schraňovalo a dá se znovu využít na jiné stavby. Takové dřevo je důležité sanovat a potom preventivně impregnovat, aby vám co nejdéle vydrželo. Společnost Bochemie představuje špičkové přípravky Bochemit pro ochranu a ošetření trámů, fošen, krokví, příček a jiných dřevěných stavebních materiálů. Stav starého dřeva vždy pečlivě zkontrolujte. Vybírejte pouze zdravé a suché dřevo (nejlépe pod 15 % vlhkosti). Vyvarujte se dřeva napadeného dřevokaznou houbou (v krajním případě odstraňte poškozené části a pro jistotu ještě i kus okolo). Je-li dřevo napadané dřevokazným hmyzem, pak pro sanaci volte přípravek Bochemit Plus I. Jako preventivní ochranu proti škůdcům volte Bochemit Opti F+, Bochemit QB Profi či Bochemit QB Hobby (pro malé plochy). Před jakoukoliv impregnací neopomeňte povrch důkladně očistit, odstranit staré nátěry a nečistoty, příp. obrousit, aby impregnace do dřeva lépe vsakovala.


Interiérové, malířské barvy Primalex včetně namíchání vybraného odstínu

Interiérové, malířské barvy Primalex včetně namíchání vybraného odstínu

Pokud se chystáte malovat, abyste změnili své bydlení k lepšímu, přijďte nakoupit interiérové a malířské barvy Primalex za výhodnou cenu na prodejnu firmy Král - barvy, s.r.o. Hranice. Naše míchárna zajistí rychlé namíchání Vámi vybraného odstínu barvy. Řada barev Primalex Essence: - moderní interiérový nátěr na stěny a strop - snadná kombinovatelnost odstínů - vysoce kryvé, omyvatelné interiérové barvy. Pokud jste z okolí Hranic, Přerova, obcí Lipník nad Bečvou, Osek nad Bečvou a Potštát, navštivte jednu z našich prodejen. Prodáváme velkoobchodně i maloobchodně. Naše provozovny: - Drahotuše, Hranická 104 - Hranice, Sklaní 1059.


Velkoobchod nátěrových hmot Olomouc, průmyslové barvy, fasádní barvy, malířské barvy, na dřevo

Velkoobchod nátěrových hmot Olomouc, průmyslové barvy, fasádní barvy, malířské barvy, na dřevo

Představujeme Vám firmu PROZK s.r.o. z Olomouce, která svoji činnost zaměřila na velkoobchodní prodej nátěrových hmot od malířských až po průmyslové barvy a řemeslné potřeby. Naše nabídka: - průmyslové barvy - barvy na dřevo a kov - fasádní barvy - malířské a jiné barvy - spraye - ředidla a penetrace - míchací centrum Chystáte si doma vymalovat celý byt? Potřebujete dát svému autu ochrannou vrstvu? Pustili jste se do rekonstrukce domu a budete potřebovat fasádní barvy? Pak naše firma PROZK s.r.o. z Olomouce má ten nejlepší sortiment nátěrových hmot.


Nitrobarvy na autoveterány - rychle zasychání, míchání různých odstínů

Nitrobarvy na autoveterány - rychle zasychání, míchání různých odstínů

Sháníte kvalitní barvy na autoveterány? Chcete barvu na kterou se mlžete spolehnout i za nižších teplot a zvýšit svou efektivitu? použijte Nitro barvy, která vám zajistí rychle zasychání, odolnost vůči ropným látkám, excelentní vzhled a široké spektrum použití. Nitrobarvu si přijďte pořídit k firmě DUMAG barvy s.r.o. Mezi výhody těchto barev jistě patří i to, že je spotřebitelé dobře znají a jsou s nimi stále spokojení. Přijďte do naší prodejny na Krnovské ulici V Opavě, kde na Vás čeká vyškolený personál, který Vám tyto barvy rád namíchá do odstínu nejen podle stupnice RAL. Těšme se na Vaší návštěvu.


Kvalitní lakování nábytku na míru - lamina, kuchyňských a nábytkových dílů

Kvalitní lakování nábytku na míru - lamina, kuchyňských a nábytkových dílů

Lakování umožňuje dlouholetou ochranu nábytku, ale také velké množství barev. Autolakovna BOSS zajišťuje lakování lamina, nábytku a kuchyňských a nábytkových dílců profesionální technikou dle Vašich představ. Nábytek včetně hliníkových profilů a skla lakujeme od hlubokého matu přes všechny stupně pololesku až po vysoký osmivrstvý lesk. Nábytek lakujeme profesionálními laky, které se vyznačují vysokou odolností a oslňujícím leskem. Lakovaný povrch je tvrdý, odolný proti vlhkosti a mechanickému poškození. Kvalitní lakování nábytku na míru: - nábytkových dílů – dýha, lamino, MDF, garážová vrata, výrobky stolařských dílen - kuchyňských dílů – linky, dvířka, dvířka z MDF - luxusní moderní provedení nábytkových dílců - skla, patina, různé grafické motivy V Autolakovně BOSS v Brně provozujeme lakovnu, ve které dle Vašich požadavků profesionálně lakujeme veškerý nábytek a ostatní dílce. Najdete u nás neomezený výběr barev přesně dle Vašeho designu.


Sedlácká barva s fermeží a olejem - extrémně penetrující krycí barva na dřevo pro laiky i profesionály

Sedlácká barva s fermeží a olejem - extrémně penetrující krycí barva na dřevo pro laiky i profesionály

Sedlácká barva pro venkovní a vnitřní použití, je vodou ředitelná barva 3v1 na bázi uretanizované fermeže s olejem. Tři vlastnosti barvy v jedné plechovce se při Vašem nátěru postarají o základní barvu, vrchní barvu a zároveň se můžete spolehnout na odolnost povrchu na plísně a houby. Sedlácká barva dokonale zvýrazňuje texturu dřeva a sametový pololesklý olejový povrch s extrémně penetračními krycími vlastnostmi odpuzuje vodu a zamezuje loupání nátěru a zpuchýřkování. Barva se aplikuje přímo na surové dřevo bez jakéhokoliv napouštědla (penetrace) s životností minimálně osmi let. Sedlácká barva je vodou ředitelná barva bez zápachu vhodná pro aplikaci na: -dřevěné obložení budov -zahradní nábytek a pergoly/altány -okna, dveře -ploty, staré vrata -dřevěné součástí dětských hřišť -chatky, stodoly -výplně zábradlí atd. DUMAG barvy s.r.o. je specializovaná prodejna v Opavě, která Vám zajistí nejmodernější barvy do interiérů i exteriérů a profesionálně vyškolený personál Vám vždy poradí dle Vašich konkrétních potřeb a požadavků.