Mikrobiologické rozbory vzorků pro SZPI

Mikrobiologické rozbory vzorků pro SZPI

Předmětem veřejné zakázky je poskytování komplexních služeb spočívajících v převzetí, svozu a provádění mikrobiologických rozborů úředních vzorků potravin, pokrmů a balených vod a stěrů z výrobního prostředí odebraných zadavatelem v souvislosti s výkonem jeho kontrolní činnosti.
Veřejná zakázka vložena:
30.09.2021 09:50

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika-Státní zemědělská a potravinářská inspekce

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
22.11.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
14 596 119 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika-Státní zemědělská a potravinářská inspekce

Zadavatel IČ:
75014149

Zadavatel ulice:
Květná 504/15

Zadavatel PSČ:
603 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. Jaroslava Smutná

Zadavatel telefon:
+420 731 689 764


Zadavatel web:
http://www.szpi.gov.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71900000-7
Laboratorní služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spolehlivá a kvalifikovaná laboratorní péče pro zdravotnická zařízení a fyzické osoby

Spolehlivá a kvalifikovaná laboratorní péče pro zdravotnická zařízení a fyzické osoby

Jste provozovatel zdravotnického zařízení, soukromý nebo státní lékařský ústav? V AeskuLab, a.s. Praha s několika laboratořemi a stovky odběrových míst po celé České republice, nabízíme biochemická a hematologická vyšetření nejnovějšími technologiemi s vysokou efektivitou. Odběrové vzorky svážíme z vašich zařízení do specializovaných akreditovaných laboratoří. Výsledky jak klasických, tak speciálních vyšetření poskytujeme v tištěné i elektronické formě s možností konzultace s našimi odborníky. V rámci biochemického vyšetření určujeme klasické ukazatele cholesterolu, glukózy a kyseliny močové v krvi. Hematologické vyšetření je vázáno na požadavek lékaře, provádíme mnoho druhů analýzy krve.


Stomatologická laboratoř Vsetín, protetika, výroba zubních náhrad

Stomatologická laboratoř Vsetín, protetika, výroba zubních náhrad

Představujeme Vám stomatologickou laboratoř ze Vsetína, kterou provozuje Jitka Trávníčková. Naše laboratoř má bohaté zkušenosti s výrobou zubních náhrad a veškerých protetických náhrad. Zubní laboratoř Vsetín: - výroba zubních náhrad - protetika. Máte problémy se zuby? Nebo jste o zuby právě přišli či řešíte jakou nebo kde si zubní náhradu pořídit? Neváhejte a oslovte naší stomatologickou laboratoř ze Vsetína, naleznete nás na adrese Jasenická 1828.


Měření škodlivin v pracovním prostředí Česká Třebová, zjištění stanovených hygienických limitů

Měření škodlivin v pracovním prostředí Česká Třebová, zjištění stanovených hygienických limitů

Měření škodlivin nejen v pracovním prostředí pro vás zařídí Orlická Laboratoř, s.r.o. z České Třebové. Měření škodlivin v pracovním prostředí je důležitou součástí zachování čistého pracovního zázemí, které upravuje zákon. Nejste si jisti, zda jako firma vyhovujete hygienickým limitům? Potřebujete znát míru škodlivin ve vašem pracovním prostředí? Jsme zkušená a odborná laboratoř, která provádí měření a analýzy chemických škodlivin v pracovním ovzduší za účelem stanovení nejvyšší přípustné koncentrace. Měření škodlivin v pracovním prostředí Česká Třebová: - prostředí potravinářských zařízení, - kosmetických salónů, - plaveckých bazénů, - vodojemů, - vlhkých bytů atd.


Autorizované měření emisí - jednoduché rozptylové studie

Autorizované měření emisí - jednoduché rozptylové studie

Potřebujete vytvořit jednoduchou rozptylovou studii? Jsme firma Detekta s.r.o. z Brna a zabýváme se stanovením emisí těžkých kovů a různých anorganických sloučenin a iontů (NH3, C1-, F-, H2S, atd.) na tepelných a technologických zdrojích, spalovnách odpadů, v chemické a živočišné výrobě aj. Naše firma je akreditovaná Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. podle normy ČSN EN ISO/IEC & autorizovaná podle zákona o ochraně ovzduší č. 201/2012 Sb., autorizovaná rozhodnutím MŽP ČR č.j. 2215/740/05. Orientujeme se na účinnost různých tepelných zařízení, kotlů na tuhá, kapalná i plynná paliva a určení neznámých látek v ovzduší. Také se zabýváme analytickou kontrolou vod a odpadů a chemickou analýzou.


Výroba zubních snímacích náhrad Polná, výroba a opravy fixních i snímacích zubních náhrad

Výroba zubních snímacích náhrad Polná, výroba a opravy fixních i snímacích zubních náhrad

Představujeme Vám Stomatologickou laboratoř Polná, v.o.s., která svoji činnost zaměřila především na výrobu zubních protéz. Jsme schopni vyrobit zubní náhrady v rozličných provedeních a příznivých cenových relacích. Stomatologická laboratoř Polná, výroba a opravy: - zubní náhrady snímatelné - zubní náhrady fixní - korunky - můstky - bělící šablony - ochranné dlahy - měkké pryskyřice - hypoalergenní materiály


Epigenetika – obor v oblasti genetiky a dědičnosti

Epigenetika – obor v oblasti genetiky a dědičnosti

Narazili jste správně na náš obor, v Biogen PRAHA s.r.o. je epigenetika čím dál více oblíbeným vědeckým odvětvím. V naší společnosti se zabýváme molekulární biologií a genetikou. Používáme nejrůznějších metod pro zkoumání molekulárních změn. Jednou z nich je právě výše zmiňovaná epigenetika, jejíž zásluhou dokážeme zjistit změny ve struktuře a funkci DNA. Díky tomuto oboru dokážeme tak gen aktivovat, nebo naopak. Epigenetika dokonce tvrdí, že genetické buňky a změny mohou být ovlivněny vnějšími vlivy. Pokud se chcete dozvědět více a zajímáte se o tento problém, kontaktujte naši kliniku a my Vám nabídneme možné způsoby spolupráce. Produkty pro epigenetiku jsou prodávány v naší společnosti, adrese je Ke sv. Isidoru 2293/4 a, Praha. Otevřeno máme denně od 8:00 až do 16:30.