Vzdělávání zaměstnanců rezortu MO v oblasti odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel II

Vzdělávání zaměstnanců rezortu MO v oblasti odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel II

Předmětem plnění požadované služby je příprava zaměstnanců rezortu MO k získání odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel (řidičských oprávnění) na skupiny B, C, C+E, D a T.
Veřejná zakázka vložena:
13.09.2021 09:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo obrany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
12.10.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany

Zadavatel IČ:
60162694

Zadavatel ulice:
Tychonova 221/1

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Marcela Klemová

Zadavatel telefon:
+420 973 229 861

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.army.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80411000-8
Autoškoly

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Autoškola Ptáček Mladá Boleslav, kondiční jízdy, kurz defenzivní jízdy, klasický výcvik

Autoškola Ptáček Mladá Boleslav, kondiční jízdy, kurz defenzivní jízdy, klasický výcvik

Představujeme Vám Autoškolu Ptáček z Mladé Boleslavi, která Vám ráda poskytne klasický výcvik pro získání nového ŘP, ale také kondiční jízdy nebo obnovení řidičáku. Autoškola Ptáček Mladá Boleslav: - klasický výcvik pro získání nového ŘP skupiny B - rychlokurz - kondiční jízdy - kurz defenzivní jízdy - obnovení řidičáku - lekce nad rámec kurzu Rádi byste zase oprášili své řidičské dovednosti? Potřebujete získat řidičák po vybodování nebo zákazu činnosti? Nebo přemýšlíte o klasickém výcviku pro získání nového ŘP skupiny B? Neváhejte naší autoškolu Ptáček telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na Karmeli 206, Mladá Boleslav.


Autoškola Benešov Vám umožní víkendové jízdy

Autoškola Benešov Vám umožní víkendové jízdy

Brání Vám ve snaze získat řidičský průkaz nedostatek času k absolvování povinných jízd během týdne? Jste natolik časově vytíženi, že se během týdne nemůžete uvolnit z práce nebo výuky ve škole? V Autoškole Šeda v Benešově nabízí řešení v podobě víkendových jízd. Kdy jindy, než během víkendu budete mít dostatek času a klidu absolvovat povinné jízdy s našimi vstřícnými instruktory. Víkendové jízdy v Autoškole Šeda v Benešově Vám umožní získat řidičské oprávnění i v případě, že během týdne nemáme dostatek volného času


Autoškola, kurzy pro skupinu B, profesní průkaz Hradec

Autoškola, kurzy pro skupinu B, profesní průkaz Hradec

Praktické jízdy osobními vozidly CITRÖEN C3, FORD FIESTA a ŠKODA FABIA. Naše autoškola je členem Profesního sdružení autoškol ČR. Zajišťujeme: Školení řidičů. - řidiči referenti - řidiči vozidel s řidičským oprávněním skupin C a D -profesní průkazy - vstupní školení - pravidelné roční školení Kondiční jízdy. V případě, že jste dlouho nejezdili, nevěříte si v řízení motorového vozidla, pojďte se zdokonalit ve Vašem řidičském umění do autoškoly. Kurzy pro skupiny AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D, T


Pro držitele platného „Průkazu profesní způsobilosti řidiče“ – pravidelné školení

Pro držitele platného „Průkazu profesní způsobilosti řidiče“ – pravidelné školení

Jste držitelem Průkazu profesní způsobilosti řidiče a hledáte společnost, která zajišťuje školení pro řidiče? Přihlaste se na pravidelná profesní školení pro řidiče kamionů nebo autobusů u společnosti AUTO EDU, s.r.o. nejen v Ostravě, ale v celém Moravskoslezském kraji. Školení pro držitele platného Průkazu profesní způsobilosti řidiče je povinné, řidiči se musí zúčastnit tohoto školení každý kalendářní rok po dobu pěti let od vydání průkazu. Jedná se o 35 hodin, které jsou rozděleny do ročních kurzů trvajících 7 hodin. Po skončení profesního školení obdrží každý Potvrzení o absolvování pravidelných 5 školení. Potvrzení se předkládá na obecním úřadě při žádosti o nový Průkaz profesní způsobilosti řidiče. Podmínky pro účast na školení: - vyplněná písemná přihláška, zaslána na email nejméně 6 dnů před zahájením školení - držitel řidičského oprávnění příslušné skupiny nebo podskupiny - držitel průkazu profesní způsobilosti řidiče Termín a místo školení se dozvíte na našich webových stránkách nebo telefonicky.


Přezkoušení řidičů z odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel Benešov u Prahy

Přezkoušení řidičů z odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel Benešov u Prahy

Musíte pro navrácení řidičského průkazu, který Vám byl odebrán například z důvodu ztráty bodů nebo z důvodu zákazu činnosti, absolvovat přezkoušení řidičů z odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel? Pokud jste z Benešova u Prahy a okolí, pak se neváhejte obrátit na Autoškolu Šeda. Toto přezkoušení poskytují pouze některé autoškoly a Autoškola Šeda je jednou z nich. Pro toto přezkoušení nabízíme individuální přístup našich odborných instruktorů. Pokud Vás tato nabídka zaujala a pokud k tématu přezkoušení řidičů z odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel máte dotazy, kontaktujte Autoškolu Šeda.


Autoškola v Benešově - řidičák bez stresu - profesionální přístup a kvalitní výuka za skvělé ceny!

Autoškola v Benešově - řidičák bez stresu - profesionální přístup a kvalitní výuka za skvělé ceny!

V Autoškole Šeda Benešov naleznete pro výcvik řidičů zkušené a trpělivé lektory a příjemné prostředí bez zbytečného stresování a strachu z řízení motorového vozidla. Spousty našich studentů Autoškoly z Benešova, Votic, Čerčan, Bystřice, Vlašimi a okolí jsme provedli úspěšným složením testu i zkoušek z jízd a připravili jsme je na bezpečné zvládání provozu na komunikacích. Zájemce cvičíme a vyučujeme v řidičských schopnostech všech skupin: základních AM, A1, A2 a B, rozšiřujících AM/A1, A1/A2 a A2/A, sdružených A2+B a A+B.