Vzdělávání zaměstnanců rezortu MO v oblasti odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel II
Předmětem plnění požadované služby je příprava zaměstnanců rezortu MO k získání odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel (řidičských oprávnění) na skupiny B, C, C+E, D a T.
Vzdělávání zaměstnanců rezortu MO v oblasti získávání odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel
Předmětem plnění požadované služby je příprava zaměstnanců rezortu MO k získání odobrné způsobilosti k řízení motorových vozidel (řidičských oprávnění) na skupiny B,B+E,C,C+E,D a T. Požadované plnění je rozděleno do 5 samostatných částí veřejné zakázky.
Poptáváme služby autoškoly
Nově vznikající firma poptává síť autoškol v rámci celé ČR. Počet žadatelů o řidičský průkaz bude v rámci ČR vzrůstající. Hledáme komplexní služby, počínaje odbornou výukou, až po kvalitní zázemí hodné reprezentace naší firmou, také smluvní výhodné ceny pro naše uchazeče. Dlouhodobá spolupráce a vzájemná propagace samozřejmostí.
Vzdělávací služby pro členy KHK Kraje Vysočina II.
Zadavatel vyhlásil Veřejnou zakázku na služby v režimu otevřeného nadlimitního řízení s názvem „Vzdělávací služby pro členy KHK Kraje Vysočina II.“Zadavatel rozdělil zadávací řízení na následující části: Část 1 - Technické a jiné odborné vzdělávání pro průmysl, Část 2 - Odborné kurzy ve svařování, Část 3 - Obsluha CNC, Část 4 - Odborné kurzy ...
Vzdělávání zaměstnanců rezortu MO v oblasti získávání odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel
Předmětem plnění požadované služby je příprava zaměstnanců rezortu MO k získání odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel (řidičských oprávnění) na skupiny A, B, C, CE, D a T. Požadované plnění je rozděleno do 8 samostatných částí.
Poptávám služby autoškoly
Poptávám služby autoškoly pro výuku 10 osob na řidičské oprávnění sk. C. Děkuji.
Poptávám služby autoškoly
Poptávám služby autoškoly. Děkuji.
Řidičský průkaz, Německo
Může se v Česku koupit právoplatný řidičský průkaz? S přátelským pozdravem Peter Kusserow Kusserow40@web.de Prosím o odpověď a cenu včetně přihlašovací lhůty 185 dní.
Zajištění výcviku řidičů složek IZS
Předmětem plnění je výcvik řidičů složek IZS v rámci projektu financovaného z fondu zábrany škod „Profesionalizace řidičů složek integrovaného záchranného systému České republiky“. Výcvik bude prováděn v období tří let (2016-2018) ve kterém bude vyškoleno 25.080 příslušníku HZS a PČR
Řidičský průkaz B, Německo
Potřebuji řidičský průkaz B, prosím rychle.
Poptávám služby autoškoly
Poptávám služby autoškoly. Děkuji.
Poptávám služby autoškoly
Dobrý den , potřebuji kontakt na autoškolu, kde bych si mohla během 14 dní udělat řidičské oprávnění na Autobus. Prosím jen Liberecký kraj. Oprávnění C mám. Snažila jsem se dovolat panu Zahradníčkovi, ale uvedl na sebe na internetu neplatné číslo.
Autoškola v angličtině, Rakovník
Hledám v Rakovníku autoškolu, která mě může vyučovat v angličtině.
Poptávám služby autoškoly
Potřebuji si rozšířít řidičský průkaz o skupinu T v co nejkratší době.
Vodič nákladnej kamionovej dopravy
Získanie vodičského oprávnenia typ C a E a kvalifikačnej karty vodiča. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v súťažných podkladoch, časť B. Opis predmetu zákazky.
Poptávám výuku pro zaměstnance
Poptávám služby autoškoly pro dva zaměstnance na řidičský průkaz C1 co nejblíže Žamberka.
Výuka autoškoly pro žáky skupina B,C,T
Výuka řízení motorových vozidel skupiny B,C,T pro žáky učebních oborů Mechanik opravář motorových vozidel a Opravář zemědělských strojů
Školenie na získanie vodičských oprávnení skupiny C a E
Školenie na získanie vodičských oprávnení skupiny C a E podľa platných právnych predpisov, vrátane absolvovania príslušných psychologických testov, skúšok a zabezpečenia vydania vodičských oprávnení.
Poptávám kurz v autoškole
Poptávám kurz v autoškole.
Krajský koordinátor pro provádění prevence v oblasti BESIP a dopravní výchovy v kraji JMK
Předmětem veřejné zakázky je zajištění a provádění prevence v oblasti bezpečnosti silničního provozu a dopravní výchovy v kraji Jihomoravském.
Poptávám řidičský kurz na motocykl
Rychlokurz řidické oprávnění moto A - 1000 ccm, délka kurzu, místo, cena.
Poptávám služby autoškoly
Dobrý den, měl bych zájem si udělat řidický průkaz a chtěl jsem se zeptat jestli můžu řidický průkaz zaplatit na dvě splátky a jestli by se mohly jízdy posunout na odpoledne a to kvůli mé práci.Děkuji za odpověd S pozdravem pěkný den
Poptávám kurz na přezkoušení řidičů
Dosáhl jsem 12bodů za přestupky a musím odevzdat řidičský průkaz. Mám řidičské oprávnění na auto osobni,kamion,autobus.Poptávám přezkoušení.Prosím cenové nabídky.
Poptáváme spolupráci s autoškolou
Hledáme jednu nebo více německy mluvících autoškol v Česku, výukový a zkušební materiál by měl být k dispozici ve více jazycích (např. německy, rusky, turecky, rumunsky apod.). Žádoucí je autoškola v blízkosti hranic, popř. dobrá dostupnost.