Nákup vozidel pro potřeby Českého rozhlasu

Nákup vozidel pro potřeby Českého rozhlasu

Cílem této veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému (dále také jen jako „DNS“) dle ustanovení § 138 a násl. ve spojení s ustanovením § 58 ZZVZ na dodávku osobních vozidel dle potřeb zadavatele.
Vozidla budou vždy dodána včetně povinné výbavy dle požadavků stanovených platnými právními předpisy ke dni dodání vozidla (dále jen jako „povinná výbava“), letních a zimních pneumatik na disku, roční dálniční známky s datem registrace na portálu e-dalnice.cz v předem dohodnutém termínu převzetí vozidla a přihlášení do Registru motorových vozidel MHM Praha a dopravy na adresu zadavatele.
Veřejná zakázka vložena:
02.09.2021 10:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ČESKÝ ROZHLAS

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
04.10.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
30 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČESKÝ ROZHLAS

Zadavatel IČ:
45245053

Zadavatel ulice:
Vinohradská 1409/12

Zadavatel PSČ:
120 99

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Bc. Eva Gottová

Zadavatel telefon:
+420 221 553 574

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://portal.rozhlas.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vyberte si a pořiďte nový nebo ojetý vůz značky Hyundai či Mazda online z pohodlí domova

Vyberte si a pořiďte nový nebo ojetý vůz značky Hyundai či Mazda online z pohodlí domova

Plánujete koupi nového vozu? Rádi by jste si vybrali vůz značky Hyundai nebo Mazda, ale během nouzového stavu to není možné? Ve společnosti AUTOLAROS SPEED s.r.o., se sídlem v Ostravě, našli výborné řešení. Vozy nyní můžete vybírat a objednávat online pomocí aplikace Whatsapp. Servis poskytujeme nepřetržitě, stačí se objednat telefonicky. Pokud jste se rozhodli si zakoupit vůz Hyundai nebo Mazda online, obraťte se na naše prodejce prostřednictvím aplikace Whatsapp. Veškeré kontakty najdete na našich webových stránkách. Zakoupit online vozy lze nejen nové, ale i ojeté z našeho bazaru. Vozy, které jsou aktuálně k dispozici najdete i na našich webových stránkách. Máte-li dotazy, či zájem o koupi vozu, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tady pro Vás.


Víceúčelové vozidlo Hyundai MPV STARIA – bezpečná a všestranná mobilita v novém chytře řešeném modelu automobilu

Víceúčelové vozidlo Hyundai MPV STARIA – bezpečná a všestranná mobilita v novém chytře řešeném modelu automobilu

Potřebujete převést objemný náklad? Uvažujete o koupi auta, které přepraví větší počet cestujících a zároveň poskytne dostatečně velký zavazadlový prostor? Hyundai STARIA, který je dostupný ve variantě dodávka nebo kombi, splní vaše veškeré požadavky. Bez problému přepraví větší náklad i spoustu cestujících najednou. Díky snadno přístupnému zavazadlovému prostoru zvládne tento model přepravit objemný náklad i velký počet cestujících. Toto víceúčelové vozidlo je dostupné ve variantě dodávky se 3 a 6 sedadly a je skvělou volbou pro ty, kdo potřebují větší prostor. Naopak ti z Vás, kteří chtějí vůz využívat jako rodinné nebo firemní auto, je skvělou volbou verze kombi s 9 sedadly. I v tomto případě nabídne vůz velký zavazadlový prostor. Interiér ve vás vyvolá pocit přepychu a pohodlí. Čekají na Vás masážní sedadla, panoramatická okna a futuristická palubní deska. Zvenku Vás tento vůz zaujme na první pohled čistou siluetou. Chcete se dozvědět více o Hyundai MPV STARIA? Navštivte autosalon T - CAR spol. s r.o. V Boskovicích, kde Vás přesvědčíme o kvalitách tohoto automobilu.


Prodejce a autorizovaný servis vozů Citroën

Prodejce a autorizovaný servis vozů Citroën

Chystáte se ke koupi nového vozu? Chcete kvalitní, bezpečný a současně stylový vůz? Přijďte do naší prodejny CARLING AUTO, spol. s r.o. v Brně na ulici Hviezdoslavova 51 v Brně – Slatině. Vyberte si z celé řady vozů značky Citroën. Nabízíme vozy osobní i užitkové. Skladové i předváděcí. Stačí si jen vybrat z celé řady kvalitních a bezpečných vozů značky Citroën. Chcete si domluvit testovací jízdu? Přijďte si k nám vyzkoušet třeba nový osobitý a energický Citroën C4. Tento vůz nabízí prostorný interiér pro maximální pohodlí, variabilní zavazadlový prostor i skvělý a originální design. Naši prodejci v CARLING AUTO, spol. s r.o. v Brně – Slatině Vám pomůžou i s financováním.


Nová jedinečná Škoda Kamiq v sobě skrývá praktické spojení SUV s městským vozem

Nová jedinečná Škoda Kamiq v sobě skrývá praktické spojení SUV s městským vozem

Máte v plánu pořídit si nový vůz? Líbí se Vám SUV, ale zároveň by jste chtěli auto spíše do města? Hledáte bezpečné, praktické a přesto designově zajímavé velké auto? Pak Vás jistě oslovil nový crossover Škoda Kamiq, který najdete v autosalóně společnosti Auto Toman s.r.o. v Havířově. Objevte jedinečný praktický vůz, první crossover od Škody, který v sobě skrývá výhody SUV s praktičností městských aut. Škodu Kamiq oceníte právě při cestování po městě nebo do lehkého terénu. Při jízdě oceníte jeho funkčnost, bezpečnost, praktičnost i náležitý komfort SUV vozů. Určitě Vás osloví i jeho dynamický design. Díky špičkové technologii, jako jsou bezpečnostní asistenční systémy, adaptivní tempomat, asistent dálkových světel, parkovací kameře i asistentu parkování a dalších výhodných asistentů, bude Vaše jízda harmonická, pohodlná a bezpečná. Přijďte se s ním seznámit. Vyzkoušet si testovací jízdu v tomto luxusním SUV. Již na první otočení volantu si Vás získá.


Autorizovaný prodejce vozů Hyundai - největší autosalon v ČR má připraveny nové i předváděcí vozy

Autorizovaný prodejce vozů Hyundai - největší autosalon v ČR má připraveny nové i předváděcí vozy

Pokud jste se rozhodli pro nový vůz Hyundai máte v dosahu Uherský Brod, navštivte autosalon Hyundai Slovácké strojírny, který je největším a nejmodernějším nejen na Moravě, ale v rámci celé ČR. Máme mnoho vozů skladem a vybírat můžete i z mnoha předváděcích vozů za zvýhodněnou cenu. Tyto vozy si můžete odvézt bez čekání. Rezervujte si svoji testovací jízdu. Na nové skladové vozy je poskytnuta 5-letá záruka bez omezení ujetých kilometrů a 5 let kondiční prohlídky i asistenční služby zdarma. U předváděcích vozů Vás čeká garance technického stavu, najetých kilometrů i servisní historie, záruka a asistenční služby jsou zachovány, jen poníženy o dobu od uvedení do provozu. Na výběr i zánovní vozy se stářím do 4 let, na které se vztahuje záruka včetně asistenční služby minimálně na 12 měsíců, prověřený technický stav, 100 bodová vstupní prohlídka. Zákazníci v případě zájmu mají nárok na Hyundai pojištění za jedinečnou sazbu, program permanentní mobility.


Autorizovaný prodejce nových vozů Renault -  vozy k okamžitému odběru -  Autocentrum Nevecom

Autorizovaný prodejce nových vozů Renault - vozy k okamžitému odběru - Autocentrum Nevecom

V naší nabídce najdete osobní, užitkové, sportovní a elektrické vozy Renault. Osobní vozy: Nové Clio, Clio Grandtour Nový Captur, Captur, Megane, Megane Grandtour, Megane GrandCoupé Grand Scenic, Nový Kadjar, Talisman, Talisman Grandtour Nový Koleos, Kango, Nový Trafic Passenger a Trafic SpaceClass. Užitkové vozy: Kango Express, Nový Trafic, Nový Master. Sportovní vozy: MEGANE R.S. Elektrické vozy: Nové Zoe, Kangoo Z.E.,Master Z.E. U nás můžete požádat o testovací jízdu, nebo se přímo zastavit osobně v našem Autocentrumu Nevecom na Americké ulici - vedle hypermarketu TESCO. Rádi vám pomůžeme vybrat model dle vašich představ a možností.