Obnova a zateplenie budovy Krajskej prokuratúry Bratislava

Obnova a zateplenie budovy Krajskej prokuratúry Bratislava

Stavebné práce zahŕňajú zateplenie jednotlivých fasád (vrátane obvodových stien balkónov, obvodových stien strojovne výťahu kontaktným zatepľovacím systémom s tepelným izolantom na báze minerálnej vlny s platným certifikátom, zateplenie sokla obvodových stien, zateplenie sokla obvodových stien pri podlahe balkónov a striech a zateplenie sokla obvodových stien výťahu sa použije dodatočný kontaktný zatepľovací systém s tepelným izolantom na báze extrudovaného polystyrénu XPS s platným certifikátom, zamurovanie časti okenných otvorov a zasadia sa nové plastové otváravé okná, v priestore schodiska zamurovanie sklobetónov šírky 0, 2m a vymurovanie nových častí stien bude z tehál CDm, na 6. NP budú vymenené pôvodné vstupné dvere za nové plastové.
V obvodovom plášti na 1. NP bude vymenená pôvodná vchodová zasklená stena s dvojkrídlovými dverami s elektrickým pohonom za novú rovnakých rozmerov. Budú vymenené dvere a okná do kotolne s rovnakými rozmermi ako pôvodné.
Na streche budú vymenené pôvodné oceľové rebríky za nové.
Po zateplení budú zvody upevnené novými zvodovými podperami tak, aby boli dodržané požiadavky STN EN 62305-3 v súlade s platnými predpismi.
Výmena držiakov jestvujúceho bleskozvodu za nové.
O správnom riešení umiestnení polystyrénu (XPS len na zateplenie soklov a zateplenie podláh balkónov) pred zakrytím povrchovými vrstvami a detailov musí zhotoviteľ spracovať a predložiť pri kolaudácii PD.
Veřejná zakázka vložena:
07.07.2021 08:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Krajská prokuratúra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.09.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská prokuratúra

Zadavatel IČ:
00166448

Kontaktní osoba:
Mgr. Mária Rákocziová

Zadavatel telefon:
+421 220 836 325


Zadavatel web:
http://www.genpro.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rekonstrukce domů, bytů a komerčních objektů, zateplení fasád

Rekonstrukce domů, bytů a komerčních objektů, zateplení fasád

Hledáte spolehlivého dodavatele stavebních prací za rozumnou cenu? Naše společnost General Vision spol. s r.o. Vám poskytne kompletní stavební práce od A do Z. Výstavba rodinných domů, bytů i nebytových prostor. Rekonstrukce bytů, zateplení budov, ale i další zednické práce Vám zajistí naše společnost General Vision spol. s r.o., která sídlí v Praze. Pro nezávaznou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat. Nabízíme také stavební truhlařinu, podbití krovů a výstavbu pergol. Zkušenosti, profesionalita a kvalitně odvedená práce. Bydlete podle svých snů. Spokojenost klienta a dodržení termínů je naší prioritou.


Izolace plechových hal, garáží a kontejnerů stříkanou  pěnovou izolací

Izolace plechových hal, garáží a kontejnerů stříkanou pěnovou izolací

Hledáte efektivní metodu zateplení nebytových budov, jako jsou garáže, plechové haly a sklady nebo kontejnery? Ideální metodou zateplení každé stavby je stříkaná pěna. O její aplikaci se postará firma IZO-PUR.cz. Dušan Řezáč. Mezi přední výhody stříkané izolace patří zamezení vniku vlhkosti a vzniku plísně, posílení stability budov a jejich odhlučnění a také redukce tepelných ztrát a nižší náklady na energii a vytápění. Pomocí stříkané pěny lze zaizolavat celou garáž, kontejner nebo plechovou halu – podlahy, stěny, stropy a dokonce i základy. Neváhejte nás kontaktovat, přijede k Vám na konzultaci, vše s vámi probereme a vystavíme Vám i nezávaznou cenovou kalkulaci.


Středočeská stavební společnost s širokou nabídkou služeb

Středočeská stavební společnost s širokou nabídkou služeb

Máte potíže s hledáním stavební firmy ve Středočeském kraji? Dnešní doba zvýšila poptávku dodavatelů stavebních služeb a je čím dál tím složitější najít spolehlivou společnost, která odvede dobrou práci za přívětivou cenu. A výjimkou jsme právě my, stavební firma Miroslav Šindelář působící v okrese Benešov. Provádíme stavby domů na klíč, celkové rekonstrukce starších domů a bytů, ale i samostatné stavební činnosti, jako jsou realizace fasád, terénních úprav kolem domů, pokládky dlažeb, pokrývačství a podlahářství či pokládka obkladů. V celé nabídce máme ještě mnohem více služeb, stačí nás zkontaktovat s individuální poptávkou a my vám nabídneme, co je v našich silách. Sídlíme na adrese Všechlapy 69. Pro prvotní kontakt využijte našeho telefonního nebo e-mailového kontaktu.


Efektivní metoda zateplení půd stříkanou pěnovou izolací

Efektivní metoda zateplení půd stříkanou pěnovou izolací

O dokonalou izolaci půd rodinných či bytových domů a dalších budov se postará firma IZO-PUR Dušan Řezáč. K izolacím půd používáme stříkanou měkkou nebo tvrdou polyuretanovou pěnu EXY. Výhodou měkké stříkané PUR pěny je především to, že dýchá a propouští vodní páry. Tato pěna je určena je určena k izolaci střešních konstrukcí stěn domů a mezi krovy. Stříkanou polyuretanová pěna má navíc vynikající těsnicí, vzduchové a parotěsné zábrany. Poskytuje také nadstandardní tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Zateplení půd stříkanou PUR pěnou realizujeme ve Znojmě, Moravském Krumlově, ale také v široké oblasti Třebíče a Brna.


Hydroizolace, izolace zahradního jezírka pomocí PVC fólie

Hydroizolace, izolace zahradního jezírka pomocí PVC fólie

Pokud potřebujete provést hydroizolaci zahradního jezírka či jiných menších vodních ploch, obraťte se na firmu IZOLACE M Uherské Hradiště. Pro izolace jezírek se používají PVC fólie - mechanicky kotvené fóliové systémy. Velikost fólie se přizpůsobí připravené jámě, položí se na dno a ukotví. Fólie se potom horkovzdušně svaří dle velikosti a tvaru. Používáme PVC fólie Alkorplan 35054 tl. 1,0 nebo 1,5 mm určené k vykládání zahradních jezírek a vodních staveb. Předpokládaná životnost folie je minimálně 25 let. Poskytujeme záruku na materiál i provedené práce v délce 10 let. Již jsme realizovali zakázky v okolí Zlína, Brna, Uherského Hradiště. Nahlédněte na webu do naší fotogalerie.


Jumar s.r.o. je stabilní společnost s více než 20-ti letou tradicí!

Jumar s.r.o. je stabilní společnost s více než 20-ti letou tradicí!

Stavební firma nabízí kompletní stavební práce představující činnosti od projektu až po kolaudaci a to pro panelové, činžovní i rodinné domy. Provádíme regenerace panelových domů, zateplování střech a fasád. Nabízíme pomoc při získání stavebního povolení, dotací, zelená úsporám. Další naší specializací je rekonstrukce a opravy střech, včetně půjčovny lešení. Navrhneme vám nejvhodnější řešení pro váš dům. Naše práce nás baví!