Obrábění kovů na CNC strojích, frézování, broušení, soustružení

ZAKO Turčín, spol. s r.o.

Obrábění kovů na CNC strojích, frézování, broušení, soustružení

Na kvalitní služby v oblasti kovoobrábění se můžete spolehnout u společnosti ZAKO Tručín spol. s r.o., která se specializuje na obrábění kovů na CNC vertikálních a pětiosých strojích, CNC soustruzích, horizontální CNC obrábění, dále na frézování, broušení a klasické soustružení.

VD Nové Mlýny - opatření ke zlepšení podmínek přírodní rezervace fáze I. - plovoucí ostrovy

VD Nové Mlýny - opatření ke zlepšení podmínek přírodní rezervace fáze I. - plovoucí ostrovy

Předmětem veřejné zakázky je dodávka plovoucích železobetonových pontonů sloužících jako hnízdiště pro ptáky s funkcí ochrany stávajících zemních ostrovů před vlnami (funkce vlnolamů). Dodavatel železobetonové pontony navrhne, vyrobí, ověří jejich funkci a instaluje je. Pontony budou tvořit sestavy, které budou v předmětné lokalitě ukotveny flexibilně pod vodní hladinou ke dnu.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2021 11:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Povodí Moravy, s. p.

Originální záznam:

Okres:
Břeclav

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
08.07.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
10 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Povodí Moravy, s. p.

Zadavatel IČ:
70890013

Zadavatel ulice:
Dřevařská 11, 602 00 Brno

Zadavatel PSČ:
602 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. Tomáš Pazdera

Zadavatel telefon:
+420 541 637 276

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pmo.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Levné kvalitní betonové ploty - návrh a montáž betonového oplocení

Levné kvalitní betonové ploty - návrh a montáž betonového oplocení

Máte zájem o okrasný betonový plot prvotřídní kvality? Levné kvalitní betonové ploty vyrábí firma Petr Harašta z Pohořelic u Brna. Návrh, dodávku a montáž betonového oplocení rodinných domů, zahrad i průmyslových objekt zajistí v Praze i v celé České republice. Spokojené zákazníky máme také v zahraničí. Vybrat si můžete z 30 druhů betonových plotů v mnoha provedeních. Naše betonové ploty jsou levné a mají dlouhou živostnost díky vlastní výrobě a vývoji technologie. Levné betonové ploty, bezzákladové oplocení: - bohatý výběr ze 30ti stylových druhů - dlouholetá životnost (až 50 let) - ploty vyrábíme ve výšce od 0, 5 do 3 m - zajistíme dovoz na místo i montáž oplocení, zajistíme také bourání starého plotu včetně odvozu suti - snadná a rychlá montáž, lze také usazovat do zděných sloupků. Navrhněte si plot dle Vašich představ!


Drážní svršky a protihlukové stěny pro pozemní komunikace - výroba, dodávka

Drážní svršky a protihlukové stěny pro pozemní komunikace - výroba, dodávka

Sháníte spolehlivého dodavatele prvků pro traťové vedení a pozemní komunikace? Pak oslovte firmu Rieder Beton, spol. s r.o. z Jihlavy, která vyrábí protihlukové stěny Faseton a drážní svršky pro širokou škálu zákazníků. Dodáváme díly traťových svršků, a to výhybky, pražce, upevňovadla a další nezbytné komponenty pro vytvoření stabilní jízdní dráhy. Dále se zaměřujeme na betonové stěny s perfektními protihlukovými vlastnostmi. Oceníte je zejména na rozmezí měst a obcí, kde se nachází v těsné blízkosti vysokofrekvenční dopravní komunikace. Naleznete u nás vysoce odolné varianty proti mechanickým vlivům (Faseton Block), také s absorbérem, dřevocementem nebo speciálními prvky.


Betonové lodžie podle požadavků developera - pro rekonstrukce domů

Betonové lodžie podle požadavků developera - pro rekonstrukce domů

Potřebujete zrekonstruovat betonové lodžie? Pak oslovte firmu Rieder Beton, spol. s r.o. z Jihlavy a máte vystaráno. V rámci rekonstrukce panelových domů provádíme opravy lodžií podle požadavků developera. Vytvoříme Vám designové venkovní prostory, které skvěle nahradí ocelové zastaralé balkony a zvýší kvalitu bytů. Zajistíme: - dodatečné zvětšení plochy, výrazné prodloužení - vhodné při zateplování - zasklení (bezrámový systém) rovného i zkoseného typu - výstavba nových, kde doposud žádné balkony nebyly - založení na vlastní základ, opření, zavěšení na budovu Dbáme na spolehlivou a pružnou realizaci zakázky včetně montáže. Více informací a reference si můžete prohlédnout ve speciální sekci na webových stránkách.


Výstavba skladů pro kamenivo a sypké materiály - betonové bloky (kvádry)

Výstavba skladů pro kamenivo a sypké materiály - betonové bloky (kvádry)

Chcete rychle postavit skladovací objekt? Vše potřebné Vám dodá firma Andrla CZ s.r.o. z Opavy, která vyrábí betonové bloky se stavebnicovým systémem. Jejich instalace je možná na jakýkoliv pevný podklad, přičemž u některých variant nepotřebujete stavební povolení. . Betonové bloky se skvěle hodí pro třídění a uskladnění písků, štěrků, drceného kameniva, strusek a jiných sypkých materiálů. Objednat může kvádry o různých rozměrech a hmotnosti (např. BB28 s obloukem, AB1, BB6 a BB7). Stačí si vybrat ten správný typ pro Vás a brzy se můžete pustit do montáže. Nevíte, zda budete stavbu využívat i v budoucnu? Jednotlivé kostky můžete vždy rozebrat a znovu sestavit tam, kde zrovna potřebujete.


Betonová střešní taška BESK

Betonová střešní taška BESK

BESK spol. s r.o. Hradec Králové - Jsme firma co rozumí betonovým střešním taškám. Výroba je především zaměřena na veškeré střešní krytiny a další prvky. Naše firma BESK spol. s r.o. Hradec Králové vyrábí betonové střešní pokrývky v pěti barevných odstínech. Tím zajišťujeme dokonalého sladění střechy s celkovým dojmem domu. Předností betonových střešních tašek a dalších betonové střešních krytin je jejich vysoká odolnost. Ta se zvyšuje pomocí kvalitního dvojnásobného akrylátového nástřiku. Neváhejte a více informací si zjistěte z našich stránek či se s námi telefonicky přímo poraďte.


Výroba betonových schodišť na zakázku Hradec Králové, schodiště do bytových  a rodinných domů

Výroba betonových schodišť na zakázku Hradec Králové, schodiště do bytových a rodinných domů

Představujeme Vám firmu PLASTBETON s.r.o. Hradec Králové, která se zabývá výrobou betonových schodišť dle požadavků od zákazníka. ES Certifikát systému řízení výroby schodiště je dostupný na našich stránkách. Prefabrikovaná schodiště jsou vhodné pro bytové domy, rodinné domy, ubytovny, internáty, hotely, školky a administrativní budovy. Manipulace se provádí jeřábem. Při zvedání se schodišťový prefabrikát uchopí za zabudované montážní úchyty za použití vahadla nebo lan. Pokud Vás naše betonové produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pardubická 245, Hradec Králové.