Zajištění činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci pro pozemní stavby - DNS

Zajištění činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci pro pozemní stavby - DNS

Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS bude zajištění činnosti koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (dále jen „BOZP“) na pozemních stavbách, která zahrnuje činnosti dle zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v platném znění a v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami jednotlivých výzev k podání nabídek v DNS dle § 141 zákona. Zadavatel předpokládá, že bude zadávat veřejné zakázky v DNS podle aktuálních provozních potřeb, tj. v předem neurčených a nepravidelných intervalech.
Zadavatel stanovuje, že účastník není povinen v případě legislativní změny CPV kódů (která může nastat za dobu trvání DNS) podat novou žádost o účast, souhlasí-li s touto legislativní změnou.
Veřejná zakázka vložena:
04.06.2021 08:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Liberecký kraj

Originální záznam:

Okres:
Liberec

Hlavní místo plnění:
Liberecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
02.06.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 118 500 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Liberecký kraj

Zadavatel IČ:
70891508

Zadavatel ulice:
U Jezu 642/2a

Zadavatel PSČ:
461 80

Zadavatel obec:
Liberec 2

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimíra Zítková

Zadavatel telefon:
+420 485 226 616


Zadavatel web:
https://krajsky-urad.kraj-lbc.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Firemní školení na míru, firemní vzdělávání s kvalitními a ověřenými lektory,Brno

Firemní školení na míru, firemní vzdělávání s kvalitními a ověřenými lektory,Brno

Hledáte někoho, kdo poskytuje firemní školení? Neváhejte a kontaktujte nás. Regionální hospodářská komora Brno se zabývá službami v oblastí firemního školení, firemního vzdělávání. U nás máte velký výběr školení, seminářů, praktických kurzů, které jsou zaměřeny na rozvoj osobnosti a podnikatelské činnosti. Máme kvalitní, ověřené lektory. Co se táče firemního vzdělávání, jsme schopni připravit pro Vás firemní školení na zakázku. Bezplatně vypracujeme programovou i cenovou nabídku. Členské firmy můžou využívat naše školící prostory a to i kompletní servis a vybavení. Lze zajistit také dotace na školení zaměstnanců. Těšíme se na Vás. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Svářečský kurz Hradec Králové

Svářečský kurz Hradec Králové

Představujeme Vám firmu Zdeněk Malý z Hradce Králové, která provozuje svářečskou školu. Nabízíme všem zájemcům základní kurzy svařování a dále možnost rozšíření kvalifikace. Disponujeme moderními prostory a vybavením pro svařování. Poskytujeme služby po celé České republice. Svářečská škola, nabídka kurzů v Hradci Králové: ČSE EN ISO 9606-1 - svařování ocelí ČSN EN ISO 9606-2 - svařování hliníku a jeho slitin ČSN EN 1418 - svářečští operátoři ČSN EN 13 585 - pájení Základní kurz: ČSN 05 0705 - svařování ocelí, hliníku, řezání kyslíkem a plazmou Pokud Vás naše svářečské služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Školení řidičů referentských vozidel do 3.500 kg – zaměstnanci řídící služební auto

Školení řidičů referentských vozidel do 3.500 kg – zaměstnanci řídící služební auto

Jste řidičem služebního vozu? Máte zaměstnance, kteří řídí služební nebo soukromé vozidlo pro potřeby vaší firmy? Pak je potřeba dohlédnout na proškolení řidičů referentských vozů do 3500 kg. Oslovte školící středisko Školení řidičů s.r.o. se sídlem v Ostravě a s pobočkou v Zašové u Rožnova, působíme v celém Moravskoslezském i Zlínském kraji. U školení řidičů referentů není legislativou stanoven přesný časový rozsah a záleží tedy pouze na zaměstnavateli, jak dlouho bude školení trvat. Obvykle se jedná o jednu až dvě hodiny. Navíc se školení nemusí hlásit dopředu na úřady a může se tedy termín domluvit ze dne na den, většinou ve všední dny. Školení je zakončeno zkouškou a nemusí probíhat v akreditovaném středisku. Školení je možné domluvit i v sídle firmy klienta. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo nám zavolejte.


Kurzy pro jeřábníky a vazače, základní výcvik i opakovací školení řidičů manipulačních vozíků

Kurzy pro jeřábníky a vazače, základní výcvik i opakovací školení řidičů manipulačních vozíků

Hledáte společnost, která pořádá kurzy pro jeřábníky či školení k řízení manipulačních vozíků? Společnost AUTO EDU s.r.o. se sídlem v Ostravě pořádá tyto kurzy pro jeřábníky i vazače a základní výcviky k řízení manipulačních vozíků nejen v Ostravě, ale v celém Moravskoslezském kraji. Kurzy pro jeřábníky a vazače: - příslušné oprávnění k obsluze jeřábů – jeřábnický průkaz, musí být zacvičen v obsluze konkrétního zdvihacího zařízení a seznámen s jeho návodem k obsluze - příslušné oprávnění k vázání břemen pro vazače – vazačský průkaz, musí být zacvičen s používanými prostředky pro vázaní, zavěšení a uchopení břemen a seznámen s jejich návodem k obsluze V případě většího počtu účastníků školení je možné zadat slevu. Školení k řízení manipulačního vozíku: Základní či rozšiřující školení – provádí se dle Jednotné přípravy v návaznosti na jednotlivé třídy a druhy MV – proškolení se provádí pro všeobecné podmínky Opakovací školení – musí být obnoveno 1x ročně a to k datu uvedenému v příslušném průkazu opravňujícího pracovníka k řízení a manipulaci s MV Termíny kurzů a školení budou stanoveny po vzájemné dohodě s žadateli.


Profesionální poradenská společnost v oblasti BOZP a PO v Jihomoravském kraji

Profesionální poradenská společnost v oblasti BOZP a PO v Jihomoravském kraji

Máte svou vlastní firmu a nevíte si rady v oblasti BOZP a požární ochrany? Boříte se v předpisech a normách a nevíte, které z nich u Vás aplikovat? My, v PB Alfa s.r.o., Vám rádi s čímkoli ohledně bezpečnosti pomůžeme a nemusíte se dále bát kontrol a revizí. Náš tým profesionálních pracovníků připravuje pro klienty veškerou dokumentaci, normy a potřebné papírové práce potřebné pro bezpečnostní nařízení v podnicích. Jsme poradenskou společností, která zajišťuje bezproblémový průběh bezpečnostních kontrol. Co se týče požární ochrany, zajistíme správné umístění hasících přístrojů, jejich pravidelné revize, kontroly bezpečnostních dveří a únikových východů nebo vypracování požárních poplachových směrnic a řádů. Navíc si u nás veškerý sortiment hasících produktů můžete zakoupit. Dále umíme pro vaše zaměstnance zajistit veškerá vstupní a periodická školení. Provádíme pravidelné prohlídky, které jsou nezbytnou součástí pravidel BOZP. Pro více otázek a potřeby konzultace jsme pro vás na jedné z našich provozoven. Buďto v Kostelci u Kyjova nebo v Brně. Pokud nemáte cestu, můžete nás kontaktovat pomocí webového formuláře, budeme se snažit odpovědět v co nejkratších termínech.


Proškolíme Vás v programu PREMIER systém v Praze a okolí – individuálně nebo hromadně

Proškolíme Vás v programu PREMIER systém v Praze a okolí – individuálně nebo hromadně

Zpracovává Vaše společnost účetní data pomocí účetního softwaru od společnosti PREMISOFT s.r.o. z Prahy? Pak jistě uvítáte nabídku proškolení a seznámení s novinkami. Pro zájemce z Prahy a okolí zajistíme individuální nebo hromadná školení, kde se dozvíte mnoho užitečných rad ohledně ovládání programu PREMIER systém, které Vám zrychlí a zjednoduší Vaši práci. Proškolení může probíhat také přímo na míru Vašim požadavkům, samozřejmě pod vedením zkušených lektorů. Výsledkem bude efektivnější používání programu a jeho funkcí.