Potisk plechů, kovových a plastových předmětů, skla sítotiskem, digitálním tiskem

Jiří Křístek - OFSITO s.r.o.

Potisk plechů, kovových a plastových předmětů, skla sítotiskem, digitálním tiskem

Na kvalitní potisk reklamních předmětů, plochých i ohnutých materiálů, výrobu obalů se můžete spolehnout v tiskárně Jiří Křístek - OFSITO s.r.o., která sídlí u Uherského Hradiště ve Zlínském kraji. Potiskujeme kovové výrobky a polotovary, plechové tabule, plastové reklamní obaly a různé předměty z plastu.

Kompresorová stanice s příslušenstvím

Kompresorová stanice s příslušenstvím

Předmětem zakázky je dodávka a instalace kompresorové stanice a rozvodů stlačeného vzduchu
Veřejná zakázka vložena:
03.06.2021 09:20

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
BIOMEDICA, spol. s r.o.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
07.07.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
BIOMEDICA, spol. s r.o.

Zadavatel ulice:
Pekařská 601/8

Zadavatel PSČ:
155 00

Zadavatel obec:
Praha 5

Kontaktní osoba:
Ing. Jaroslav Říha

Zadavatel telefon:
+420 603 569 813


Zadavatel web:
http://www.bio-medica.eu

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42123000-7
Kompresory

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej a servis elektrických, pojízdných a šroubových kompresorů včetně náhradních dílů

Prodej a servis elektrických, pojízdných a šroubových kompresorů včetně náhradních dílů

Hledáte spolehlivou firmu, na kterou by jste se mohli obrátit v případě dodávky i servisu kompresorů? Oslovte společnost ZM SERVIS MORAVIA s.r.o. v Třinci, která se specializuje právě na prodej, montáž a servis, i pozáruční, pojízdných, elektrických i šroubových kompresorů od osvědčených výrobců. Prodáváme kompresory značek Kaeser, Mark a Schneider, u kterých poskytujeme i autorizovaný záruční a pozáruční servis. Dále je u nás možné zakoupit šroubové kompresory i s příslušenstvím. Opravy, servis a rekuperace provádíme u kompresorů všech značek, například Atlas Copco, KAESER, Compair, ATMOS, Schneider, Mark a mnoho dalších. Dále prodáváme i příslušenství ke kompresorům, jako jsou filtry, separátory, oleje, cyklony, sušičky, odvaděče a další produkty. Zakoupit u nás lze i vzdušníky a rozvody tlakového vzduchu. Postaráme se i o návrhy kompresorových stanic a chladících systémů, o instalace a montáže rozvodů tlakového vzduchu a chladící vody, tepelných výměníků a vzduchotechnického potrubí pro odtah odpadního tepla.


Oběhová čerpadla pro nízkotlaké teplovodní soustavy Vrchlabí

Oběhová čerpadla pro nízkotlaké teplovodní soustavy Vrchlabí

ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Oběhová čerpadla perfektně slouží k řízenému oběhu vody v nízkotlakých teplovodních soustavách. Jedná se o plynulý chod v domech, chatách, penzionech, školách nebo školkách. Hlavním rozhodovacím kritériem by měla být úspora elektrické energie. Regulovaná čerpadla uspoří až 80% oproti neregulovatelným. Jsou vysoce účinné a disponují 3 stupni otáček. Oběhová čerpadla splní veškerá vaše očekávání a ještě vám pomůžou kontrolovat výdaje!


Úsporné topení pomocí tepelných čerpadel Semily, kotlíková dotace, záruční i pozáruční servis

Úsporné topení pomocí tepelných čerpadel Semily, kotlíková dotace, záruční i pozáruční servis

Představujeme Vám firmu Miloslav Janata ze Semil, která svoji činnost zaměřila na dodávky, montáže a záruční i pozáruční servis tepelných čerpadel. Kdo přemýšlí chytře, využije výhodné investice s možností dotace! Dále naše firma provádí montáže ústředního topení a podlahového vytápění. Hledáte spolehlivé řešení v oblasti vytápění Vašeho domu? Nevíte jaké tepelné čerpadlo je pro Váš dům vhodné? Poraďte se s naší firmou Tepelná čerpadla Miloslav Janata Semily. Dodávky, montáže a servis: - tepelná čerpadla značky NIBE - tepelná čerpadla země - voda - tepelná čerpadla vzduch - voda - tepelná čerpadla voda - voda - tepelná čerpadla - ventilační - zemní kolektory. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Oprava hydromotoru, hydraulického čerpadla a výměna - repasovaný hydromotor, repasované čerpadlo

Oprava hydromotoru, hydraulického čerpadla a výměna - repasovaný hydromotor, repasované čerpadlo

Při poškození hydromotoru či hydraulického čerpadla se můžete v regionu Zlín obrátit na firmu PEDKOV Slušovice. Řešením je oprava na zakázku či výměna poškozeného zařízení za repasovaný hydromotor, repasované čerpadlo. Oprava na zakázku: - zubových čerpadel a hydromotorů - pístových axiálních čerpadel a hydromotorů - pístových radiálních čerpadel a hydromotorů - lamelových čerpadel, hydromotorů - hydromotorů - orbitový pohon. Ceny za opravy se budou lišit, záleží na míře poškození. Některé typy čerpadel a hydromotorů máme dostupné a lze tedy opravu řešit výměnným způsobem - pokud nám dodáte poškozené zařízení, získáte ihned repasované. Repasovaný hydromotor i repasované čerpadlo má stejné vlastnosti jako nové zařízení, je tedy spolehlivý a má dlouhou životnost.


Dodávky a montáže tepelných čerpadel Sinclair a Samsung vzduch/vzduch a vzduch/voda

Dodávky a montáže tepelných čerpadel Sinclair a Samsung vzduch/vzduch a vzduch/voda

Optimální vytápění pro váš domov vám navrhne společnost TZB TECHNIK, s.r.o. z Hranic v okrese Přerov. Zabývá se dodávkou a montáží kvalitních tepelných čerpadel Sinclair a Samsung vzduch/vzduch a vzduch/voda pro rodinné domy, firemní haly a objekty občanské vybavenosti. Zajistíme kompletní dodání, instalaci a servis za rozumnou cenu. Tepelná čerpadla pro rodinné domy vzduch/voda, vzduch/vzduch, země-voda: - vzduch/voda - výhodou tohoto zařízení jsou nízké pořizovací náklady a nenáročná instalace - vzduch/vzduch - pro vytápění a chlazení rodinných domů a komerčních objektů. - země-voda - pro objekty s větším pozemkem pro zemní kolektor nebo s možností hloubkového vrtu. Tepelná čerpadla pro bytové domy: - inteligentní řízení aplikací Kobra, které uspoří náklady za vytápění/chlazení, s jednoduchou a snadnou instalací, s přístupem a dohledem do domu odkudkoliv. Tepelná čerpadla pro průmyslové objekty: - kompletní řešení vytápění, chlazení, větrání, výroby teplé vody, vzduchových clon a centrální regulace. Montáže tepelných čerpadel Sinclair a Samsung provádíme pro naše zákazníky z regionu a měst Olomouc, Vyškov, Přerov, Lipník nad Bečvou, Zábřeh a další.


Tepelná čerpadla pro úsporné vytápění, solární systémy pro ohřev vody

Tepelná čerpadla pro úsporné vytápění, solární systémy pro ohřev vody

Tepelná čerpadla jsou v dnešní době žádaným ekologickým zdrojem pro vytápění, provozně jsou velmi úsporné. Firma VTP Pelka Staré Město zajistí montáže, vhodné je využít solární systémy jako podporu vytápění nebo jiný záložní zdroj v podobě plynového či elektrického kotle. Montujeme i solární systémy pro ohřev teplé užitkové vody. Tepelná čerpadla jsou z hlediska otopné soustavy vhodná pro napojení na soustavu radiátorů, podlahového i stěnového vytápění. Solární kolektory určené jen pro ohřev vody se napojí na zásobník pro přípravu TUV, při využití i pro vytápění se napojí i na otopnou soustavu. Kontaktujte nás pro bližší informace, po dohodě připravíme přesnou cenovou kalkulaci.