Nerez zábradlí na francouzská okna s různou výplní v e-shopu

Anděl CZ, s.r.o.

Nerez zábradlí na francouzská okna s různou výplní v e-shopu

Internetový obchod andelcz.cz připravil pro svoje zákazníky nerezová zábradlí pro francouzská okna. V nabídce si vyberete výplň zábradlí, která Vám nejvíce vyhovuje. Námi vyráběná zábradlí k francouzským oknům se montují na fasádu.

Poptávám plastový pisoár

Poptávám plastový pisoár

Mám zájem o koupi plastového pisoáru. Děkuji.
Poptávka byla vložena dne:
02.06.2021 11:18

Platnost poptávky:
02.07.2021 09:24

Kontaktní osoba:
Karolina Kavanova


Telefon:
+420 702 184 226

Okres:
Benešov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rychlé řešení pro sociální zázemí budov - výroba a prodej sanitárních, WC příček BL 13-3 HPL, BL28

Rychlé řešení pro sociální zázemí budov - výroba a prodej sanitárních, WC příček BL 13-3 HPL, BL28

Rychlé a skvělé řešení pro sociální zázemí budov je výstavba sanitárních a WC příček BL 13-3 HPL a BL 28. Specialista na výrobu a prodej kvalitních příček je firma BÖHME CZ spol. s. r.o. ze Slušovic. Sanitární příčky a WC příčky dodáváme výrobcům obytných kontejnerů, ale také do průmyslových objektů, škol, koupališť a dalších veřejných prostor. Sanitární příčky a kabiny typ BL13 a BL28: - příčky pro WC, pisoáry, sprchy, převlékací kabiny vyrábíme v bílé a šedé lichtgrau barvě. Velkou výhodou příček je lehká a rychlá montáž a snadná údržba. BL28 - deska je z dřevotřísky oboustranně laminovaná LTD 28 mm BL13 - stěny 13 mm vysokotlaký laminát HPL Sanitární příčky z HPL desek jsou skvělým řešením pro prostory s nadměrnou vlhkostí. Vyrábíme příčky z laminátu HPL do každého prostoru. Nabízíme je ve variantách dřevotříska, PUR a HPL. Firma BÖHME CZ je spolehlivý dodavatel sanitárních příček do obytných kontejnerů a průmyslových objektů.


Kvalitní sanitární keramika (sanita) do vaší koupelny - umyvadla, bidety i záchodové mísy

Kvalitní sanitární keramika (sanita) do vaší koupelny - umyvadla, bidety i záchodové mísy

Pokud si chcete vybavit svou koupelnu opravdu kvalitní sanitární technikou, pak vám ve firmě Kover rádi pomůžeme a vyberete tu nejvhodnější sanitu, umyvadlo, bidet i záchodové (wc) mísy, tak aby jste byli při jejich využívání co nejvíce spokojeni. Sanitární keramika (sanita) švýcarské značky Geberit je šetrná k životnímu prostředí - vyberete si z těchto výrobků: - wc, záchodové mísy, toalety - bidety, pisoáry - umyvadla - sprchy, vany. Sanitární výrobky značky Geberit vynikají nejen maximální kvalitou, ale také skvělou funkčností a zajímavým vzhledem.


Úpravny vody pro domácnosti pro pitnou vodu bez škodlivých látek

Úpravny vody pro domácnosti pro pitnou vodu bez škodlivých látek

Kohoutková voda se stává ve většině domácností jediným zdrojem tekutin pro dospělé i děti. Pokud však chcete mít naprostou jistotu o její nezávadnosti, stačí využít nabídky společnosti GORO, spol. s r.o. z Brandýsa nad Labem, českého výrobce úpraven vody pro domácnosti. Úpravny vody pro domácnosti se postarají o změkčení příliš tvrdé vody, o odstranění nežádoucích dusičnanů, železa a manganů i patogenních bakterií. Pokud váháte nad investicí do úpravny vody pro domácnosti, pak kontaktujte společnost GORO, spol. s r.o., kde Vám poradí s výběrem a poskytnou veškeré potřebné informace.


Pronájem a servis mobilních toalet. Mobilní toalety potřebné na kulturních a společenských akcích

Pronájem a servis mobilních toalet. Mobilní toalety potřebné na kulturních a společenských akcích

Sháníte pronájem a servis mobilních toalet? Proto je tu pro Vás firma Autodoprava Bohdálek. Pronájem mobilní toalety ocení stavební firmy na stavbě, v případě opravy záchodů ve firmách, ale i při veřejných akcích. Poskytujeme krátkodobí i dlouhodobí pronájem. Vybavení mobilní toalety: -toaletní mísa, pisoár, odvětrávací roura, věšák, držák toaletního papíru. Nadstandardní vybavení mobilní toalety: -umyvadlo s čistou vodou, držák papírových ubrousků, papírové ubrousky, zámek. K pronájmu jistě oceníte i servis, který firma nabízí jak pro své toalety, ale i servis mobilních toalet vlastněné jiným majitelem. Servis zahrnuje: -odsátí fekálií -vyčištění toalety -doplnění 2ks toaletního papíru -doplnění vody do umyvadla -desinfekce. Jde sjednat i mimořádný servis v průběhu dlouhodobého i krátkodobého pronájmu. Pro konkrétní cenovou nabídku využijte prosím náš objednávkový formulář na našich webových stránkách.


Velkoobchod a maloobchod v oboru instalatérství, topenářství a plynárenství

Velkoobchod a maloobchod v oboru instalatérství, topenářství a plynárenství

Naše firma MATEP s.r.o. Hradec Králové spolehlivě zajišťujeme komplexní dodávky pro realizaci bytových i nebytových zakázek, plynofikace obcí, výstavby a rekonstrukce kotelen, průmyslových hal a dalších objektů. Voda, topení plyn je naší specialitou. Voda, topení plyn Vodoinstalační materiál Trubní rozvody Senzory Stěnové moduly Armatury, fitinky, upevňovací systémy Topenářský materiál Expanzomaty Topenářské armatury, ventily, kohouty, systémy Trubní a hutní materiál, rozdělovače, anuloidy Plyn Plynové trubky, regulátory, kohouty, hadice a spojky


Montované sprchové a WC kabiny a zástěny HPL pro sportoviště a koupaliště

Montované sprchové a WC kabiny a zástěny HPL pro sportoviště a koupaliště

Potřebujete rozdělit toalety či jiné prostory? Pak se obraťte na naši společnost Böhme CZ spol. s.r.o. ze Slušovic. Dodáváme montované sprchové a WC zástěny HPL a kabiny pro sportoviště, koupaliště, aquaparky. Vyvinuli jsme vlastní způsob konstrukce, díky kterému vše rychle namontujeme na požadované místo. Pro výrobu využíváme ty nekvalitnější materiály (pur, dřevotříska, HPL). V případě menšího znečištění desek stačí plochu očistit hadříkem a u více znečištěných si vystačíte se standardně dostupnými čističi (doporučujeme bez obsahu alkalických složek). Samozřejmostí je pro nás flexibilní a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi. Více informací naleznete na webových stránkách.