Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Poptáváme prostory pro pořádání firemní akce

Poptáváme prostory pro pořádání firemní akce

Plánujeme firemní akci 29.5. Bude nás 20 až 25 lidí. Chtěli bychom poprosit o nabídku.
S pozdravem
Julija Michalova
Poptávka byla vložena dne:
27.04.2021 13:14

Platnost poptávky:
27.05.2021 13:10

Kontaktní osoba:
DEVIDENT s.r.o.

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Krásná restaurace uprostřed města Havířov

Krásná restaurace uprostřed města Havířov

Máte rádi skvělé jídlo a příjemné prostředí zároveň? V tom případě se zastavte do naší restaurace Radnice v Havířově. Čeká Vás zde perfektní česká nebo dokonce i mezinárodní kuchyně, kterou vám připraví náš profesionální tým. Zákazník je pro nás tím nejdůležitějším článkem, a proto nabízíme širokou škálu služeb. Každý si určitě najde to své. Poskytujeme stoprocentní servis. Výborné pokrmy v dnešní nelehké době i rozvážíme přímo k vám. Každý den si můžete vybrat ze třech meníčkových pokrmů. Zajišťujeme cateringové služby, rauty a pohoštění pro různé společenské akce. Na své si mimo jiné přijdou i zastánci zdravého stylu života, pro které připravujeme zdravé pokrmy z čerstvé zeleniny a ovoce. Každý den chystáme zboží z lahůdkového sortimentu, ať už jsou to chlebíčky, bagety nebo různé druhy zákusků. Otevřeno máme od pondělí do pátku a sídlíme na adrese Svornosti 86/2, Havířov. Pokud máte zájem třeba i o soukromou akci, oslavu nebo firemní akce, volejte na naše kontaktní číslo.


Romantický pobytový balíček pro zamilované s wellness procedurami a soukromou vířivkou

Romantický pobytový balíček pro zamilované s wellness procedurami a soukromou vířivkou

Oživte vztah s Vaší drahou polovičkou a užijte si jeden druhého během romantického pobytu ve welness hotelu U Langrů v Dolních Věstonicích. Pro zamilované páry máme připravený romantický pobytový balíček plný dobrého jídla a odpočinku. Pobytový balíček pro zamilované zahrnuje ubytování a polopenzi pro dva a romantická večeře o třech chodech dle vlastního výběru se šampaňským nebo vínem. Součástí balíčku je vstup do soukromé vířivky a sauny s mísou ovoce a šampaňským. Na pány pak čeká relaxační masáž zad nebo masáž zad a šíjí nohou. Dámy si mohou naopak vychutnat masáž obličeje a dekoltu nebo peeling z vinných jader a zábal. Na ostatní wellness procedury poskytujeme slevu 5%.


Česko-slovenská Environmentální konference – setkání odborníků na téma životního prostředí

Česko-slovenská Environmentální konference – setkání odborníků na téma životního prostředí

Tento rok probíhá v pořadí již pátá Environmentální konference - ENVIRO 2021, které se jako tradičně budou účastnit zástupci Ministerstva Životního prostředí České i Slovenské republiky a další orgány státní správy a samosprávy. Konference bude probíhat od 27.5. - 28.5.2021 - Horský hotel Sepetná, Ostravice. Cílem konference je především vyměnit si praktické i legislativní zkušenosti, které mají obě země v různém odvětví životního prostředí. Mezi tyto témata například patří odpadové hospodářství, ochrana ovzduší a klimatu, problematika EIA a integrovaná prevence nebo BREF/BAT technologie. Na programu nebudou jen přednášky, ale můžete se těšit i na formální a neformální konzultace s kolegy z oborů a se zástupci státní správy. Neváhejte a zúčastněte se konference o životním prostředí i vy! Těšíme se na Vaši návštěvu! Pro více informací prosím navštivte naše internetové stránky!


Ubytování, ozdravný pobyt Hostýnské Vrchy - procedury pro relaxaci, harmonizaci těla i ducha

Ubytování, ozdravný pobyt Hostýnské Vrchy - procedury pro relaxaci, harmonizaci těla i ducha

Pokud máte pocit, že Vašemu tělu dochází energie, dopřejte si alespoň týdenní pauzu pro ozdravný pobyt. Regenerační centrum Harmonie Bystřice pod Hostýnem najdete v srdci CHKO Hostýnské Vrchy, součástí pobytu u nás jsou kromě ubytování a stravování i procedury pro relaxaci, harmonizaci těla i ducha. Mimo wellness procedur, které jsou v ceně, si tedy každý host zvolí harmonizační a regenerační procedury nebo kosmetické ošetření, léčebné koupele nebo zdravotní masáže. V každém ročním období je zde krásně. Celý areál je obklopen lesy, pokud tedy máte rádi procházky do přírody, čeká Vás mnoho možností jak si užít pobyt na plno.


Restaurace U Svatého Antoníčka Praha, tankové pivo Gambrinus, rozvoz jídel, staročeská kuchyně

Restaurace U Svatého Antoníčka Praha, tankové pivo Gambrinus, rozvoz jídel, staročeská kuchyně

Představujeme Vám restauraci U Svatého Antoníčka v Praze - Holešovice, která navodí skvělou atmosféru jak k dennímu menu, tak k tankovému pivu Gambrinus. V naší restauraci si skvěle pochutnáte na hotových jídlech, na minutkách či sladkých zákuscích. Oběd spláchnete dobrým tankovým pivem Gambrinus či jiným točeným pivem nebo limonádou. Další služby: - rozvoz jídel - možnost jídla s sebou - WiFi připojení k internetu. Přijďte a přesvědčte se sami, další provozovnou je Restaurace V Háji, také v Praze - Holešovicích.


Zahradní svatba v hotelu, svatební obřad v romantickém zahradním altánu

Zahradní svatba v hotelu, svatební obřad v romantickém zahradním altánu

Plánujete svatbu, ale nevíte kde ji uspořádat? Naplánujte si svatbu v krásné přírodě s nádherným výhledem na Beskydy, Štramberskou trúbu a okolí. Doporučujeme svatební obřad v romantickém zahradním altánu hotelu Roubenka. Po svatebním obřadu můžete celý areál - zahradu, dvůr a restaurační prostory, využít k oslavám. Hotel Roubenka vám také poskytne krásné a stylové ubytování. Připravíme vám svatbu šitou na míru, podle vašich individuálních přání a potřeb. Areál hotelu Roubenka nabízí příjemné prostory pro pořádání zahradní svatby. Prožijte svatební den, v krásném prostředí naší hotelové zahrady v romantickém Štramberku. Svatba v našem hotelu splní váš velký sen, stane se nezapomenutelným zážitkem.