Zabezpečenie stravovania prostredníctvom stravných lístkov
Predmetom zákazky je zabezpečenie stravovania sudcov a zamestnancov Krajského súdu v Nitre formou stravovacích lístkov (poukážok). Zabezpečenie stravovania prostredníctvom stravovacích lístkov (poukážok) v zmysle § 152 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonníka práce v platnom znení a §104 ods. 1 zákona č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a ...
Poptávám dovoz obědů do firmy
Poptávám dovoz obědů do naší firmy. Jedná se o cca 20 obědů/den. Firma sídlí v Třinci.
Poptávám rozvoz obědů pro seniory
Poptávám rozvoz obědů pro seniory v Přerově - do domu u Bečvy, 2. patro
Nájem prostor zařízení restauračního a ubytovacího typu objektu Maměnka a Libušín
Toto výběrové řízení není řízením uskutečňovaným podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Předmětem výběrového řízení je uzavření smlouvy o nájmu prostor sloužících k podnikání objektu Maměnky a objektu Libušína v katastrálním území Prostřední Bečva, obec Prostřední Bečva, k provozování a) hostinské činnosti a b) ubytovacích ...
Zabezpečenie stravovania sudcov a zamestnancov Krajského súdu v Trnave formou stravovacích poukážok
Predmetom zákazky je zabezpečenie stravovania sudcov a zamestnancov Krajského súdu v Trnave formou stravovacích poukážok. Zabezpečenie stravovania prostredníctvom stravovacích poukážok v zmysle § 152 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonníka práce v platnom znení a §104 ods. 1 zákona č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých ...
Zabezpečenie stravných lístkov
Predmetom zákazky je zabezpečenie stravovania sudcov a zamestnancov Krajského súdu v Bratislave formou stravovacích poukážok. Zabezpečenie stravovania prostredníctvom stravovacích poukážok v zmysle § 152 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonníka práce v platnom znení a §104 ods. 1 zákona č. 55/2017 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých ...
Poptávám rozvoz obědů
Poptávám rozvoz obědů v okolí Jindřichova Hradce, do 75 Kč.
Poptávám pronájem školící místnosti v Olomouci
Poptávám pronájem školící místnosti na 22.4. 2018 v čase 13-18h pro 18 lidí v Olomouci. Kalkulace: - místnost na 5h - zapůjčení projektoru na 5h - flipchart - stoly přizpůsobeny do tvaru U - počet židlí přizpůsoben počtu účastníků - označení místnosti. Občerstvení: - káva, čaj, minerálky. Bylo by možné, aby náš lektor donesl ovoce ...
Hledáme dodavatele celodenní stravy pro mateřskou školu
Hledáme dodavatele celodenní stravy pro mateřskou školu v centru Ostravy (dopolední i odpolední svačina, oběd).
Poptávám cateringové služby
Poptávám cenovou nabídku oslavy 75. narozenin pro 30 lidí na 19.8.2017. Místo Sedlec u Mikulova. Představuji si 2x dort, 1 x diabetický - každý na 15 porcí postačí. Malé koláčky či drobné cukroví cca 120 kusů, 1/2 diabetických. Pozdní oběd na 14 hodin - svíčkovou s knedlíkem a večeře - vepřový řízek a bramborový salát. Co se týká obsluhy, prosila ...
Zajištění stravování pro hosty LD Luna, Františkovy Lázně
Předmětem této veřejné zakázky je zajištění celodenního stravování pro hosty ubytované v Lázeňských domech Luna I-III ve Františkových Lázních.
Zajištění stravování zaměstnanců RÚ
Předmětem plnění veřejné zakázky je příprava a dodávka teplých a studených obědů pro stravování zaměstnanců zadavatele, a s tím související plnění.
Poptávám rozvoz obědů
Poptávám rozvoz obědů v Ustí n.Orlicí.
Hledáme dodavatele stravy pro miniškolku
Hledáme dodavatele stravy pro mini-školku. Požadujeme kvalitní a zdravou stravu.
Zabezpečenie poskytovania stravovacích služieb pre Ekonomickú univerzitu v Bratislave
Zabezpečenie poskytovania stravovacích služieb pre verejného obstarávateľa, a to pre jeho: -študentov, -zamestnancov a dôchodcov (ktorí u neho pracovali pred odchodom do dôchodku) a poskytovanie cateringových služieb pre verejného obstarávateľa.
Zajištění stravování
Předmětem veřejné zakázky je zabezpečit stravování pro zaměstnance HZS Královéhradeckého kraje na adresách nábřeží U Přívozu 122/4, Hradec Králové 3, 500 03 a Pražská 230/153z, Hradec Králové 4, 500 004.
Zabezpečenie stravovania – stravné poukážky
Predmetom zákazky je poskytnutie stravných poukážok na základe individuálnej potreby subjektov uvedených v opise predmetu zákazky (ďalej len služba, zákazka či stravné poukážky)
Zabezpečovanie stravovacích služieb formou stravovacích poukážok
zabezpečenie poskytovania služieb stravovania pre zamestnancov Trnavskej univerzity v Trnave v súlade s ustanovením § 152 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonníka práce v znení neskorších predpisov.
Poptávám cateringové služby
Poptávám občerstvení, zhruba pro 20 lidí na 27. 8. 2016. Měla bych zájem o odpolední pohoštění formou švédských stolu. Oslavu budu mít doma. Prosím o bližší informace.
Poptávám rozvoz obědů
Poptávám rozvoz obědů do Hradce nad Moravicí Děkuji za odpověď. S pozdravem Gřundělová Olga
Poptávám rozvoz obědů
Poptávám rozvoz obědů pro staršího pána na Jablunkovskou 705,Třinec a cenu.Děkuji Motyková
Poptávám přípravu svatební polévky
Poptávám přípravu cca 60 porcí poctivé svatební slepičí polévky k datu 15.7.2016 s dovozem do obce Kvasice (okres Kroměříž).
Restaurace ve Znojmě
Pro skupinu 50 osob potřebujeme oběd ve Znojmě na 28. 3. okolo 13 hod. Prosím zašlete návrhy menu pro skupinu, včetně cen.
Poptávám prostory pro oslavu v Opavě
Poptávám prostory pro oslavu, 80 - 90 lidí, 11.6.2016, Opava.
Poptávám pečené sele
Poptávám hotové pečené selátko asi pro 15 lidí (havířů), takže 45 porcí - zajímá mě cena, dodávka - nebo osobní odběr a jak dlouho dopředu zadat objednávku. Děkuji.