Fixní aparátky, rovnátka keramická a kovová ke korekci vad chrupu

MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o.

Fixní aparátky, rovnátka keramická a kovová ke korekci vad chrupu

Pro napravení křivých zubů, pro korekci vad horní i dolní čelisti jsou nejúčinnější pomůckou fixní aparátky (rovnátka) v kovovém nebo keramickém provedení, které ve své ortodontické praxi doporučuje pro děti i dospělé ze Zlínského kraje odborná lékařka MUDr. Helena Dvořáková.

Implementace trakčního systému 25 kV/50 Hz v devíti lokomotivách řady 162

Implementace trakčního systému 25 kV/50 Hz v devíti lokomotivách řady 162

Předmětem zakázky je provedení díla spočívajícího v komplexní implementaci trakčního systému 25 kV/50 Hz
do devíti drážních hnacích vozidlech zadavatele řady 162 (typ 99E1) (dále jen "Lokomotivy") a jejich uvedení do
shodného technického stavu s typem 69E5 včetně změn schváleného typu. Lokomotivy budou po implementaci
označeny řadou 362. Předmětem zakázky je dále dodávka veškeré dokumentace, nezbytné pro registraci Lokomotiv v registru drážních vozidel, jejich provoz a údržbu, včetně dokumentů o schválení typu (homologace) a průkazů způsobilosti či jiných obdobných dokumentů vztahujících se ke každé Lokomotivě.
Veřejná zakázka vložena:
23.04.2021 09:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
RegioJet a.s.

Originální záznam:

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
24.05.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
160 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
RegioJet a.s.

Zadavatel IČ:
28333187

Zadavatel ulice:
náměstí Svobody 86/17

Zadavatel PSČ:
602 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Jana Jurová

Zadavatel telefon:
+420 722 458 783


Zadavatel web:
https://www.regiojet.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Transformátory, vinuté díly a elektronické komponenty

Transformátory, vinuté díly a elektronické komponenty

Potřebujete pro svou výrobu kvalitní elektronické komponenty? Hledáte spolehlivého a profesionálního výrobce a dodavatele elektro dílů? Tak neváhejte a oslovte naši společnost ALLTRONIC, elektronické stavební skupiny a komponenty, spol. s r.o. Více jak 25 let se zaměřujeme na výrobu vinutých součástek a transformátorů, které se používají především pro spínavé zdroje a DC/DC měniče. Transformátory typu RM, PQ, EP, ETD zhotovujeme na feritových jádrech s vinutím kruhového vodiče CuL či lanka CuLi. Na zakázku Vám dodáme i speciální transformátory. Dále pak vyrábíme i tlumivky, odporové můstky z manganinu, DC/DC měniče. Všechny produkty jsme schopny osadit na desky plošných spojů. V případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte. Sídlíme v okrese Plzeň-sever.


Automatizované systémy pro řízení technologických celků

Automatizované systémy pro řízení technologických celků

Hledáte stabilního partnera na poli hutního, energetického, chemického a zpracovatelského průmyslu? Zabýváte se výrobou a poskytováním služeb v oblasti technologií? Neváhejte využít spolupráce s odborníky v oboru. Jsme AUTEL montáže, a.s. se sídlem v Třinci a naším posláním je poskytovat našim zákazníkům komplexní služby na nejvyšší možné úrovni. Naše společnost se zabývá zejména výrobou a montáží elektrorozvaděčů, dodávkou automatizovaných systémů řízení pro kompletní technologické celky a montáží měřící a regulační techniky. Na trhu se pohybujeme již od roku 1994 a za tu dobu jsme se stali nejen spolehlivým partnerem pro řadu mezinárodních firem, ale také stabilním a zavedeným zaměstnavatelem s poctivým individuálním přístupem. Jsme hrdými držiteli certifikátu ISO 9001:2015, certifikátů na retrofity jističů OEZ či např. Oprávnění Báňského úřadu na činnosti na vyhrazených elektrozařízeních. Mezi naše další aktivity spadá kupříkladu kompletace a montáž přístrojů pro analýzy plynů či kyslíku, měřičů či zabezpečovací techniky. Pro další informace o naší společnosti neváhejte navštívit náš web či nás rovnou navštívit na adrese Oldřichovice 790, Třinec.


Zakázková výroba elektroniky, regulátory kotlů Liberec, regulátory kotlů pro domácnosti dle zadání

Zakázková výroba elektroniky, regulátory kotlů Liberec, regulátory kotlů pro domácnosti dle zadání

Představujeme Vám firmu ESY s.r.o. z Liberce, která se zabývá vývojem a výrobou zejména zakázkové elektroniky - například regulátory kotlů dle potřeb zákazníků. Realizujeme dodávky celé řady regulátorů kotlů prioritně pro domácí užití na různé druhy paliv. Regulátory vyvíjíme na míru dle dané aplikace včetně příslušenství jako jsou bytové programátory. Velkou výhodou je jejich schopnost komunikovat například s nadřazeným regulátorem pomocí standardu Opentherm. Regulátor tak plynule řídí a udržuje požadovanou teplotu. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Malodoubská 90/2, Liberec.


Elektroměrové rozvaděče zejména pro distributory elektřiny

Elektroměrové rozvaděče zejména pro distributory elektřiny

Jste distributorem elektřiny? Hledáte dodavatele elektroměrových rozvaděčů? Realizujete projekt a sháníte rozvaděče pro vaši stavbu? V tom případě jste na správné adrese. Naše firma AROVA SERVIS s.r.o. je jedním z nejlepších výrobců tohoto zboží na trhu. Rozvaděče jsou nabízeny pro rozvod elektrické energie nízkého napětí zejména pro průmyslový nebo energetický sektor. Všechny produkty vyrábíme dle přísných technických a bezpečnostních podmínek, a to profesionálním odborným personálem. Každý kus vyhovuje přísným zkouškám, odpovídá všem certifikacím a garancím. Prodáváme elektroměrové rozvaděče pro přímé i nepřímé měření, elektroměry do bytových domů a za účelem stavby. Využití najdou zejména v elektroinstalacích a slouží převážně k měření elektrické energie. Na našem webu je k využití poptávkový formulář nebo katalog produktů ke stáhnutí. Prohlédněte si jej, nebo nás kontaktujte na adrese Lhota u Příbramě 118, jsme tu pro vás denně od 7:00 do 15:00.


Vývoj a výroba elektrických a elektronických systémů Liberec, kompletace včetně funkčních testů

Vývoj a výroba elektrických a elektronických systémů Liberec, kompletace včetně funkčních testů

Představujeme Vám firmu ELITRONIC s.r.o. Liberec, která se zabývá vývojem a výrobou elektronických a elektrických systémů. Jsme schopni plnit nejnáročnější požadavky našich zákazníků i u malých výrobních sérií. Vysoký standard kvality dle systému řízení jakosti dle ISO 9001. Vývoj, výroba na zakázku: - elektronická zařízení, elektronika - elektrické systémy - řídicí systémy pro regulaci kotelen, topných soustav a výměníkových stanic - řídící systémy pro vzduchotechniku, pro klimatizace - kompaktní regulační rozvaděče Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U Šamotky 1642, Liberec.


Komponenty elektronických vah Pardubice, prodej snímačů, modulů pro vážení, měřících převodníků

Komponenty elektronických vah Pardubice, prodej snímačů, modulů pro vážení, měřících převodníků

Mezi významné aktivity firmy Vels vážící elektronické systémy s.r.o. patří prodej základních prvků potřebných k vážení. Dodáváme kvalitní a spolehlivé prvky od renomovaných firem v oblasti vážení: - HOTTINGER BALDWIN MESSTECHNIK (snímače zatížení s příslušenstvím, moduly pro vážení, měřicí převodníky,) - VISHAY TEDEA HUNTLEIGH (snímače zatížení s příslušenstvím, moduly pro vážení) - RINSTRUM (vyhodnocovací jednotky vah, měřicí převodníky, příslušenství) - SYSTEC (vyhodnocovací jednotky vah, měřicí převodníky, příslušenství) Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Výzkumná 661, Pardubice.