Ekologická likvidace nepojízdných vozidel na autovrakovišti v Kunovicích

Salvage-UH s.r.o. - Autovrakoviště Kunovice

Ekologická likvidace nepojízdných vozidel na autovrakovišti v Kunovicích

Ekologická likvidace havarovaných a nepojízdných vozidel patří k hlavním službám společnosti Salvage-UH s.r.o. provozující autovrakoviště v Kunovicích, okres Uherské Hradiště. Zdarma vystavíme potvrzení o likvidaci autovraku pro odbor evidence motorových vozidel.

Vzdělávání zaměstnanců rezortu MO v oblasti získávání odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel

Vzdělávání zaměstnanců rezortu MO v oblasti získávání odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel

Předmětem plnění požadované služby je příprava zaměstnanců rezortu MO k získání odobrné způsobilosti k řízení motorových vozidel (řidičských oprávnění) na skupiny B, B+E, C, C+E, D a T. Požadované plnění je rozděleno do 5 samostatných částí veřejné zakázky.
Veřejná zakázka vložena:
06.04.2021 09:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo obrany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
03.05.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany

Zadavatel IČ:
60162694

Zadavatel ulice:
Tychonova 221/1

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Marcela Klemová

Zadavatel telefon:
+420 973 229 986

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.army.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80411000-8
Autoškoly

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Řidičské oprávnění na motorku i auto v Jihomoravském kraji

Řidičské oprávnění na motorku i auto v Jihomoravském kraji

Žijete v Jihomoravském kraji? Je Vám více jak 18 nebo 15 let a chcete si udělat řidičák na motorku či auto? Chcete mít kvalitního instruktora, který se přizpůsobí Vašim individuálním potřebám? Tak to neváhejte a udělejte si řidičské oprávnění v naší společnosti Autoškola a motoškola TRIPLE s. r. o. Naše profesionální autoškola se zaměřuje na výcvik pro skupiny řidičského oprávnění motocyklů AM (od 15 let), A1 (od 16 let), A2 (od 18 let), A (od 24 let) i aut skupiny B. Pro osoby, které již mají řidičský průkaz, ale neřídí a chtěly by začít, nabízíme kondiční jízdy v rozsahu, které si sami zvolí. Pokud jste motorkář a chcete si zlepšit své řidičské umění, tak právě pro Vás realizujeme intenzivní kurz s výukovým plánem na míru a celodenním výletem s instruktorem.


Pro držitele platného „Průkazu profesní způsobilosti řidiče“ – pravidelné školení

Pro držitele platného „Průkazu profesní způsobilosti řidiče“ – pravidelné školení

Jste držitelem Průkazu profesní způsobilosti řidiče a hledáte společnost, která zajišťuje školení pro řidiče? Přihlaste se na pravidelná profesní školení pro řidiče kamionů nebo autobusů u společnosti AUTO EDU, s.r.o. nejen v Ostravě, ale v celém Moravskoslezském kraji. Školení pro držitele platného Průkazu profesní způsobilosti řidiče je povinné, řidiči se musí zúčastnit tohoto školení každý kalendářní rok po dobu pěti let od vydání průkazu. Jedná se o 35 hodin, které jsou rozděleny do ročních kurzů trvajících 7 hodin. Po skončení profesního školení obdrží každý Potvrzení o absolvování pravidelných 5 školení. Potvrzení se předkládá na obecním úřadě při žádosti o nový Průkaz profesní způsobilosti řidiče. Podmínky pro účast na školení: - vyplněná písemná přihláška, zaslána na email nejméně 6 dnů před zahájením školení - držitel řidičského oprávnění příslušné skupiny nebo podskupiny - držitel průkazu profesní způsobilosti řidiče Termín a místo školení se dozvíte na našich webových stránkách nebo telefonicky.


Autoškola Brno, akreditované školící středisko, výuka s manuální a automatickou převodovkou

Autoškola Brno, akreditované školící středisko, výuka s manuální a automatickou převodovkou

P&P Pohodová autoškola Brno nabízí výcvik všech skupin a kondiční jízdy v moderních klimatizovaných vozidlech. V naší autoškole máte záruku, že po celou dobu výcviku budete jezdit jedním autem se stejným instruktorem nebo instruktorkou. Zájemci mají k dispozici trenažer nebo cvičiště kde se řeší praktické rady i ty nejsložitější křižovatky. Autoškola, akreditované školící středisko: - výcvik řidičů - řidičské oprávnění na motocykly, osobní vozidla, nákladní vozidla i autobusy - výcvik skupiny B na vozidlech s manuální i s automatickou převodovkou - řidičský trenažer - školení řidičů referentů - školení k získání profesního osvědčení C, D - kurzy pro obnovení průkazu profesní způsobilosti. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Purkyňova 106a, Brno - Královo Pole, zastihnete nás zde každou středu od 13:00 do 18:00.


Autoškola, kurzy pro skupinu B, profesní průkaz Hradec

Autoškola, kurzy pro skupinu B, profesní průkaz Hradec

Praktické jízdy osobními vozidly CITRÖEN C3, FORD FIESTA a ŠKODA FABIA. Naše autoškola je členem Profesního sdružení autoškol ČR. Zajišťujeme: Školení řidičů. - řidiči referenti - řidiči vozidel s řidičským oprávněním skupin C a D -profesní průkazy - vstupní školení - pravidelné roční školení Kondiční jízdy. V případě, že jste dlouho nejezdili, nevěříte si v řízení motorového vozidla, pojďte se zdokonalit ve Vašem řidičském umění do autoškoly. Kurzy pro skupiny AM, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D, T


Autoškola Popelka Hradec Králové, řidičské oprávnění - rychlokurzy

Autoškola Popelka Hradec Králové, řidičské oprávnění - rychlokurzy

Autoškola Jaromíra Popelky v Hradci Králové umožňuje složení zkoušky jejíž výsledkem je řidičské oprávnění. Nemáte na autoškolu tolik času, kolik byste potřebovali? Nevadí, můžeme Vám nabídnout tzv. rychlokurzy. Rychlokurzy trvají od 14 do 20dnů, klasický kurz trvá cca 2 měsíce. Řidičské oprávnění u nás získáte pro skupiny Am, A1, A2, A, B, BE, C, CE, D a T. Klidný a zkušený instruktor Vás naučí vše potřebné pro získání řidičského průkazu. Neváhejte nás kontaktovat!


Řidičský průkaz skupiny "D" – řidičák na autobus získáte u profesionální autoškoly

Řidičský průkaz skupiny "D" – řidičák na autobus získáte u profesionální autoškoly

Chcete se stát řidičem autobusu? Pak potřebujete autoškolu, kde vám umožní získat řidičské oprávnění skupiny "D", proto se přihlaste k výcviku u autoškoly Auto EDU v Ostravě. Působíme v celém Moravskoslezském kraji, takže jsme dobře dostupní i pro zájemce z okolí Ostravy, Frýdku-Místku, Havířova či Karviné. Řidičské oprávnění skupiny "D" je určeno k řízení motorových vozidel s více než 8 místy k sezení kromě místa po řidiče. Může být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg. Žadatel musí splnit určité podmínky, aby mohl být přijat k výcviku, např. být ve věku 24 let, být zdravotně způsobilý, vlastnit platný řidičský průkaz skupiny "B" a další podmínky, o kterých se dočtete na našich webových stránkách. Výcvik zahrnuje jak teorii, tak praxi, kde je třeba dodržet přesně časové rozmezí hodin výuky. Závěrečná zkouška je vykonávaná v prostorách Magistrátu města Ostravy a je rozdělena na tři části: - zkouška z pravidel silničního provozu (1 test- 25 otázek) - zkouška z techniky - zkouška z praktické jízdy U zkoušky musí každý předložit platný občanský průkaz, řidičský průkaz a kopii dokladu o zaplacení zkoušky na magistrátu. Pro více informací k výcviku či ke zkoušce se na nás neváhejte obrátit buď telefonicky, emailem nebo se podívejte na naše webové stránky.