Dodávky papírového programu a zásobníků

Dodávky papírového programu a zásobníků

Předmětem VZ je zajištění průběžných dodávek toaletního papíru, papírových ručníků a zásobníků pro Fakultní nemocnice Bulovka v délce 48 měsíců.
Veřejná zakázka vložena:
15.03.2021 08:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Bulovka

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
14.04.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Bulovka

Zadavatel IČ:
00064211

Zadavatel ulice:
Budínova 67/2

Zadavatel PSČ:
180 81

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Antonín Hoždora

Zadavatel telefon:
+420 737 520 843

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.bulovka.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Jalovcová masážní mast na bolesti kloubů, svalů, páteře i otoky - eshop

Jalovcová masážní mast na bolesti kloubů, svalů, páteře i otoky - eshop

Trpíte na problémy pohybového aparátu a potřebujete rychlou úlevu? Pak vyzkoušejte naši jalovcovou masážní mast, která je vhodná nejen při pohybových problémech, ale také před sportovním výkonem i po něm. Mast s jalovcem jednoduše vaše tělo prokrví, detoxikuje, prohřeje, zmírní bolestivost a navíc má protizánětlivé účinky. Využívá se při: - bolestech kloubů, páteře a svalů, - revmatismu, - ischiasu, - artróze, - odstraňování únavy v končetinách, - otocích, - pohmožděninách, - vyvrtnutí, - špatném prokrvování končetin. Vyzkoušejte jalovcovou mast a díky jednoduché masáži zažijte opravdovou úlevu vašich končetin!


Velkoobchod, eshop - sortiment osobní hygieny, drogerie, čistící a dezinfekční prostředky

Velkoobchod, eshop - sortiment osobní hygieny, drogerie, čistící a dezinfekční prostředky

Dlouhodobé dodávky drogerie a hygienických prostředků pro Vás zajistí společnost ŘEMPO VEGA, s.r.o.. Objednávky z eshopu vyřizujeme obratem. Pro klientelu z regionu Zlínský kraj je k dispozici velkoobchodní prodejna v Kroměříži. Doporučujeme registrací na eshopu, tím získáte VIP členství a využijete veškeré výhody při nákupu - individuální ceny, nákup na fakturu se splatností a také širší nabídku zboží, na speciální akce Vás s předstihem upozorníme. Pro konzultace i poradenství Vám bude k dispozici osobní obchodník. Sortiment drogerie: - čistící prostředky - prostředky na praní - papírový sortiment - zásobníky, dávkovače a koše - úklidové pomůcky - repelenty - osvěžovače a svíčky - kyseliny a louhy - autokosmetika. Sortiment osobní hygieny: - šampóny - mýdla - čistící pasty - krémy - kartáče a kartáčky - holící štětce - houby.


Speciální chemie Lorito a doplňky sanitární techniky a hygieny

Speciální chemie Lorito a doplňky sanitární techniky a hygieny

Provozujete úklidové služby či chcete mít řádně čistou a dezinfikovanou domácnost? V tom případě nakupujte speciální chemii Lorito, kterou prodává společnost Mopservis, s.r.o. – Augustina Pechy. Dodáme Vám potřebné saponáty pro základní úklid, čištění a údržbu dřevěných a jiných podlah, odmaštění kuchyní a grilů, odvápnění praček i leštění oken. Dále pak nabízíme čističe na koberce a čalounění, prací prostředky, mýdla na ruce, ale i universální čističe a dezinfekce. Naše portfolio produktů je velmi široké. V nabízeném sortimentu naleznete také doplňky sanitární techniky a hygieny, úklidové pomůcky a techniku. Neváhejte a v případě zájmu nás kdykoliv kontaktujte. Sídlíme v obci Jílové – Martiněves, ale vše si můžete objednat i na našem e-shopu.


Dezinfekce ASOR - účinek proti viru SARS-CoV-2 již po 5 minutách inkubace

Dezinfekce ASOR - účinek proti viru SARS-CoV-2 již po 5 minutách inkubace

V dnešní nelehké době plné virů je dobré dbát na své zdraví a preventivně se chránit. Dezinfekci ASOR je produkt zcela přírodní a neobsahuje etanol, díky čemuž je šetrný k pokožce, k povrchům a může přijít do styku s potravinami. I přesto že je šetrný je vysoce účinný proti viru SARS-CoV-2 již po 5 minutách inkubace, hepatitidě, HIV a mikroorganismům. ASOR tedy můžete využít pro dezinfekci domácností, kanceláří, dopravních prostředků, v hotelích, obchodech či školách. Jednoduše můžete cokoliv postříkat, ponořit či otřít věci v koncentrovanou lázní. Další výhody jsou: nezapáchá, je ekologický a bez alergenů. Používejte a objednávejte efektivní dezinfekci ASOR od společnosti M.P.M., spol. s r.o.


Čištění a ochrana vinylových podlah, linolea, kaučuku i koberců

Čištění a ochrana vinylových podlah, linolea, kaučuku i koberců

Pokud hledáte kvalitní produkty na čištění podlah, odstraňování skvrn, běžné čističe nebo přípravky pro penetraci či impregnaci, u nás si určitě vyberete. Na čistění a ošetření elastických podlahovin jako jsou vinylové podlahy, linolea, kaučuk i koberce, máme v našem sortimentu produkty značky Dr. Schutz. Mezi ně řadíme koncentráty pro dezinfekci, sprejové čističe, filmotvorné dvoukomponentní penetrace i antislip přísady pro zvýšení protiskluzovosti. Tyto čističe zbaví vaši podlahu skvrn, starých nátěrů a nečistot. Pro péči o koberce nabízíme odstraňovače skvrn, čistící suché pěny a čisticí prášky, koncentráty pro hloubkové čištění, speciální odstraňovače skvrn, žvýkaček, lepidel, asfaltu nebo červeného vína. Naše kvalitní přípravky vaši podlahu nejen perfektně vyčistí a ochrání, ale zvýší také její odolnost a životnost.


Internetový e-shop s nehtovou kosmetikou pro profesionály i laiky

Internetový e-shop s nehtovou kosmetikou pro profesionály i laiky

Vlastníte nehtové studio? Nebo si upravujete nehty samy doma? V dnešní době je stále častější, že si ženy pořizují tuto výbavu a nemusí chodit do salonu. Proto navštivte náš internetový obchod s profesionálními potřebami Krásné Nehty s.r.o. V nabídce máme rozsáhlý sortiment věcí potřebných k přípravě krásných nehtů. Najdete kompletní vybavení od základních sad, UV Lamp, doplňkového menšího zařízení až po nespočetný výběr laků, gel laků, zdobení a různých razítek a tipů. Navíc poskytujeme v našem centru spousty seminářů a školení pro odborníky nebo hobby poskytovatele nehtového designu. Také můžete navštívit naše salony na adrese Vinohradská 44 v Praze. Máme mnoho kladných recenzí i od známých osobností. Novinkou s naší nabídce jsou gely a laky Wild Instinct nebo stojany na laky zdarma. Navštivte naše webové stránky a dozvíte se více, i o našem sortimentu a službách. Využít můžete našeho blogu nebo videí na našich stránkách. Pokud si nevíte s něčím rady, rádi Vám odpovíme na naší lince.