Poskytování právních služeb - obecné právní poradenství v oblasti silničního a stavebního práva

Poskytování právních služeb - obecné právní poradenství v oblasti silničního a stavebního práva

Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody s minimálně dvěma a maximálně s osmi účastníky bude poskytování právních služeb v oblasti silničního a stavebního práva dle zadávací dokumentace a jejích příloh.

Předmětem plnění veřejné zakázky je rovněž:
- komplexní zastupování zadavatele při výkonu rozhodnutí vydaných v uvedených řízeních;
- komplexní právní zastupování zadavatele před jinými orgány a institucemi;
- zpracování právních rozborů a stanovisek, zpracování smluv a dalších listin, tvorba vnitřních předpisů, poskytování právních porad a konzultací, účasti a zastupování zadavatele při jednáních, jakož i další formy právních služeb, a to vše zejména v oblastech výše uvedených.
Veřejná zakázka vložena:
12.02.2021 07:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ředitelství silnic a dálnic ČR

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
22.03.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
20 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ředitelství silnic a dálnic ČR

Zadavatel IČ:
65993390

Zadavatel ulice:
Na Pankráci 546/56

Zadavatel PSČ:
140 00

Zadavatel obec:
Praha 4

Kontaktní osoba:
Žaneta Krulikovská

Zadavatel telefon:
+420 954 901 346


Zadavatel web:
https://www.rsd.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Právní služby v oblasti občanského a rodinného práva

Právní služby v oblasti občanského a rodinného práva

Vyskytli jste se v nelehké situaci a potřebujete dokonalou znalost práva? Požádejte o radu a pomoc odborníka, který má právnické vzdělání a to Mgr. Františka Tikala. Zaměřuji se na komplexní advokátní služby v oblasti občanského, rodinného a trestního práva. Budu Vám nápomocen při soudních sporech, sepisování smluv, vymáhání pohledávek, rozvodech a dědických řízení. Můžete se na mě obrátit ve sporech česko-německých ať už Češi v Německu tak i naopak. Zajistím Vám také právní analýzy, insolvenční návrh, založení společnosti s ručením omezeným či potřebné náležitosti při prodeji a koupi nemovitosti. Jsem advokát působící v Praze, ale své služby poskytuji klientům po celé ČR.


Advokátní úschova peněz, listin, převod nemovitosti

Advokátní úschova peněz, listin, převod nemovitosti

Chcete své peníze ochránit proti podvodníkům, například při převodu nemovitosti? Advokátní kancelář Mgr.Pavla Andrleho s působností v Ostravě Vám bezpečně a kvalitně zajistí advokátní úschovu peněz a listin. Na základě trojstranné dohody o úschově, kdy jsou finanční a jiné prostředky uloženy na samostatných účtech renomovaného bankovního institutu, si tak zajistíte maximální ochranu investice. Advokátní úschovu peněz a listin u Advokátní kanceláře Mgr.Pavla Andrleho využijete např. v těchto situacích - nákup a prodej nemovitostí - převod práv k družstevnímu bytu - převod obchodního podílu - dědické řízení - kupní, darovací smlouva Nenechávejte věci náhodě a vsaďte na jistotu - Advokátní kancelář Mgr.Pavla Andrleho.


Vymáhání pohledávek během koronaviru - posuzování zdarma, on-line řešení

Vymáhání pohledávek během koronaviru - posuzování zdarma, on-line řešení

Dluží Vám obchodní partner během koronaviru? Jsme FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o. z Brna a vyřešíme za Vás veškeré pohledávky (nejen v období nouzového stavu). Provádíme posuzování konkrétní situace zdarma, vše s Vámi vyřešíme jednoduše on-line formou, kdekoliv v rámci České republiky. V nynější době převládají legislativní změny, které jsou spíše ku prospěchu dlužníka, zatímco přibývá věřitelů s téměř nevymahatelnými dluhy. Neřešte své pohledávky na poslední chvíli a zajistěte si odbornou právní pomoc. Neuhrazené dluhy, mzdy, faktury, směnky a půjčky spolehlivě vymáháme mimosoudní, soudní, insolvenční nebo exekuční cestou. Hledáte-li spolehlivého partnera v oblasti právní pomoci, určitě nás kontaktujte.


Právní služby - právní pomoc Praha - oblast porušení práv k duševnímu vlastnictví

Právní služby - právní pomoc Praha - oblast porušení práv k duševnímu vlastnictví

Právní pomoc při porušení práva k duševnímu vlastnictví v soukromé i veřejné oblasti poskytují špičkoví odborníci z advokátní kanceláře z Prahy Rott, Růžička & Guttmann a spol., patentová, známková a advokátní kancelář. Mezi klienty, které advokátní kanceláře Rott, Růžička & Guttmann a spol.zastupuje v této oblasti, se řadí výrobci značkových produktů mnoha kategorií. Jedná se jak o klienty tuzemské, tak i o mezinárodní právní pomoc poskytovanou v několika mezinárodních jazycích. Naší specializací je dále patentové právo a ochranné známky, obrátit se na nás můžete s důvěrou také v otázkách výrobkového pirátství. Pokud žádáte ty nejlepší právní služby, neváhejte kontaktovat odborníky z Rott, Růžička & Guttmann a spol., patentové, známkové a advokátní kanceláře.


Právník, advokát v oblasti trestního práva - zastupování v trestním i přestupkovém řízení

Právník, advokát v oblasti trestního práva - zastupování v trestním i přestupkovém řízení

Pokud hledáte zkušeného a spolehlivého právníka, který Vám s profesionalitou a osobním přístupem pomůže v oblasti trestního právo, jste na správném místě! Advokát Mgr. Pavel Andrle poskytuje kompletní právní služby v oblasti trestního, občanského i rodinného práva: - zastupování v trestním i přestupkovém řízení - rozvody manželství - úprava výživného - žaloby, obhajoby - sepisování smluv - darovací, kupní, vypořádací, nájemní, smlouvy o zrušení věcného břemene - ověřování podpisů - soudní vymáhání pohledávek - právní zajištění převodu nemovitosti - advokátní úschovna peněz a listin. Využijte spolehlivých služeb, budete mít zaručeno, že se Vám bude věnovat zkušený advokát.


Úspěšné vymáhání dluhů s mnohaletou praxí - řešení mimosoudní nebo soudní cestou

Úspěšné vymáhání dluhů s mnohaletou praxí - řešení mimosoudní nebo soudní cestou

Zapůjčili jste někomu finance a stále je nemáte zpátky? S vymáháním dluhů kdekoliv v České republice Vám pomůže FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o. s Brna. S mnohaletou zkušeností v oboru provádíme úspěšné vymáhání dluhů mimosoudní i soudní cestou. Naše odměna je hrazena dlužníkem. Jak vlastně správně postupovat při vymáhání dluhů? Dlužnou částku vymáháme soudní cestou v případě, že dlužník neuhradil svůj dluh během mimosoudního řešení. Proběhl rozsudek a rozhodčí nález? Není dluh stále vyrovnán? Pak Vás zastoupíme i během exekučního řízení. V případě zahájení insolvenčního řízení proti dlužníkovi se postaráme o přihlášení Vaší pohledávky. Chcete nám zaslat poptávku? Pak nezapomeňte přiložit veškeré dokumenty (objednávku dlužníka, neuhrazenou fakturu) pro efektivní posouzení pohledávky. S konkrétním návrhem postupu Vás kontaktujeme v co nejkratším termínu.