ZZS ZK - Poskytování přednemocniční neodkladné péče 2021

ZZS ZK - Poskytování přednemocniční neodkladné péče 2021

Předmětem veřejné zakázky je poskytování přednemocniční neodkladné péče ve výjezdových skupinách záchranné služby RLP nebo RV v souladu se zákonem č. 374/2011 Sb. v platném znění lékaři dodavatele splňujícími právními předpisy a zadávací dokumentací stanovené podmínky odborné způsobilosti.
Veřejná zakázka vložena:
08.02.2021 09:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Zlín

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
08.03.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
14 520 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
62182137

Zadavatel ulice:
Peroutkovo nábřeží 434

Zadavatel PSČ:
760 01

Zadavatel obec:
Zlín

Kontaktní osoba:
Ing. Josef Sýkora

Zadavatel telefon:
+420 577 056 930

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zzszk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Gynekologie, komplexní lékařská péče  Strakonice, antikoncepce, onkologická prevence, očkování

Gynekologie, komplexní lékařská péče Strakonice, antikoncepce, onkologická prevence, očkování

MUDr. BARBORA KARVANOVÁ ČABRÁDKOVÁ - gynekologie Strakonice Představujeme Vám gynekologickou ordinaci, kterou ve Strakonicích provozuje paní doktorka MUDr. Barbora Karvanová Čabrádková. Poskytujeme diagnostickou, léčebnou a preventivní péči v oboru gynekologie a porodnictví. V naší ordinaci poskytujeme onkologickou prevenci a poradenství v oblasti antikoncepce. V rámci ambulance poskytujeme tyto služby: - gynekologie - pravidelné preventivní prohlídky - diagnostika a léčba gynekologických onemocnění - laboratorní vyšetření - péče o těhotné - očkování - předpis hormonální antikoncepce. Ordinaci MUDr. Barbora Karvanová Čabrádková naleznete na adrese Bavorova 15, Strakonice.


Gynekologie, porodnictví, očkování proti rakovině děložního čípku Holešov, příjem nových pacientek

Gynekologie, porodnictví, očkování proti rakovině děložního čípku Holešov, příjem nových pacientek

MUDr. Věra Křenková OK privatGYN, s.r.o. Holešov Představujeme Vám gynekologickou ordinaci, kterou v Holešově provozuje paní doktorka MUDr. Věra Křenková. Poskytujeme diagnostickou, léčebnou a preventivní péči v oboru gynekologie a porodnictví. V naší ordinaci očkujeme proti rakovině děložního čípku dívky od 13 let. V rámci ambulance poskytujeme tyto služby: - preventivní prohlídky - diagnostika a léčba gynekologických onemocnění - ultrazvuková vyšetření - péče o těhotné - očkování proti rakovině děložního čípku - předpis hormonální antikoncepce. Ordinaci MUDr. Věra Křenková OK privatGYN, s.r.o. Holešov naleznete na adrese Palackého 972/23, Holešov.


Gynekologie, porodnictví, urogynekologie Zlín, péče o těhotné, antikoncepce, preventivní prohlídky

Gynekologie, porodnictví, urogynekologie Zlín, péče o těhotné, antikoncepce, preventivní prohlídky

Představujeme Vám ambulanci Gynekologie a porodnictví, urogynekologie - Duam, s.r.o. ze Zlína, kterou vede MUDr. Václav Vácha. Svým pacientkám poskytujeme komplexní lékařskou péči v oboru gynekologie, porodnictví a urogynekologie. V naší gynekologické ordinaci se také zaměřujeme na léčbu poruch udržení moči a celkového problému s močovým měchýřem. Ordinace, ambulance, léčba: - gynekologie a porodnictví - urogynekologie - komplexní preventivní, diagnostická a léčebná péče - preventivní prohlídky - léčba gynekologických onemocnění - zavedení nitroděložního tělíska - předpisy antikoncepce - péče o těhotné. Na Vaše intimní problémy nejste sami, navštivte naší ambulanci Gynekologie a porodnictví, urogynekologie - Duam ve Zlíně a budete mít po starostech.


Mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu - objednejte se na preventivní prohlídku!

Mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu - objednejte se na preventivní prohlídku!

ProMedica spol. s r.o. v Prostějově je nestátní zdravotnické zařízení, ve kterém provozujeme diagnostické centrum a mamologickou poradnu. Poskytuje nejen preventivní mamografická a ultrazvuková vyšetření, ale také celou řadu dalších diagnostických metod zaměřených na onemocnění prsu. Provádíme mamografická a ultrazvuková vyšetření prsu jehož cílem je zachytit vážné nádorové onemocnění prsu v počátku, kdy je léčba ještě možná a především účinná. Objednejte se na preventivní mamografické a ultrazvukové vyšetření prsu i vy!


Oční ordinace Zlín, vyšetření zeleného zákalu, ošetření úrazů očí, měření nitroočního tlaku

Oční ordinace Zlín, vyšetření zeleného zákalu, ošetření úrazů očí, měření nitroočního tlaku

Standardní oční vyšetření, ošetření úrazu očí, měření nitroočního tlaku, vyšetření oční sítnice, nejkomplexnější vyšetření zeleného zákalu s využitím nejmodernějších zobrazovacích metod Vám poskytne Oční ordinace MUDr. Tomáš Kuběna, s.r.o. ve Zlíně. Standardní oční vyšetření: - vyšetření všech očních onemocnění - ošetření úrazů - kompletní vyšetření zeleného zákalu - měření nitroočního tlaku - vyšetření oční sítnice - perimetrické vyšetření - ultrazvuk - předpis brýlí a léků Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U Zimního stadionu 1759, Zlín.


Ortopedie Praha - léčba nemocí a úrazu pohybového aparátu

Ortopedie Praha - léčba nemocí a úrazu pohybového aparátu

Máte problémy s klouby, vazy či páteří? Nejlepším řešením je vyhledat odborného lékaře v oboru ortopedie. Zavítejte do naší ordinace společnosti MONADA spol. s r.o., která se nachází v Praze. Jsme specialisté při léčbě nemocí a úrazů pohybového aparátu. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti diagnostiky i sonografické diagnostiky, léčby a prevence vrozených vývojových vad. Naši péči provádíme ambulantní formou, v rámci denního a týdenního stacionář či léčby u Vás doma. Při řešení Vašich obtíží poskytujeme obstřikovou a infuzní terapii, MRI a CT vyšetření a propojení s ortopedickými, rehabilitačními a neurologickými klinikami.