Monitoring jakosti podzemních vod 2021 - 2022

Monitoring jakosti podzemních vod 2021 - 2022

Předmětem plnění této veřejné zakázky je provádění odběru vzorků a analýz podzemních vod v jarním a podzimním vzorkovacím období v roce 2021 a v jarním a podzimním vzorkovacím období v roce 2022 v rámci České republiky v 7 oblastech. Hlavními součástmi jsou vzorkovací práce a analytické práce. Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je obsažena přímo v ZD a v jejích přílohách.
Veřejná zakázka vložena:
29.01.2021 08:57

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Český hydrometeorologický ústav

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.02.2021 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Český hydrometeorologický ústav

Zadavatel IČ:
00020699

Zadavatel ulice:
Na Šabatce 2050/17

Zadavatel PSČ:
143 06

Zadavatel obec:
Praha 412 Komořany

Kontaktní osoba:
Mgr. Vít Kodeš, Ph.D.

Zadavatel telefon:
+420 244 032 314

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://portal.chmi.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71610000-7
Testování a analýza složení a čistoty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o. – odběry a rozbory vody

Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o. – odběry a rozbory vody

Sháníte odborníky na rozbor pitné vody v místě Vašeho bydliště? Chystáte se kolaudovat vodovodní přípojku či připojit na domovní řad studnu či hloubkový vrt? Potřebujete znát kvalitu vypouštěné či odpadní vody? Obracejte se na naši společnost Vodohospodářská laboratoř Říčany s.r.o. Již od roku 1997 se naše společnost zabývá výlučně odběrem a rozborem vody pro naše klienty. Navazujeme na dlouholetou tradici zahájenou původně pod hlavičkou Vodovody a kanalizace Říčany s.r.o. Rádi nabídneme naše služby všem, kteří potřebují rychle a přesně zjistit kvalitu vody ať už ve studni, v bazénu či odpadním potrubí. Jsme tým plný odborníků, kteří se v oboru pohybují již celou řadu let a dokážeme ke každému projektu přistupovat individuálně a s maximální možnou péčí. Naše rozbory probíhají ve vlastních laboratořích, kde formou mikrobiologického, chemického či fyzikálně-chemického procesu zjistíme přené parametry zkoumaného vzorku. Pro více informací nás neváhejte navštívit na naší adrese Kolovratská 1476, Říčany, případně nás kontaktujte skrze naše webové stránky.


Rozbory a odběry vod pitných, odpadních i povrchových

Rozbory a odběry vod pitných, odpadních i povrchových

Potřebujete zjistit, zda Váš vodní zdroj lze použít ke konzumaci či jako užitkovou vodu? Nechte si tedy zhotovit kvalitní rozbor, který Vám provede Vodohospodářská laboratoř Říčany, s.r.o. V tomto oboru jsme profesionálové již od roku 1997. Na tuto činnost máme potřebná osvědčení a akreditaci ČIA. Zhotovíme pro Vás potřebný rozbor spolu s odběrem vzorku. Můžete nás kontaktovat pro otestování pitných vod, teplé vody z hromadných zdrojů, bazénových vod, povrchových vod z potoků či vodních nádrží, ale i odpadních vod z domácností či ČOV. V případě potřeb nás neváhejte kdykoliv kontaktovat jak telefonický, tak i osobně v Říčanech u Prahy.


Anonymní DNA testy na určení otcovství za příznivé ceny, vhodné i pro soudní účely

Anonymní DNA testy na určení otcovství za příznivé ceny, vhodné i pro soudní účely

Hledáte genetickou laboratoř, kde provádí určování otcovství? Společnost Genexone s.r.o. se zaměřuje na určování otcovství pomocí DNA testů, které jsou schopny na 99,9999% spolehlivě určit biologického otce dítěte, případně vyloučit otcovství. Sídlíme v Olomouci a veškeré testování je anonymní a dodání výsledků je rychlé, do 5-7 dnů. Objednání testů je snadné, odběrové sady Vám zašleme poštou zdarma i s objednávkovým formulářem a návodem, nemusíte tedy vůbec nikam chodit. Po odebrání vzorků z bukální sliznice je můžete zaslat na naší adresu poštou, nebo je přinést osobně v pracovní dobu. Testy jsou vedeny pod identifikačním číslem, výsledky Vám můžeme poslat buď telefonicky, emailem či poslat na adresu, kterou si určíte. Testy na určování otcovství lze využít i pro soudní účely. Veškeré bližší informace o testech se dozvíte na naších webových stránkách, kde máme uvedený i platný ceník. V případě potřeby nám neváhejte zavolat.


Akreditovaná, autorizovaná laboratoř, měření emisí, stanovení koncentrací emisních sloučenin

Akreditovaná, autorizovaná laboratoř, měření emisí, stanovení koncentrací emisních sloučenin

Pokud hledáte firmu zabývající se měřením emisí v Brně, pak neváhejte a obraťte se na nás. Naše společnost Detekta s.r.o., je společnost z Brna, provádějící měření emisí. Vytvoříme pro Vás odborné posudky, rozptylovou studii, vypracujeme provozní řády dle vyhlášky 4152012 Sb. Provádíme také výpočet poplatků za znečišťování ovzduší, poskytujeme i poradenství co se týče problematiky zdrojů znečišťování ovzduší. Jsme autorizovaná (akreditovaná) laboratoř, která provádí kontrolu emisí. Více informací na webových stránkách.


Široké spektrum laboratorních vyšetření, odběrová místa po celé ČR

Široké spektrum laboratorních vyšetření, odběrová místa po celé ČR

Nedílnou součástí moderní léčby je přesná diagnostika, které dosáhnete díky našim laboratorním vyšetřením. Naše společnost AeskuLab, a.s. provádí široké spektrum laboratorních vyšetření po celé České republice. Našim klientům poskytujeme komplexní diagnostickou péči ve všech oblastech moderní diagnostiky. Naše odběrná místa najdete po celé ČR. Podívejte se na naše www stránky, kde najdete veškeré informace. V případě zájmu nás kontaktujte. Díky našim moderním přístrojům, dokonalé technologii a vysoce kvalifikovaným pracovníkům Vám zajistíme kvalitu, rychlost i spolehlivost. Zavolejte nebo nás navštivte v některém z odběrových míst i v případě, že potřebujete odbornou konzultaci. Společnost AeskuLab, a.s. je tady pro Vaše zdraví.


Odborné posudky podle zákona o ovzduší, rozptylové studie. Ochrana ovzduší.

Odborné posudky podle zákona o ovzduší, rozptylové studie. Ochrana ovzduší.

Potřebujete autorizovanou laboratoř na zpracování odborných posudků podle zákona o ovzduší nebo autorizované osoby na zpracování rozptylových studií dle zákona o ovzduší? Potom hledáte firmu Detekta s.r.o. Brno, která vám tyto posudky zpracuje. Je autorizovaná laboratoř a splňuje pro tuto činnost podmínky dle zákon Zákon o ochraně ovzduší - Zákony pro lidi, č.201/2012 Sb, §32 odst. (1) písm. d) a rozhodnutím MŽP ČR č.j. 2958/740/03/MS ze dne 26.9.2003 a dle zákona o ovzduší č.201/2012 a rozhodnutím MŽP ČR č.j. 2958/740/03 ze dne 12.9.2003. Obraťte se na profesionály a zavolejte popř.napište email.