Bateriové úložiště OČENÁŠEK a.s.

Bateriové úložiště OČENÁŠEK a.s.

Cílem zakázky je dodávka a montáž bateriového dobíjecího systému o předpokládané kapacitě úložiště 38, 4 kWh, který bude doplněn OZE na bázi fotovoltaických panelů o výkonu 19, 8 kWp a bude umístěn na střeše objektu „budova bez čísla popisného p.č. St. 1780/9 katastr. území Podivín“. Dodávka tak bude zahrnovat technologii a montáž uložiště pro akumulaci elektrické energie spolu s OZE.
Veřejná zakázka vložena:
09.11.2020 11:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
OČENÁŠEK a.s.

Originální záznam:

Okres:
Břeclav

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
25.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
OČENÁŠEK a.s.

Zadavatel ulice:
Bratislavská 392/77

Zadavatel PSČ:
691 45

Zadavatel obec:
Podivín

Kontaktní osoba:
Mojmír Očenášek

Zadavatel telefon:
+420 725 104 093

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ocenasek.eu

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31400000-0
Akumulátory, galvanické články a baterie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Povrchové úpravy a čistění odpadních vod Praha – návrhy zařízení a jejich projekce, výroba, servis

Povrchové úpravy a čistění odpadních vod Praha – návrhy zařízení a jejich projekce, výroba, servis

Produkuje Vaše výroba odpadní vody, které je potřeba čistit? Zvažujete investici do vlastní úpravny a čistírny odpadních vod? Pak se spolehněte na tým odborníků společnosti W.P.E. a.s. se sídlem v Praze. Naše společnost se již řadu let zaměřuje na návrhy, projekce, výrobu i následný servis zařízení pro povrchové úpravy a čištění odpadních vod. Technologické řešení na míru připravujeme pro zákazníky, kteří potřebují jak biologické čistírny odpadních vod zejména pro splaškové vody, chemické čistírny pro zpracování průmyslových odpadních vod nebo zákazníky požadující výrobou galvanických linek pro povrchové úpravy, žárové zinkovny, fosfátovny a lakovny. Více informací o zařízení pro povrchové úpravy a čištění odpadních vod žádejte u společnosti W.P.E. a.s.


Prodej, montáž tepelných čerpadel značky Nibe, Panasonic

Prodej, montáž tepelných čerpadel značky Nibe, Panasonic

Uvažujete o instalaci systémů vytápění pomocí tepelného čerpadla? Hledáte firmu, která realizuje montáž systému vytápění tepelným čerpadlem? Pak se obraťte na firmu MCS – ChlazeníCZ, s.r.o.Realizujeme dodávku a montáž tepelných čerpadel značky Nibe a Panasonic. Teplená čerpadla těchto výrobců se vyznačují ekologickým provozem, nízkými provozními náklady a spolehlivým provozem. Navrhneme Vám optimální systém vytápění pomocí tepelného čerpadla. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.


Projektování a instalace biostanic Domažlice

Projektování a instalace biostanic Domažlice

Bioplynové stanice jsou technologickým zařízením využívající proces ke zpracování bioodpadu, případně jiného biologicky rozložitelného materiálu. Naše společnost nabízí projektování a instalaci těchto biostanic. Zbytkové teplo z bioplynových stanic je využíváno například pro dálkové topení, pro výrobu páry, pro sušení obilí či dřeva nebo jako zdroj tepla pro ORC turbínu k výrobě proudu nebo jako zdroj tepla pro výrobu chladu v absorpční jednotce. Jsme profesionálové v oblasti projekce a instalace těchto biostanic. Zajistíme vám komplexní projekt od návrhu až po realizaci včetně dalších služeb. Přizpůsobíme se Vašim možnostem a požadavkům.


Servis plynových kondenzačních kotlů, solárních systémů

Servis plynových kondenzačních kotlů, solárních systémů

S firmou PAVELKA - VTP Vlčnov proběhne bez problémů roční prohlídka plynových kondenzačních kotlů, postaráme se o servis kotlů, solárních systémů, tepelných čerpadel i uvedení zařízení do provozu a jeho nastavení. Působíme v regionu Uherský Brod, okrese Uherské Hradiště. Mezi práce patří čištění výměníků kondenzačních kotlů, kontrola solární kapaliny. Při uvádění plynového kotle do provozu provedeme kompletní elektroinstalaci, aby byl zajištěn bezpečný provoz. Provedeme nastavení a odzkoušení regulace plynového kotle. Specializujeme se na značky: Viessmann, Thermona, Buderus, Protherm, Viadrus, Brötje, Baxi, Enbra, Ferroli.


Skleněné sálavé panely Campaver vám ušetří energii

Skleněné sálavé panely Campaver vám ušetří energii

Věděli jste, že skleněné sálavé panely vám mohou ušetřit až 25 % elektrické energie? Stačí si vybrat ty skutečně kvalitní od osvědčeného výrobce. Kde je seženete? Obraťte se na společnost SEFEN. Nabízíme jedinečné skleněné solární panely Campaver, a to v několika variantách. Skleněné panely Campaver nabízí uživatelům hned několik výhod. Tyto sálavé panely s řízenou akumulací jsou totiž vyrobeny z opravdu kvalitního masivního skla, jsou tak skutečně odolné a obstojí i v náročných podmínkách. Skleněné solární panely Campaver navíc skvěle vypadají a nabízí mnoho tvarů a barevných provedení, skvěle se tak hodí do každého interiéru. Jaké produkty tedy v naší nabídce přesně najdete? Mezi tradiční modely patří skleněné sálavé panely Campaver Ultime, Select a jejich koupelnové varianty Bains. Tyto skleněné sálavé panely pro vás máme ve vertikálním, horizontálním, úzkém i netradičním rohovém provedení a to hned v několika barevných provedeních. Koupelnové sálavé panely Campaver Bains jsou vybaveny elektronickým termostatem s povelovým ovládáním, sálavým tělesem i praktickým ventilátorem s nastavitelnou teplotou. Zajistí příjemný teplý vzduch v koupelně za každého počasí a dokonce i rychlé a efektivní sušení ručníků. Skleněné sálavé panely Campaver Bains vám navíc nabízíme hned ve čtyřech barevných odstínech, sklo i madlo pro ručník tak můžete sladit s obklady ve vaší koupelně. Novinkou pro letošní rok je nová generace ovládání panelů „Smart ECOcontrol®“, která nejenže umožňuje ovládání všech panelů aplikací v chytrém telefonu nebo tabletu skrze signál WIFI, ale je navíc i velmi ekonomické. Panely Campaver jsou totiž vybaveny čidlem přítomnosti, díky kterému sálavý panel sám pozná, zda jste v místnosti nebo ne. Skleněné sálavé panely Campaver tak šetří energii po dobu vaši nepřítomnost, ihned co se do místnosti vrátíte, vám ale poskytnout perfektní teplotní komfort. Další novinkou v naší nabídce jsou pak sálavé panely Campastyle určené do těch nejnáročnějších interiérů. Vynikají svou jedinečnou tenkostí a fasetovanými hranami. Samozřejmostí je ovládání „SmartECOcontrol®“. Sálavé panely Camapstyle mohou být skleněné, z lávového kamene nebo ocelové s prořezávaným moderním vzorem. Chcete šetřit energii za vytápění skutečně efektivně? Vsaďte na skleněné sálavé panely Campaver. Rádi vám pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího.


Zprostředkování a montáž tepelných čerpadel s ekologickým provozem

Zprostředkování a montáž tepelných čerpadel s ekologickým provozem

Hledáte alternativní vytápění vašeho domu? Výborným řešením pro vás budou tepelná čerpadla firmy MCS – Chlazení CZ s.r.o., která se postará o jejich zprostředkování i montáž. Tepelná čerpadla s komfortním a bezobslužným provozem poskytujeme za velmi příznivé pořizovací ceny. Hledáte-li výrobky s nízkými provozními náklady a ekologickým provozem, jste u nás jistě na správné adrese. Naše čerpadla renomovaných světových výrobců disponují kvalitním zpracováním, dlouholetou životností a vysokým výkonem včetně garantované záruky. Neváhejte a přijďte se sami přesvědčit.