Dodávka akumulačního systému 600 KW/KWH

Dodávka akumulačního systému 600 KW/KWH

Dodávka akumulačního systému 600 KW/KWH včetně instalace a řídícího systému do Technologického parku Hořátev
Veřejná zakázka vložena:
09.11.2020 11:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
KIMM Invest s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
12.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
KIMM Invest s.r.o.

Zadavatel ulice:
Pekařská 601/8, Jinonice, 155 00 Praha 5

Zadavatel PSČ:
155 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Radek Vaníček

Zadavatel telefon:
+420 602 189 618

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.kimm-invest.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

31434000-7
Lithiové akumulátory

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Spolehlivé propojení zařízení zajistí vysoce kvalitní multipolové, unipolové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory LEMO, které dováží a prodává společnost Mechatronic, spol. s r.o. se sídlem v Praze. Kvalitní konektory LEMO naleznou své uplatnění jak ve zdravotnictví, díky své dlouhé životnosti a odolnosti v těžkém průmyslu, v informačních systémech a technologiích, pro jejich spolehlivost je využívají komunikační systémy veřejných záchranných složek jako hasiči, policisté a záchranáři. Naleznete je také u audio vybavení, mikrofonů, neobejdou se bez nich kina, televize, divadla ani rádia. Požadujete o konektorech LEMO více informací? Ochotně Vám je sdělí ve společnosti Mechatronic, spol. s r.o.


Frekvenční měniče – maximální efektivita a výkonnost elektromotorů

Frekvenční měniče – maximální efektivita a výkonnost elektromotorů

Společnost s dlouhou tradicí VIENNA – COMPONENTS – TRADING s.r.o. se sídlem Zruč – Senec se zabývá dodáváním a distribucí elektronických a elektromechanických komponent průmyslové elektroniky, včetně distribucí frekvenčních měničů v zastoupení nejznámějších značek Mitsubithi Electric Automation, ProSoft Technology, Inc a Bernecker a Rainer Industrie – Electronic Ges.m.b.H. Díky regulace otáček elektromotorů působení frekvenčního měniče se výrazně sníží spotřeba energie a to má samozřejmě kladné ekonomické dopady na samotnou výrobu v průmyslovém měřítku, ale také například i na snížení nákladů na provoz běžně dostupných zařízení jako jsou pračky. Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat.


Bezpečnostní komponenty pro stroje a strojní zařízení - lišty, nárazníky, spínače a zámky

Bezpečnostní komponenty pro stroje a strojní zařízení - lišty, nárazníky, spínače a zámky

Potřebujete-li zakoupit kvalitní bezpečností systémy pro stroje a strojní zařízení? Pak se neváhejte obrátit na společnost Teprostroj s.r.o. se sídlem v Břeclavi, která má spolehlivost, kvalitu a spokojenost zákazníků na prvním místě a nabízí veškeré bezpečnostní systémy a senzory pro stroje a strojní zařízení. V široké nabídce našeho sortimentu seženete: - signální světla - signalizační věže - signalizující majáky - signalizace s led diodami - zvukové systémy - zvukové signalizující systémy - spínací rohože - spínací lišty - bezpečností nárazníky - bezpečnostní relé - kapacitní senzory - senzory ultrazvukové - indukční senzory - prostorové senzory - optické senzory - bezpečnostní senzory Zajišťujeme veškeré bezpečnostní komponenty pro stroje a strojní zařízení, které udržují bezpečnou vzdálenost pracovníka od strojního zařízení a chrání jej tak před případným zraněním. Pro více informací o bezpečnostních komponentech pro stroje se podívejte na naše webové stránky či nás kontaktuje pomocí emailové adresy. Rádi Vám zodpovíme Vaše případné dotazy.


Konektory, ventily, relé, ventilátory a spínače Praha - vysoká kvalita od předních výrobců

Konektory, ventily, relé, ventilátory a spínače Praha - vysoká kvalita od předních výrobců

Konektory, relé, ventily, ventilátory a spínače vysoké kvality od předních výrobců dodává společnost Mechatronic. Naše společnost Vám nabízí konektory multi i uni pólové, koaxiální, triaxiální a vysokonapěťové. Také konektory Sub-D se stíněním a kovovým pláštěm. Přístrojové spínače nabízíme páčkové, posuvné, kolébkové a otočné podle Vašich potřeb. Z ventilátorů si můžete vybrat druhy axiálních, diagonálních a radiálních. Distribuujeme výrobky od společností , E A O, Kuhne, Samtec, VTI Technologies, MEC a Corcom. Jsme také obchodním zástupcem firem LEMO, EBMPapst, Inotec Electronics, EAO Swisstac a ITW Pancon. Objednávky přijímáme na telefonním čísle 237 837 309, nebo na emailové adrese mechatronic@volny.cz. Jsme tu pro Vás každý všední den od osmi hodin do čtyř odpoledne.


Velkoobchod s elektrotechnickými součástkami Praha – široký sortiment a příznivé ceny

Velkoobchod s elektrotechnickými součástkami Praha – široký sortiment a příznivé ceny

Široký sortiment elektrotechnických součástek a komponentů od předních světových výrobců nabízí velkoobchodní společnost Mechatronic spol. s r.o. se sídlem v Praze. V naší nabídce naleznete za příznivé ceny přístrojové přepínače, spínače a signálky, konektory a lámací lišty, senzory zrychlení, relé, elektromagnety, pneumatické a odrušovací prvky, pákové a posuvné spínače, otočné a kolébkové spínače, a mnoho dalšího. Máte-li zájem o kompletní nabídku elektrotechnických součástek, pak prosím navštivte naše webové stránky nebo nás neváhejte kontaktovat.


Eshop prodej elektro, baterie, adaptéry, doplňky PC, teploměry Praha, napájecí zdroje, brašny

Eshop prodej elektro, baterie, adaptéry, doplňky PC, teploměry Praha, napájecí zdroje, brašny

Představujeme Vám firmu ElektroProdej v.o.s. Praha, která se zabývá velkoprodejem elektra po internetu. Specializujeme se na prodej baterií, akumulátorů, napájecích zdrojů, audio-video, doplňky pro domácnost a PC doplňků. V našem rozsáhlém elektro sortimentu naleznete např. adaptéry, akumulátory, ploché baterie, tužkové baterie, nabíječky, teploměry, osobní a kuchyňské váhy, hodinky, budíky, kabely, antény, LED zdroje, svítilny, doplňky pro domácnost, pro grilování, pro PC, pro zdraví a sport a mnoho dalšího. Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Navštivte náš Eshop s elektro zbožím ještě dnes!