Pce A 001 Rekonstrukce sekundárních rozvodů

Pce A 001 Rekonstrukce sekundárních rozvodů

Rekonstrukce stávajících teplovodních rozvodů 2x DN 250-50 v kanálech za teplovody z předizolovaného potrubí v dimenzi 2x DN 150 - 32 ve stávajících trasách v celkové délce tras cca 1 650 m v rozsahu a dle projektové dokumentace stavby.
Veřejná zakázka vložena:
29.10.2020 10:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Elektrárny Opatovice, a.s

Originální záznam:

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.12.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Elektrárny Opatovice, a.s

Zadavatel ulice:
Opatovice nad Labem

Zadavatel PSČ:
532 13

Zadavatel obec:
Pardubice 2

Kontaktní osoba:
Michaela Jarková

Zadavatel telefon:
+420 724 303 264

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.eop.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45231100-6
Všeobecné stavební práce pro kladení potrubí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kulové, zpětné ventily s koulí SOCLA, membránové kohouty - prodej různých typů

Kulové, zpětné ventily s koulí SOCLA, membránové kohouty - prodej různých typů

Prodej a servis průmyslových armatur se zabývá společnost P. A. servis spol. s r. o., sídlící v Olomouci. V našem sortimentu naleznete zpětné ventily, kulové zpětné ventily s koulí od SOCLA, membránové kohouty, kovové zpětné kohouty (kov kov) a uzavírací klapky a další. Dodáváme redukční, pojistné, přepouštěcí, jehlové, zpětné, elektromagnetické, uzavírací, regulační a kulové zpětné ventily s koulí od SOCLA, redukční ventily MAGWEN. Prodáváme kulové kohouty, které jsou dvoucestnou uzavírací armaturou s libovolným směrem proudění protékajícího média. V nabídce máme kulové přírubové kohouty i kohouty závitové. V naší nabídce najdete také uzavírací klapky dvojexcentrické, trojexcentrické, zpětné i uzavírací klapky SOCLA. Dodáváme po celé České republice, do měst Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Jihlava… V případě dotazů nás kontaktujte, rádi vám poradíme s výběrem.


Dodávky a servis špičkových plynových a parních kotlů

Dodávky a servis špičkových plynových a parních kotlů

Nabízíme konečné řešení v dodávkách plynových a parních kotlů. Dále také naše firma FALKOM s.r.o. Kolín provádí montáž, opravy, rekonstrukce, zkoušky, revize a servisní činnost: - kotlů 1., 2., 3. a 4. třídy. Součástí je i výroba a dodávky náhradních dílů, včetně odlitků a výkovků. Provádíme montáž, opravy, rekonstrukce, zkoušky, revize a servisní činnost: - kotlů 1., 2., 3. a 4. třídy parních a kapalinových do nejvyššího přetlaku 12,0 MPa a pracovní teploty 540 °C - tlakových nádob stabilních skupin A, B do nejvyššího přetlaku 12,0 MPa a pracovní teploty 350 °C - souborů úpraven vod, zauhlování, odškvárování, olejového hospodářství a výměníkových stanic.


Hydranty nadzemní i podzemí, výtokové stojany ejektorové – prodej na eshopu za příznivé ceny

Hydranty nadzemní i podzemí, výtokové stojany ejektorové – prodej na eshopu za příznivé ceny

Potřebujete objednat hydranty za rozumnou cenu? Hledáte spolehlivé prodejce hydrantů a výtokových stojanů? Navštivte webové stránky společnosti Roman Juřík se sídlem v Ostravě, kde si zajisté vyberete vhodný hydrant pro své účely. Podzemní i nadzemní hydranty jsou vhodné pro čerpání studené vody z vodovodních řádů pro protipožární či veřejné účely. Výtokové ejektorové stojany slouží k odběru vody pro veřejné účely, například ulice, tržiště, nádraží atd. K dostání jsou v několika délkových provedeních s připojením G3/4“. Dá se říci, že výtokový stojan je hygienická nezamrzající studnice. Zajistíme Vám vysokou kvalitu produktů za příznivé ceny a rychlé dodání. Pokud Vás zajímají bližší informace o jednotlivém zboží, neváhejte nás kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Elektrické vytápění hal, skladů, sportovišť - infračervená sálavá topidla pro vytápění velkých ploch a objektů

Elektrické vytápění hal, skladů, sportovišť - infračervená sálavá topidla pro vytápění velkých ploch a objektů

Pro ekonomické vytápění hal, skladů a dalších velkoprostorových objektů se v současnosti s výhodou používá infračervené sálavé topení. Pokud máte zájem o dodávku elektrického vytápění pro velké prostory obraťte se na společnost SEFEN, spol. s r.o. z Frýdku-Místku. Námi dodávaná sálavá topidla poskytují příjemné teplo a individuální pohodlí, které je vytvořeno bodovým nebo zónovým vytápěním. Tento systém má tichý chod, který nevíří vzduch ani prach. Sálavé panely mají snadnou montáž a vyžadují jen minimální údržbu. Protože poskytují okamžité teplo, není potřeba žádné předehřívání. Navíc přinášejí nižší náklady, zvláště ve velkých prostorách s vysokými stropy, které jsou nepravidelně využívány. Vlastnosti: - mají robustní průmyslový vzhled - opatřeny reflektorem z leštěného hliníku pro optimální distribuci tepla - montážní konzoly umožňují naklonit panel do pěti různých poloh - antikorozní provedení s povrchovou úpravou v šedé barvě - připojovací svorky pro připojení regulátoru a několik panelů do série - ochranný kryt. Naše sálavá topidla můžete využít také venku, například na tribunách sportovních stadionů nebo jimi udržovat nakládací doky suché a nenamrzlé.


Pravidelné a spolehlivé prohlídky plynových kotlů Therm - revize, servis, dodávka

Pravidelné a spolehlivé prohlídky plynových kotlů Therm - revize, servis, dodávka

Nezanedbávejte pravidelné prohlídky a revize Vašeho plynového kotle. Pouze odborná servisní prohlídka zajistí jeho bezpečný a bezporuchový provoz. Naše společnost MaRel corp s.r.o. je tou nejlepší volbou, jelikož disponujeme topenáři, plynaři a instalatéry, kteří jsou profesionálně proškoleni a mají dlouholeté zkušenosti. Náš technik Vám u plynového kotle provede: - vyčištění filtru, hořáku, výměníku, přerušovače tahu, zapalovací a ionizační elektrody - vyčištění kotle od prachu - kontrola těsnosti spojů, bezpečnostních prvků a tlaku expanzní nádoby - nastavení a seřízení kotle - výměna opotřebovaných částí. Kromě pravidelné revize a prohlídky zajišťujeme dodávku plynových kotlů, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis. Nečekejte, až s kotlem bude něco v nepořádku, objednejte si jeho kontrolu včas!


Prodej drenážní technika, potrubí, kanalizace, odpady

Prodej drenážní technika, potrubí, kanalizace, odpady

Chystáte se k opravě kanalizace, odpadů nebo se zabýváte jejich výstavbou? Jistě k tomu budete potřebovat vhodný materiál a s výběrem Vám rádi poradí v ostravské společnosti DILES Company s.r.o., kde Vám také pomohou nalézt optimální technické řešení. V našem sortimentu naleznete: - stavební materiál - drenážní technika - kanalizační potrubí - domovní odpad - plastové revizní šachtice - kameninové roury a tvarovky - opravné objímky a spojky - vodovody - armatury - šrouby, matice, litinové potrubí, spojovací materiál, těsnění - vodoměry - vnitřní odpady - venkovní odvodnění - vsakovací systémy - odvodňovací žlábky - venkovní plynovody - čerpadla - kabelové chráničky PVC a PE. Materiál jsme schopni Vám dopravit přímo na stavbu nebo kdekoliv dle Vašeho přání.