Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Pořízení dieselagregátu II

Pořízení dieselagregátu II

Veřejná zakázka spočívá v dodávce dieselagregátu.
Veřejná zakázka vložena:
16.10.2020 10:13

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ústav pro péči o matku a dítě, příspěvková organizace

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
16.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav pro péči o matku a dítě, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00023698

Zadavatel ulice:
Podolské nábřeží 157/36

Zadavatel PSČ:
147 00

Zadavatel obec:
Praha 4

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis elektromotorů - opravy, převíjení a navíjení

Servis elektromotorů - opravy, převíjení a navíjení

Navíjení elektromotorů nabízí naše firma KRES spol. s. r. o pro okolí Bruntálu i Krnova. Jsme Krnovský elektroservis, který provádí navíjení elektromotorů v malých, středních i velkých sériích rotorů a statorů. Zajistíme Vám navíjení statorů trojfázových trakčních elektromotorů a jsme schopni vyrobit cívky vinutí z profilového vodiče podle dodané dokumentace. Nabízíme servis také asynchronních elektromotorů: - s kotvou nakrátko i kroužkové - jednofázové elektromotory - elektromotory do výbušného prostředí - motory speciální i zahraniční výroby - dynama a generátory - výtahové, vibrační a jeřábové elektromotory - elektrohydraulické pohony - ELHY - cívky stykačů, relé, pneumatických ovladačů - elektromagnety - elektromagnetické brzdy. V prodejnách KRES nabízí inspiraci a zároveň odborné rady vyškoleným personálem. Rádi vám poskytnou podporu přímo na místě, kde je nutno vyřešit problém.


Planetové převodovky pro montáž s různými typy elektrických servomotorů

Planetové převodovky pro montáž s různými typy elektrických servomotorů

Planetové převodovky patří mezi nejpoužívanější převodovky pro servomotory či krokové motory. Společnost TG drives, s.r.o. z Brna nabízí kompletní škálu planetových převodovek pro všechny druhy nasazení. Planetové převodovky: SG: Přesné planetové převodovky řady SG jsou vhodné pro aplikace, které vyžadují odolnost a zároveň ekonomické řešení. Rozsah převodových poměrů je 3 až 512, vůle 6 až 22 arcmin dle provedení. Jsou dostupné také v provedení do nízkých teplot, s redukovanou vůlí a také v přírubovém provedení. MNT: Standardní převodovky s vyšší torzní tuhostí, převodové poměry 3 – 100, vůle 8 až 1 arcmin. Nejlepší teplotní charakteristiky jsou dány ocelovou konstrukcí a olejovým mazáním. MRP: Řada ekonomických převodovek s převodovými poměry 3 – 100, vůle 10 arcmin (jednostupňové) nebo 12 až 8 arcmin (dvoustupňové). Mazivem je tuk s dlouhou životností. BDB: Robustní převodovky s přírubovým provedením na výstupu, které se vyznačují především vysokou torzní tuhostí, malou vůlí (5 až 1 arcmin) a vysokými převodovými poměry (4 až 220).


Servopohony, snímače hladiny a strojírenské dílce

Servopohony, snímače hladiny a strojírenské dílce

Potřebujete vyrobit přesné strojírenské komponenty? Chcete si usnadnit práci a hledáte kvalitní servopohon? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost Ekorex - Consult, spol. s r.o., která je světovým výrobcem servopohonů, snímačů hladin i hořáků pro sklářské tavící agregáty. V našem výrobním sortimentu si může vybrat servopohon pákový či táhlový, který se využívá k ovládání ventilů. Dále nabízíme plováky pro snímaní hladin kapaliny. Zvolit si můžete snímače limitní, kontinuální či obtokové, které jsou schopny měřit hladinu do různých výšek. Na zakázku Vám zpracujeme plechy, vysoustružíme či svaříme kovové dílce. V případě zájmu nás kdykoliv oslovte.


Optimální manipulace v průmyslové výrobě - Elektrické ovládání pro různé účely

Optimální manipulace v průmyslové výrobě - Elektrické ovládání pro různé účely

Přestože ve svých výrobcích pro manipulaci a průmyslovou výrobu využívá také pneumatické a hydraulické prvky, o výhodách elektrických řešení nijak nepochybuje. Pohyb je přesný a dopad na životní prostředí mnohem příznivější. Elektrické pohony odebírají energii pouze ve chvíli, kdy skutečně pracují. Důležitým prvkem sortimentu MZR jsou montážní stoly s výškovým polohováním a nůžkovým mechanismem a také naklápěcí montážní plošiny využívající elektrické pohony LINAK®. Nabízejí dostatečný výkon v tahu a jsou snadno integrovatelné do stávajících elektrických systémů, na rozdíl od pneumatických či hydraulických řešení. „Pro nás je důležité, aby uživatelé pracovali v optimální poloze,“ vysvětluje pan Mazoyer. „Kromě zvýšení komfortu a efektivity je nejpodstatnější výhodou prevence svalových zranění.“


Zapůjčení centrály pro rychlé řešení výpadku energie - půjčovna elektrocentrál

Zapůjčení centrály pro rychlé řešení výpadku energie - půjčovna elektrocentrál

Spolehlivé, rychlé a kvalitní zapůjčení elektrocentrál, dieselagregátů a náhradních zdrojů elektrické energie vám zajistí odborníci z firmy PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o.. Hledáte půjčovnu elektrocentrál? Řešíte krátkodobou, dlouhodobou či pravidelnou odstávku elektrické energie? Potřebujete elektřinu na místech kde není běžné připojení? Pak jsme zde pro vás 24 hodin denně! K zapůjčení zajistíme mobilní elektrocentrály o síle 5 – 2000kVA, které použivají jedny z nejkvalitnějších motorů Perkins nebo Volvo. Cena zapůjčení centrály je vždy dle rozsahu zapůjčeného příslušenství a době pronájmu. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Pro své zákazníky jsme zde ve dne i v noci a přijedeme za vámi do Ostravy, Opavy i přilehlého okolí!


Elektrocentrály - prodej, pronájem, servis

Elektrocentrály - prodej, pronájem, servis

Naše elektrocentrály jsou se používají při odstávkách a výpadcích elektrické energie a také na různých kulturních akcích, festivalech, koncertech apod. Obraťte se na naší specializovanou firmu OSPOL TECH s.r.o. zabývající se stlačeným vzduchem (kompresory) a náhradními zdroji elektrické energie (elektrocentrály, dieselagregáty). Nabízíme profesionální služby v záložní energetice. Pronájem, prodej, montáž, půjčovna, opravy: - mobilní elektrocentrály - dieselagregáty - motorgenerátory - náhradní zdroje. Pronájem, prodej a servis elektrocentrál a náhradních zdrojů provádí firma Ospol Tech, s.r.o. na klíč včetně dopravy, připojení, spuštěním a zaškolením obsluhy. V případě zájmu také s úplným provozováním po celou dobu pronájmu včetně doplňování paliva a trvale přítomnosti obsluhy-strojníka. Obraťte se na profesionály - firmu Ospol Tech, s.r.o!