FN Motol - Zajištění malířských, lakýrnických a natěračských prací

FN Motol - Zajištění malířských, lakýrnických a natěračských prací

Předmětem plnění je provádění malířských, lakýrnických a natěračských prací v nemocničním zařízení za provozu pro zadavatele, na základě jednotlivých požadavků zadavatele. Rozsah a četnost prací bude vycházet z platné právní úpravy regulující prevenci infekčních onemocnění a hygienické požadavky na provoz zdravotnických zařízení
Veřejná zakázka vložena:
05.10.2020 09:46

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice v Motole

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
12.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
23 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice v Motole

Zadavatel IČ:
00064203

Zadavatel ulice:
V Úvalu 84

Zadavatel PSČ:
150 06

Zadavatel obec:
Praha 5 - Motol

Kontaktní osoba:
Bohumil Zelenka

Zadavatel telefon:
+420 224 437 105


Zadavatel web:
http://www.fnmotol.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní malířské, lakýrnické a natěračské práce Brno, malby bytů, domů, nátěry fasád, nástřiky

Kompletní malířské, lakýrnické a natěračské práce Brno, malby bytů, domů, nátěry fasád, nástřiky

Jiří Ondráček - malby a nátěry Slavkov u Brna Hledáte malíře nebo malířskou firmu, která Vám vymaluje byt, dům, kancelář či hotel? Nebo chcete do svého interiéru co každý nemá a nevíte koho oslovit? Rádi byste někoho, kdo pracuje precizně a dokáže každou místnost rozzářit originální malbou nebo stříkanými tapetami Gota? Už nemusíte nikoho shánět, naše firma Jiří Ondráček - malby a nátěry Slavkov u Brna se o vše postará a ještě si po sobě i uklidí. Malířské práce, řemeslo, natěračské služby: - malby bytů, domů i podnikatelské objekty - nátěry fasád - dekorativní nástřiky a renovace kuchyňských linek - stříkané tapety Gota - nástřik radiátorů, trubek a další Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese sídliště Nádražní 1193, Slavkov u Brna.


Vymalování bytů a tapetování již od jedné stěny, malířské práce, natěračské práce Brno

Vymalování bytů a tapetování již od jedné stěny, malířské práce, natěračské práce Brno

Chystáte se vymalovat či tapetovat byt a potřebujete s tím pomoci? Pak se obraťte na naši firmu, která maluje a tapetuje již od jedné stěny. Zajistíme vyklizení místností, opravení omítek, natřeme okenní rámy, dveře, radiátory, vymalujeme či vytapetujeme co bude potřeba, vyměníme světla, zásuvky, položíme koberce, plovoucí i laminátové podlahy, linolea, zrekonstruujeme Vám kompletně celý byt, když si to budete přát. Veškeré námi poskytované práce a služby najdete na našich webových stránkách. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme s čím budete potřebovat!


Výmalba domů a kanceláří, natěračské práce a tapetování

Výmalba domů a kanceláří, natěračské práce a tapetování

Plánujete vymalovat svůj dům, byt nebo kancelář? Nechte to na nás. Jsme Prima malíři. Malířské, natěračské i tapetářské práce máme doslova v malíčku. Oživíme Váš dům či byt, vše barevně sladíme a vy uvidíte, že Vaše bydlení dostane úplně nový vzhled. Naše firma Karel Gasgeb maluje exteriéry i interiéry. Cenovou kalkulaci dostanete před zahájením prací. Poradíme Vám s výběrem barev i tapet. Naše práce je precizní a rychlá. Používáme barvy i tapety té nejlepší kvality. Vy nebudete mít s ničím starosti. Vše po sobě uklidíme a Vy si můžete užívat svého krásného domova bez námahy. Malířské, natěračské a tapetářské práce poptávejte u naší firmy Karel Gasgeb. Jsme Prima malíři, pro které je práce koníčkem. A to je vždy vidět na výsledku naší práce.


Malířské a natěračské práce Pelhřimov, nátěry fasád, speciální nátěry, malování pokojů, kanceláří

Malířské a natěračské práce Pelhřimov, nátěry fasád, speciální nátěry, malování pokojů, kanceláří

Malování Čapek Pelhřimov Provádíme veškeré malířské a natěračské práce. Jsme schopni provést malby bytových a nebytových prostorů, hal, skladů, společných prostor nebo kanceláří. Dále provádíme nátěry fasád, klempířských prvků, dveří, nábytku, oken nebo radiátorů. Součástí našich služeb jsou i speciální nátěry např. antické zeminy, benátské štuky, fládrování,atd. Malířské práce: - malování pokojů, bytů a nebytových prostor i po částech - malování kanceláři, hal a bank - malování schodišť, dětské pokoje, restaurace - opravné malování po výměně oken Natěračské práce: - nátěry fasád, špalet a soklů - nátěry oken a dveří + opravy, nábytek - nátěry radiátorů, trubek, střechy a okapy - nátěry betonových podlah a soklů - nátěry ocelových konstrukcí Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Výmalba vnitřních prostor i fasád, nátěry konstrukcí

Výmalba vnitřních prostor i fasád, nátěry konstrukcí

Chtěly by stěny ve Vašem domě ožit? Potřebujete vymalovat po rekonstrukci či Vám děti pomalovali zdi? Tak se tím již netrapte a pozvěte si na tuto práci odborníky, kteří pracují rychle a neudělají nepořádek v podobě zastříkaných okem a podlahy. Neváhejte a kontaktujte naši firmu Malířské a natěračské práce Josef Hána, sídlící v Kyjově v okrese Hodonín. Provádím komplexní výmalby interiérů v domácnostech či kancelářích. Ve vašich pokojích provedu malbu stěn na bílo či barevno, natáhnu tekuté tapety či zhotovím výmalbu válečkováním. Dodám vaší budově nový kabát čili udělám nátěr fasády i protipožární nástřik. Realizuji i nátěry konstrukcí, nábytku či truhlářských výrobků.


Výmalba veřejných a občanských objektů – kavárny, restaurace, ordinace, kanceláře, školy a další

Výmalba veřejných a občanských objektů – kavárny, restaurace, ordinace, kanceláře, školy a další

Otevíráte kavárnu nebo restauraci a hledáte malíře, kteří vymalují dané prostory podle vašich představ? Potřebujete vymalovat kanceláře nebo ordinaci? Svěřte výmalbu interiéru malířům z firmy Interiéry Danko. Interiér veřejných a občanských prostor vymalujeme podle Vašich představ. Provádíme výmalbu kaváren, restaurací, kanceláří, škol, ale i ordinací lékařů. Pomůžeme Vám s výběrem správného barevného řešení pro daný prostor. Barvy, kterými Váš interiér vymalujeme, si můžete vybrat ze široké barevné škály – k dispozici máme 4 vzorníky ověřených výrobců interiérových barev. Výmalbu je možné kombinovat s tapetou nebo samolepící fólií – tyto práce rovněž realizujeme. O malování občanských a veřejných prostor se postaráme nejen ve Znojmě a Hrušovanech nad Jevišovkou, ale i v celém Jihomoravském kraji.