Opravy a údržba žeriavov a kladkostrojov

Opravy a údržba žeriavov a kladkostrojov

Predmetom zákazky sú plánované a neplánované opravy a údržba elektrických a ručných žeriavov a kladkostrojov v JAVYS, a.s., ktoré pozostávajú z nasledovných činností :
1.Plánované bežné opravy a údržba
-Plánované bežné opravy strojnej a elektrickej časti žeriavov
-Plánované bežné opravy strojnej a elektrickej časti kladkostrojov
-Plánované geodetické zamerania žeriavových dráh
-Plánované opravy žeriavov
2.Neplánované (korektívne) opravy
-Neplánované opravy strojnej a elektrickej časti žeriavov a kladkostrojov a ich príslušenstva
3.Hotovosť pracovníka na mieste bez vykonávania prác
4.Dodávka materiálu a náhradných dielov potrebných pre vykonanie opráv alebo údržby
-Dodávka nešpecifikovaných náhradných dielov
5.Rektifikácia žeriavových dráh
-Rektifikácia žeriavových dráh mimo kontrolovaného pásma
-Rektifikácia žeriavových dráh v kontrolovanom pásme
6.Geodetické zameranie žeriavových dráh
Ďalšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
01.10.2020 08:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
03.11.2020 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Kontaktní osoba:
Mgr. Danka Vrtochová

Zadavatel telefon:
+421 335 315 294

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50531400-0
Opravy a údržba žeriavov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Řešení informačního a materiálového toku ve výrobě na klíč

Řešení informačního a materiálového toku ve výrobě na klíč

Zrychlení výroby a zefektivnění celé procesu přináší řešení informačního a materiálového toku ve výrobě na klíč od společnosti FlexLink Systems s.r.o. se sídlem v Praze. Podle požadavků dodáme jak jednotlivé dopravníkové komponenty, tak i celé automatizované montážní linky včetně řídícího softwaru. Vyřešíme zdvih výrobků, slučování a rozbočování, akumulaci, otáčení i orientování. Máte-li zájem o efektivní řešení informačního a materiálového toku ve výrobě, kontaktujte pro více informací společnost FlexLink Systems s.r.o.


Výroba manipulační techniky a kancelářského vybavení

Výroba manipulační techniky a kancelářského vybavení

Hledáte výrobce manipulační techniky nebo kancelářského vybavení? Firma s dlouholetou tradicí Kovo Praktik s.r.o. vyrábí manipulační techniku a kancelářské vybavení: - plošinové vozíky, skříňové vozíky, policové vozíky - pojezdová kolečka, antistatická kolečka, polypropylenová kola - otočné archivační skříně - kancelářské regály - stoly do jídelen a svačináren - pojízdné schůdky, žebříky - odvíječe obalovacích pásek - lavičky do šaten - stojany, věšáky na kola - parkovací zábrany - stojany na odpadkové koše - zábrany - dělení průmyslových prostorů - lamelové clony - pevné, posuvné, samostatné - stolky pod projekční techniku - řečnické pulty - ocelové rudly - vozíky, stojany na technické plyny - vozíky na bedny, palety.


Plošiny pro vozíčkáře umožní bezbariérový přístup do objektu

Plošiny pro vozíčkáře umožní bezbariérový přístup do objektu

V našem portfoliu najdete svislé i šikmé plošiny, schodolezy i další příslušenství, které vozíčkářům usnadní pohyb v objektu. Plošiny pro vozíčkáře mohou mít mnoho podob. Navrhujeme a vyrábíme proto plošiny pro vozíčkáře různých druhů, ale i další výrobky umožňující bezbariérový přístup. Bez problému tak vyrobíme: - svislé, šikmé i vertikální plošiny - schodišťové plošiny a sedačky - domácí výtahy - nůžkové hydraulické zdvihací plošiny - nákladní plošiny - mobilní schodolezy (pásové či kolečkové) - nájezdové rampy a ližiny Všechny plošiny pro vozíčkáře při tom vyrábíme přesně na míru požadavků klienta. Postaráme se o zpracování projektu, potřební stavební práce i o připojení elektroinstalace. Problém pro nás nejsou ani atypická řešení. Vyrobíme plošiny pro vozíčkáře v různých barvách i provedeních, na přání klienta je pak opatříme nadstandardními doplňky, jako jsou nájezdy, přístřešky nebo hlasitý telefon. Samozřejmostí je pak záruční i pozáruční servis plošin a jejich pravidelná revize.


Výroba a servis osobních a nákladních výtahů na klíč

Výroba a servis osobních a nákladních výtahů na klíč

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou osobních i nákladních výtahů na klíč, včetně montáže a servisu? Pak kontaktujte společnost TREBILFIT, s.r.o. v Třebíči. Vyrábíme nákladní výtahy určeny především pro dopravu nákladů doprovázenými osobami. Nosnost výtahu dle požadavků a potřeb klienta. Nabízíme i možnost atypického provedení. Vyrábíme i malé nákladní výtahy, kde je přepravovat osoby zakázáno, tyto výtahy mají využití zejména ve stravovacích provozech, provedení klece i dveří z nerezu. Vyrábíme i osobní výtahy poskytující uživatelům bezpečí a pohodu při jízdě. Jsou umístěny ve zděných šachtách nebo konstrukcích s opláštěním, se strojovnou nebo bez strojovny výtahu. Povrchová úprava i vybavení klece výtahu - dle přání zákazníka. Samozřejmostí je také provádění servisů všech námi montovaných výtahů. Více informací na webových stránkách.


Realizování technologických linek, chladící kolony, granulační lisy

Realizování technologických linek, chladící kolony, granulační lisy

Potřebujete-li zakoupit chladící kolony, drtiče granulí či granulační lisy k realizaci technologické linky určené třeba k výrobě krmných směsí? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Hlavní specializací naší firmy je výroba a realizování technologických linek. V našem sortimentu naleznete granulátory na biomasu, které lze využít k výrobě pelet ze sena, slámy a jiným surovin o vlhkosti 20%. Chladící kolony řady DP - pásové a řady DVZA a drtiče granulí, mobilní pneumatické dopravníky, obilná sila, míchačky, granulační linky a mnoho dalších. Naši kompletní nabídku a více informací naleznete na našich www.


Prodej nové i použité manipulační techniky, vysokozdvižné vozíky VZV

Prodej nové i použité manipulační techniky, vysokozdvižné vozíky VZV

Potřebujete do Vaší firmy zakoupit vysokozdvižný vozík? Potom neváhejte a oslovte nás. Naše společnost Moravia Manipul, s.r.o. v Brně působí v oblasti manipulační techniky, vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků a další skladové techniky. Dodáváme nové i použité vysokozdvižné vozíky VZV a další skladové techniky. Na výběr máte manipulační techniku renomovaných značek. Poskytujeme tyto služby: - prodáváme, servisujeme a provádíme opravy manipulační techniky a vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků, skladové techniky - dodáváme nové i použité VZV, nové VZV renomovaných značek - poskytujeme krátkodobý a dlouhodobý pronájem VZV, přídavných zařízení k vozíkům - bazar a odkup manipulační techniky a další. Více informací najdete na webových stránkách.