Zajištění vícedenních pobytů v rámci projektu Podporujeme hrdinství, které není vidět III

Zajištění vícedenních pobytů v rámci projektu Podporujeme hrdinství, které není vidět III

Předmětem veřejné zakázky je zajištění vícedenních pobytů pro rodiny pečující o blízkého člověka závislého na pomoci jiné fyzické osoby, včetně jejich evaluace. Poskytovatel zajistí jak organizačně technické zázemí (ubytování, strava, pronájem prostoru a technika pro výuku), tak personální zajištění pobytu dle zadání objednatele (smluvní zajištění odborníků, pracovníků, asistentů, zajištění studijních materiálů apod.). Blíže uvedeno v Zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
30.09.2020 08:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Moravskoslezský kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Moravskoslezský kraj

Zadavatel IČ:
70890692

Zadavatel ulice:
28. října 117

Zadavatel PSČ:
702 18

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
MT Legal s.r.o., advokátní kancelář, Bukovanského 30, 710 00 Ostrava

Zadavatel telefon:
+420 596 629 503

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.msk.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80000000-4
Vzdělávání a školení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Školení, kvalitní zázemí a program – wellness, ubytování, návštěva sklárny

Školení, kvalitní zázemí a program – wellness, ubytování, návštěva sklárny

Chystáte školení pro své zaměstnance? Využijte kvalitní zázemí hotelu U Hrocha, který se nachází nedaleko Žďáru nad Sázavou. Pro konání firemních akcí je náš hotel zařízen společenským sálem s profesionálním ozvučením, dataprojektorem, promítacím plátnem a kapacitou až 120 lidí. Kromě konferenční místnosti nabízíme také možnost komfortního ubytování s wellness, připravíme chutné občerstvení a poskytneme zázemí pro relaxaci, sport i večerní posezení. Náš areál naskýtá mnoho možností. Pro sportovce je k dispozici tenisový kurt, minigolf, kulečník, laserová střelnice a krásné okolí, které láká k procházkám i delším tůrám a cyklistickým výletům. Zajímavým zpestřením může být návštěva sklářské huti, která navazuje na tradiční výrobu místního Škrdlovického hutního skla. Pro večerní posezení lze využít příjemné prostory naší vinárny a stmelit kolektiv u sklenky dobrého vína. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Penzion s kuchyňkou, posezením na terase s výhledem na zámek a Svatý Kopeček Mikulov

Penzion s kuchyňkou, posezením na terase s výhledem na zámek a Svatý Kopeček Mikulov

Rádi si vychutnáváte snídani nebo kterékoliv další jídlo na terase? Chcete si během dovolené v Mikulově zamluvit ubytování s terasou? Zarezervujte si termín pobytu v Pensionu Markéta v Mikulově. Součástí našeho penzionu je i plně vybavení kuchyně s varným panelem, lednicí, rychlovarnou konvicí a grilem, kde si hosté můžou připravit chutnou snídani, večeři nebo oběd. Pokrm si následně můžete zkonzumovat na naši jídelní terase, která poskytuje nádherný výhled na zámek a Svatý Kopeček. Terasa také představuje klidné místo s malebným výhledem na kulturní památky pro odpočinek se skleničkou moravského vína v ruce.


Víkendové pobyty na Vysočině, cykloturistika, ubytování,Česká republika

Víkendové pobyty na Vysočině, cykloturistika, ubytování,Česká republika

Hledáte-li kvalitní ubytování pro víkendový pobyt na Vysočině, kde můžete krásné okolí využít třeba pro cykloturistiku, pak navštivte náš hotel U Hrocha! Hotel se nachází nedaleko města Žďár na Sázavou u Velkého Dářka. Nádherné okolí můžete využít k procházkám nebo cyklo toulkám. Nedávno jsme opět otevřeli sklářskou huť u které se snažíme navázat na zaniklé tradice. V budově sklárny jsme pro klienty nově otevřeli Privat wellness, kde k relaxaci a odpočinku můžete využít nejrůznější procedury, jako je třeba chromoterapie masáže či sauny. Více informací o našem hotelu naleznete na našich www.


Firemní akce, konference a školení – spojení práce s krásnou přírodou a s možností ubytování

Firemní akce, konference a školení – spojení práce s krásnou přírodou a s možností ubytování

Čeká Vás rozhodnutí, kde realizovat konferenci nebo školení Vašich zaměstnanců a budete potřebovat i zajištění ubytování? V tom případě se obraťte na čtyřhvězdičkový Wellness hotel Holzberg Jeseníky. Wellness hotel Holzberg Jeseníky disponuje konferenčním sálem s kapacitou až 80 osob a je vybaven projektorem a zvukovou technikou. Po domluvě může být součástí i servis a zajištění rautu. Pro více informací a cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat!


Romantický pobytový balíček pro zamilované s wellness procedurami a soukromou vířivkou

Romantický pobytový balíček pro zamilované s wellness procedurami a soukromou vířivkou

Oživte vztah s Vaší drahou polovičkou a užijte si jeden druhého během romantického pobytu ve welness hotelu U Langrů v Dolních Věstonicích. Pro zamilované páry máme připravený romantický pobytový balíček plný dobrého jídla a odpočinku. Pobytový balíček pro zamilované zahrnuje ubytování a polopenzi pro dva a romantická večeře o třech chodech dle vlastního výběru se šampaňským nebo vínem. Součástí balíčku je vstup do soukromé vířivky a sauny s mísou ovoce a šampaňským. Na pány pak čeká relaxační masáž zad nebo masáž zad a šíjí nohou. Dámy si mohou naopak vychutnat masáž obličeje a dekoltu nebo peeling z vinných jader a zábal. Na ostatní wellness procedury poskytujeme slevu 5%.


Ubytování Kladno, tradiční česká hotovková kuchyně, Penzion 68

Ubytování Kladno, tradiční česká hotovková kuchyně, Penzion 68

Ubytování v šesti převážně dvoulůžkových pokojích nabízí Penzion 68 v Kladně. Celková kapacita penzionu je 14 lůžek. Součástí penzionu je také uzavřené parkoviště. Restaurace v penzionu podává tradiční českou hotovkou kuchyni, italskou pizzu i kvalitně připravené steaky z toho nejlepšího masa. V okolí penzionu naleznete dostatek kulturního i sportovního vyžití. Penzion 68 se nachází na adrese V. Kratochvíla 1189, Kladno.