Zajištění vícedenních pobytů v rámci projektu Podporujeme hrdinství, které není vidět III

Zajištění vícedenních pobytů v rámci projektu Podporujeme hrdinství, které není vidět III

Předmětem veřejné zakázky je zajištění vícedenních pobytů pro rodiny pečující o blízkého člověka závislého na pomoci jiné fyzické osoby, včetně jejich evaluace. Poskytovatel zajistí jak organizačně technické zázemí (ubytování, strava, pronájem prostoru a technika pro výuku), tak personální zajištění pobytu dle zadání objednatele (smluvní zajištění odborníků, pracovníků, asistentů, zajištění studijních materiálů apod.). Blíže uvedeno v Zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka vložena:
30.09.2020 08:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Moravskoslezský kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Moravskoslezský kraj

Zadavatel IČ:
70890692

Zadavatel ulice:
28. října 117

Zadavatel PSČ:
702 18

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
MT Legal s.r.o., advokátní kancelář, Bukovanského 30, 710 00 Ostrava

Zadavatel telefon:
+420 596 629 503

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.msk.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80000000-4
Vzdělávání a školení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Voucher, dárkový poukaz na pobyt v luxusním wellness hotelu na Vysočině

Voucher, dárkový poukaz na pobyt v luxusním wellness hotelu na Vysočině

Uvažujete, čím obdarovat své blízké na Vánoce či životnímu jubileu? Rádi byste věnovali poukaz na pobyt v prvotřídním wellness hotelu? Pak navštivte webové stránky hotelu zámek Valeč, kde můžete pořídit voucher pro pobyt v našem čtyřhvězdičkovém wellness hotelu na Vysočině. Vybrat si můžete vouchery, které zahrnují: - Pobyt pro dva na dvě noci se vstupem do wellness, fitness a polopenzi - Poukazy na hotelové služby - lze využít v restauraci, na vstup do wellness, na ubytování nebo prohlídku zámku


Volné apartmány v penzionu Zaječí - ubytování přímo ve vinařství

Volné apartmány v penzionu Zaječí - ubytování přímo ve vinařství

Nechejte se zlákat k odpočinkovému pobytu v útulném Penzionu u Herůfků, který najdete v Zaječí nedaleko Mikulova. Ubytování poskytujeme přímo ve vinařství - volné apartmány jsou přímo nad naším sklepem. Zaječí je velmi navštěvovanou lokalitou nejen v období vinobraní, ale po celý rok. V oblasti Pálavy, Mikulova, Lednicko-Valtického areálu máte mnoho možností pro výlety. Složení pokojů - kapacita celkem 30 osob: - čtyřlůžkový apartmán - pětilůžkový apartmán - dvoulůžkové pokoje 7x. Na požádání Vám připravíme přistýlku nebo zapůjčíme dětskou postýlku za příplatek. Ubytování se psy však neumožňujeme.


Wellness hotel, procedury pro povzbuzení a relaxaci - sauna i whirpool

Wellness hotel, procedury pro povzbuzení a relaxaci - sauna i whirpool

Při relaxačním pobytu v našem hotelu můžete využívat těchto druhů saun: - aroma, - finská, - bylinná parní. Připravena je pro Vás také naše whirpool masážní vana, ve které se můžete nechat hýčkat masážními tryskami. Využijte našich wellness procedur, které přinesou Vašemu tělu uvolnění i regeneraci a přispějí Vaší psychické pohodě. Více informací naleznete na našich internetových stránkách. Kontaktujte nás již dnes!


Hotelový řetězec, stylové hotely v centru Prahy

Hotelový řetězec, stylové hotely v centru Prahy

Cestujete do Prahy? Hledáte hotel vhodný pro dovolenou nebo služební cestu? Řetězec hotelů Ave nabízí ubytování ve dvanácti stylových hotelových komplexech v srdci hlavního města. Máme pro Vás v nabídce hotely všech cenových relací. Vyberete si z dražších variant v historickém centrum Prahy, ale i levnější volbu v blízkém okolí. Výběr zahrnuje jak luxus, tak i běžně dostupné nabídky. Všechny komplexy poskytují svým zákazníkům kompletní služby - nepřetržitou recepci, parkování u hotelu, pokojový servis, výborné snídaně, přepravy a transfery v rámci Prahy, také bohatý kulturní program. Prostory pronajímáme k potřebám konferencí a meetingů. Zajímavostí může být dlouhodobý pronájem našich pokojů. Využijte rezervačního systému přímo na webových stránkách řetězce, který Vám nabídne volné kapacity ve všech cenových možnostech.


Dlouhodobé ubytování pro zaměstnance firem, řemeslníky, dělníky, montéry - útulné pokoje na hotelu

Dlouhodobé ubytování pro zaměstnance firem, řemeslníky, dělníky, montéry - útulné pokoje na hotelu

Najít útulné ubytování pro skupinu osob je někdy pro firmy náročný úkol, v Beskydech můžete rezervovat pokoje na Hotelu Roubenka. Pro Vaše zaměstnance, řemeslníky, dělníky lze domluvit i dlouhodobé ubytování. Cena bude stanovena dohodou. Hotel Roubenka najdete ve Štramberku, v blízkosti Kopřivnice a letiště Mošnov. Tři samostatné objekty: - hlavní budova - dvě menší dřevěnice. Složení pokojů: - jednolůžkové pokoje v podkroví, vybavené samostatnou koupelnou, TV se SAT a připojení k WiFi - dvoulůžkové apartmá s možností až dvou přistýlek, má také vlastní sociální zařízení, TV i připojení k WiFi. Rezervujte si pokoj v našem hotelu na telefonním čísle: 556852566-7 nebo mailem.


Minibar s vinotékou na každém pokoji - penzion v centru Znojma

Minibar s vinotékou na každém pokoji - penzion v centru Znojma

Máte v plánu vyrazit do Znojma? Hledáte útulný penzion, kde si můžete kdykoliv pochutnat na skleničce vína? Komfortní ubytování ve vinařském centru městě Znojmo a vlastní minibar s vinotékou na každém pokoji poskytuje penzion Rezidence Zvon. Naši hosté mají na pokoji k dispozici nejen vlastní koupelnu, televizor a připojení k wifi, ale i soukromý minibar s vinotékou, ve které každý týden obměňujeme nabídku vín.