Silniční značkovací stroj pro zpracování plastu za studena a barvy a přívěs pro značkovací stroj

Silniční značkovací stroj pro zpracování plastu za studena a barvy a přívěs pro značkovací stroj

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 1 silničního značkovacího stroje pro zpracování plastu za studena a barvy a 1 přívěsu pro tento značkovací stroj.
Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je dále dodávka značkovacího stroje a přívěsu do místa plnění, předvedení funkčnosti, zaškolení obsluhy zadavatele v dostatečném rozsahu pro bezpečné ovládání a základní údržbu.
Součástí předmětu veřejné zakázky je dále záruka na jakost dodávky po dobu minimálně 2 let.
Veřejná zakázka vložena:
29.09.2020 09:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace

Originální záznam:

Okres:
Jihlava

Hlavní místo plnění:
Kraj Vysočina

Platnost veřejné zakázky:
27.10.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 370 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace

Zadavatel IČ:
00090450

Zadavatel ulice:
Kosovská 1122/16

Zadavatel PSČ:
586 01

Zadavatel obec:
Jihlava

Kontaktní osoba:
Bc. Šárka Horynová

Zadavatel telefon:
+420 567 117 168

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ksusv.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34223300-9
Přívěsy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Míchačky pro menší stavby pro domácí i profi použití – prodej přes e-shop

Míchačky pro menší stavby pro domácí i profi použití – prodej přes e-shop

Sháníte menší míchačku pro drobné domácí stavební úpravy či míchačku vhodnou pro stavební firmu k realizaci menších staveb? Míchačky vhodné jak pro domácí, tak i profi stavební účely naleznete na e-shopu Ing. Vojtěcha Malého - Stavební mechanizace. Garantujeme Vám léty prověřenou kvalitu za výbornou cenu. Prodáváme stavební míchačky Ma-tech se širokou škálou objemů míchacích bubnů. Rám a buben míchačky jsou vyrobeny z kvalitní oceli a pokryty práškovým nátěrem oranžové barvy. V naší nabídce jsou i robustní míchačky PROFI, které jsou určené pro každodenní práci na stavbě. V případě budoucí potřeby máme naskladněny také veškeré náhradní díly pro námi prodávané typy míchaček


Půjčovna elektro nářadí, centrály, stavební mechanizace | Liberec

Půjčovna elektro nářadí, centrály, stavební mechanizace | Liberec

V našem sortimentu najdete mimo jiné: -bourací, vrtací, demoliční kladiva -vibrační pěchy -řezače asfaltu -vibrační desky -stavební míchačky -elektrocentrály HERON -mobilní topidla -navlhčovače -kalová čerpadla, hlubinná čerpadla -ruční nářadí -elektro nářadí -svářecí agregáty OMIKRON -stavební chemii DEN BRAVEN -čistící a úklidovou techniku Dále na nastávající sezónu: -veškerou zahradní techniku -pily, křovinořezy -kultivátory -provzdušňovací frézy -sekačky na trávu -žebříky různých velikostí -zahradní ochranné pomůcky -a jiné Pro Naše zákazníky připravili řadu zajímavých akcí na půjčovné a prodej celého sortimentu. Přijďte se informovat do Naší prodejny v budově Svedu v Liberci na Františkově.


Půjčovna lešení - rámové a dílcové lešení - pronájem, sestavení a doprava

Půjčovna lešení - rámové a dílcové lešení - pronájem, sestavení a doprava

Jste z okolí Břeclavska a potřebujete půjčit lešení? Pak se obraťte na stavební společnost Činčala, která se zaměřuje nejen na stavební činnost, ale i pronájem lešení. Firma poskytuje pronájem dvou typů lešení, a to: - lešení rámové - které je lehce smontovatelné a vyrobeno z prvotřídních materiálů, jako jsou kovové pozinkované prvky, samostatné nevrchnější patro je opatřené zábradlím, lešení lze sestavit u domů do 6 metrů i vyšších - lešení HAKI - dílcové lešení Lešení je doplněno o: - doplňkové prvky k lešení - bednění stropu - přívěsné vozíky - vibrační desky a pěchy - fošny, míchačky, zednické kozy - stavební teplomet - řezací technika - sbíjecí elektrická kladiva - motorová kolečka. Pro více informací ohledně pronájmu lešení se neváhejte obrátit na společnost Činčala, která Vám zodpoví všechny Vaše případné dotazy.


E-shop, prodej a pronájem hliníkových a dřevěných žebříků a schůdků

E-shop, prodej a pronájem hliníkových a dřevěných žebříků a schůdků

Široký sortiment hliníkových a dřevěných žebříků i schůdku jak pro domácí, tak profi použití naleznete na e-shopu firmy HROMEK s.r.o. Zakoupit si u nás můžete jak kloubové, jednodílné opěrné, tak i teleskopické hliníkové žebříky v různých velikostech. Naskladněny máme také víceúčelové třídílné či dvoudílné výsuvné žebříky opatřené lanem. Co se týče dřevěných žebříků, ty jsou dostupné v opěrné variantě v délce 2-6 metrů. Prodáváme i komfortní, lehké bezpečné schůdky s protiskluzovou úpravou. Ty disponují dvěma až osmi stupni a jsou dostupné v jednostranné nebo oboustranné variantě. Dřevěné schůdky jsou oboustranné a jsou opatřeny dvěma až dvanácti nášlapnými příčkami. Můžete si také u nás pronajmout hliníkové žebříky a schůdky, které jsou určené jak pro domácí, tak profesionální použití.Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Rychlý a profesionální záruční i pozáruční servis nářadí a stavební mechanizace

Rychlý a profesionální záruční i pozáruční servis nářadí a stavební mechanizace

PROFI-TECHNIK s.r.o. Liberec provádí pro své klienty profesionální záruční i pozáruční servis nářadí a stavební mechanizace u zboží u nás zakoupeného. Opravy a servis konzultujeme s každým zákazníkem individuálně včetně zajištění příslušných náhradních dílů. Nechte si u nás v PROFI-TECHNIK s.r.o. Liberec provést bez zbytečných průtahů servis elektrického, benzínového i ručního nářadí a stavební mechanizace.


Profesionální vařiče zálivkových hmot k opravě trhlin a poškození na silnicích

Profesionální vařiče zálivkových hmot k opravě trhlin a poškození na silnicích

Jste firma, která se zabývá opravou poškozených silnic, dálnic a dalších komunikací a potřebujete profesionální stroj k těmto opravám? Pak se obraťte na břeclavskou firmu REKMA, spol. s.r.o., která poskytuje profesionální stroje k opravě komunikací. Mezi tyto stroje patří i výkonné vařiče zálivkových hmot, které fungují na dieselový, naftový či plynový motor a disponují automatickým vařičem s digitálním výstupem a dvouplášťovou nádrží. Ohřev materiálu je zajištěn transferovým olejem, přičemž teplota je regulována automatickým řízením, které se zobrazuje na digitálním displeji. Asfaltová hmota je neustále míchána, a tak nedochází k jejímu tuhnutí a špatnému nánosu na komunikaci. Vybrat si můžete ze tří typů vařičů: - Vařič Supershot - o objemu 227 litrů a vhodný je především do měst - Vařič Supershot 125 - o objemu 473 litrů a vhodný je především pro střední až větší opravy - Vařič EZ II 500 - o objemu 500 litrů a vhodný je pro rozsáhlejší rekonstrukce Opravujte dopravní komunikace či mosty a další asfaltové plochy rychle a snadně za pomocí profesionální strojů od firmy REKMA, spol. s.r.o., která sídlí v Břeclavi.