Poptávám zdravotnické služby

Poptávám zdravotnické služby

Poptávám sanatorium zaměřené na rehabilitaci a péči po mozkové nrtvici
Poptávka byla vložena dne:
29.09.2020 09:20

Platnost poptávky:
29.10.2020 08:31

Kontaktní osoba:
anděla nosková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 608 750 633

Okres:
Chomutov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nové komplexní rehabilitační centrum – areál Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Nové komplexní rehabilitační centrum – areál Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s.

Jste doporučeni k rehabilitaci, trpíte některou z chorob, kterou může vhodná rehabilitační metoda zredukovat či odstranit? Náš tým z Komplexního rehabilitačního centra při Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov poskytuje své odborné znalosti a služby pacientům všech věkových kategorií. Oddělení se skládá z ambulantní a lůžkové části s 40 lůžky. Pacienty léčíme v ambulanci rehabilitační, fyzioterapeutické a lymfologie. V nabídce máme klasické rehabilitační techniky jako vodoléčba, laserové ošetření, cvičení na speciálních přístrojích a zařízení, ale i těhotenské cvičení, masáže, pedikúru nebo alternativní metody, např. akupunkturu nebo lymfodrenáž. Můžete si také vybrat z několika ubytovacích léčebných programů. Pacienti mohou využít našeho bazénu, vířivky, sauny nebo Kneippova chodníku. Nové centrum se pyšní moderní tělocvičnou a v přízemí oceníte příjemnou kavárnu. Pokud se k nám chystáte, najdete nás na adrese Máchova 400, Benešov.


Lázně na horách, ozdravné a lázeňské pobyty v Jeseníkách - nejčistší vzduch v ČR

Lázně na horách, ozdravné a lázeňské pobyty v Jeseníkách - nejčistší vzduch v ČR

Rádi by jste na chvíli utekli z prašného prostředí velkoměsta? Chcete si dopřát odpočinkový pobyt v krásném horském prostředí? Objednejte si pobyt v Horských lázní Karlova Studánka. V této lokalitě na Vás čeká ten nejčistší vzduch v České republice, díky kterému bude mít Váš pobyt ty správné zdravotní účinky. U nás si můžete vybrat různé balíčky rekreačních pobytů, které budou splňovat vaše požadavky: - Antistresový - Odpočinkový ve vile Eugen - Relax v každém věku - Zážitkový wellnes pro dva - Z lázní na Praděd a zpět - aktivní pobyt s výstupem na Praděd - Hotelový pobyt - Pro zdraví - Druhý dech v Horských lázních - Luxusní vila Eugen - Ubytování ve vile Eugen Dále pak oceníte naše léčebné pobyty: - Trápí mě alergie, astma - Mám nemocné srdce - Pohybový aparát - Jsem diabetik - Po onkologické léčbě Užijte si zasloužený ozdravný, lázeňský pobyt v Jeseníkách i vy! Lázně na horách se stanou tou nejlepší relaxací pro vaše tělo i mysl!


Lázeňská péče, léčba pohybového aparátu ve Východních Čechách

Lázeňská péče, léčba pohybového aparátu ve Východních Čechách

Trápí Vás bolesti zad, jste po operaci či úrazu kloubů? Máte onemocnění nervového systému? Tak je pro Vás nejlepším řešením rehabilitace a lázeňská péče od profesionálů. Neváhejte a navštivte naše Lázně Velichovky společnosti Lázně 1897, s.r.o., které se nachází ve Východních Čechách. Patříme mezi prvotřídní poskytovatele lázeňských služeb pro léčbu pohybového aparátu. Nabízíme komplexní služby jako masáže, koupele, vodní terapie, elektroléčbu, kolagenové injekce, rehabilitační cvičení a další speciální procedury. V našich lázních poskytuje tým odborníků tu nejlepší péči za použití místních léčebných zdrojů v podobě unikátní zeminy a vodního pramene, které napomáhají zmírnit bolesti.


Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Ultrazvuk i mamograf slouží k prevenci rakoviny prsu - neváhejte se objednat na vyšetření prsu do diagnostického centra ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Díky mamografu můžeme odhalit nádor prsu i v počátečním stádiu. Aby byl výsledek co nejvíce přesný, pak je nutné vyšetření doplnit i ultrazvukem. Ultrazvukové vyšetření je obvykle metodou číslo jedna u mladých žen s příznaky onemocnění prsu. U žen nad 40 let věku je základní metodou vždy mamografie. V našem diagnostickém centru v Prostějově vám vždy zajistíme ty nejlepší služby a spolehlivé vyšetření - počítačová CT tomografie, intervenční zákroky, ultrazvuková vyšetření, ozonotherapie, mamografická vyšetření a další.


Dětská osteologie - osteologická ambulance pro prevenci, léčbu osteoporózy

Dětská osteologie - osteologická ambulance pro prevenci, léčbu osteoporózy

Odbornou péči v oblasti Osteologie poskytuje společnost Mediekos Ambulance, s.r.o., která má několik specializovaných pracovišť na léčbu i prevenci osteoporózy ve Zlínském Kraji - Kroměříž, Zlín, Vsetín. Dětská osteologická ambulance má v péči velký počet dětských pacientů, poskytuje péči dětem od 1 roku do 19 let. Služby: - diagnostika osteoporózy - terapie - monitorování léčby. Po ukončení léčby přechází pacient na preventivní režim. Řídnutí kostí má více příčin - setkáváme se s různými diagnózami: - metabolické onemocnění kostí - sekundární osteoporóza související s dalším onemocněním. S problémy spadajícími do oblasti osteologie i v rámci prevence osteoporózy se obraťte na naši ambulanci ve Zlíně, či osteoambulanci v Kroměříži, Vsetíně, Bruntále či Ostravě.


Kvalitní zubní implantáty, implantace, náhrada chybějících zubů

Kvalitní zubní implantáty, implantace, náhrada chybějících zubů

Pokud chcete řešit problém s chybějícími zuby trvale, zvolte zubní implantáty a vyhněte se zubní korunce i snímacím náhradám. Řešení nabízí implantace zubů na Dentální klinice Rafael ve Zlíně, kde Vám zhotoví kvalitní zubní implantáty. Výhody implantátu: - funkčně i vzhledově je implantát plně srovnatelný s původním zubem - jsou velmi odolné a vydrží obvykle desítky let - péče o implantáty je stejná jako o přirozené zuby - není nutné zbroušení zdravých okolních zubů. Metoda implantace zubů je vhodná při řešení náhrady jednoho zubu i jako náhrada více zubů i pro celou bezzubou čelist. Zubní implantáty jsou vhodné pro dospělé osoby jakéhokoliv věku, kromě pacientů např. s diabetes a těžkých kuřáků. Konzultace a termín návštěvy je nutné domluvit předem na tel.:571117495.