Forenzní audit společnosti SNEO, a.s.

Forenzní audit společnosti SNEO, a.s.

Provedení forenzního auditu společnosti SNEO, a.s., a to v návaznosti na rozhodnutí jediného společníka SNEO, a.s. - usnesení Rady městské části Praha 6 č. 1392/20 ze dne 01. 04. 2020, které reaguje na zjištění současného vedení společnosti a týká se širšího okruhu oblastí a postupů, za něž byl odpovědný předchozí management společnosti.
Veřejná zakázka vložena:
30.06.2020 08:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
SNEO, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
09.07.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
SNEO, a.s.

Zadavatel ulice:
Nad Alejí 1876/2

Zadavatel PSČ:
162 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Jana Sosnarova

Zadavatel telefon:
+420 235 094 054

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.seno.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79000000-4
Obchodní služby: právní, marketingové, poradenské služby, nábor zaměstnanců, tiskařské a bezpečnostní služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mzdová agenda - zpracování mezd na klíč od profesionální a spolehlivé účetní firmy

Mzdová agenda - zpracování mezd na klíč od profesionální a spolehlivé účetní firmy

Rádi byste našli spolehlivou a hlavně profesionální firmu, která by se Vám postarala o mzdovou agendu ve Vaší firmě? Obraťte se na havířovskou společnost Účtárna na střeše s.r.o., která působí i v okolí Karviné a zajistí Vám personální i mzdovou agendu na klíč. Pro Vaši firmu zajistíme: - zpracování mezd - zpracování personální a mzdové agendy - přihlášky a odhlášky zaměstnanců i zaměstnavatele - roční zúčtování daní - elektronická komunikace s úřady - agenturní zaměstnávání - zaměstnávání cizinců z EU i jiných zemí. Řeště si své pracovní záležitosti a mzdovou i personální agendu nechejte na nás, jsme profesionálové ve svém oboru!


Finanční a mzdové účetnictví, personalistika, daňové poradenství Tachov, překlady z a do NJ a AJ

Finanční a mzdové účetnictví, personalistika, daňové poradenství Tachov, překlady z a do NJ a AJ

HEXA s.r.o. Tachov Představujeme Vám firmu HEXA, která se zabývá finančním a mzdovým účetnictvím, personalistikou a daňovým poradenstvím. Našimi klienty jsou společnosti s ručením omezeným, veřejné obchodní společnosti, fyzické osoby jako podnikatelé, neziskové organizace dále různá zájmová sdružení, tělovýchovné organizace, města, obce, příspěvkové organizace. Služby: vedení účetnictví daňová evidence jednoduché účetnictví pro neziskové organizace zpracování personalistiky a mezd zpracování daňových přiznání právní poradenství v oblasti komerčního práva a pracovního práva vyhotovení smluv a právních dokumentů překlady z a do NJ a AJ Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Moravská 1235, Tachov.


Účetnictví a daně, daňové poradenství, kompletní vedení účetnictví

Účetnictví a daně, daňové poradenství, kompletní vedení účetnictví

Jste z Kroměřížska a hledáte někoho, kdo se Vám postará o účetnictví a daně? Jsme účetní a daňová kancelář – Ing. Karin Liškové, a poskytujeme poradenství a pomoc ve všech oblastech daní. Povedeme Vaši daňovou evidenci, účetnictví a mzdovou agendu. Zastoupíme Vás při jednání s Vaším finančním úřadem. Zajistíme kompletní podání všech dokumentů pro finanční správu a pro správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovnu. Zpracujeme daňové přiznání a potřebné účetní doklady. Jsme firma s dlouholetými zkušenostmi. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a obraťte se na nás. Najdete nás na adrese Vejvanovského 384, Kroměříž.


Účetnictví nechte na nás – jsme profesionálové v oblasti daní a poradíme Vám, jak ušetřit

Účetnictví nechte na nás – jsme profesionálové v oblasti daní a poradíme Vám, jak ušetřit

Věnujte se svému podnikání a Vaše účetnictví nechte na nás. Zpracování mzdové agendy, daní i účetnictví Vám poskytne naše společnost LN – ÚČTO s.r.o. Záleží jen na tom, co potřebujete. My Vám nabízíme široké spektrum účetních i daňových služeb. Samozřejmostí je kompletní vedení účetnictví, sestavení účetní závěrky i zpracování všech daňových přiznání či kontrolního hlášení. Pokud máte zaměstnance, povedeme Vám komplexně mzdovou agendu. Také zoptimalizujeme Vaše daňové povinnosti a poradíme Vám v oblasti daní. Správné vedení účetnictví Vám zajistí perfektní přehled o Vašem podnikání. Jsme profesionálové v oboru, kteří si Váží svých klientů. Proto jsme diskrétní, vstřícní a spolehlivý. Díky naší firmě LN – ÚČTO s.r.o. budou Vaše daně v nejlepším pořádku a ještě Vám poradíme, jak daně optimalizovat a snížit si tak své daňové povinnosti.


Učetnictví a daně Příbram, zpracování  DPH, daňová přiznání, mzdy

Učetnictví a daně Příbram, zpracování DPH, daňová přiznání, mzdy

Ekonomia JH, s.r.o. účetnictví, mzdy a daně Příbram Představujeme Vám ekonomickou firmu Ekonomia JH, s.r.o., která se zabývá vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, ekonomickým poradenstvím, daňovou evidencí, zpracováním mezd a prováděním firemních auditů. Pro své klienty máme zřízené dvě provozovny. První Kapitána Jaroše 454, 264 01, Sedlčany a druhá Mikulandská 119/10, 110 00, Praha 1 - Nové Město. Služby: - vedení účetnictví - vedení mzdové agendy - finanční poradenství - ekonomické poradenství - zastoupení na úřadech - daňové poradenství - daňová evidence - zpracování daňových přiznání. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Zpracování mezd a vedení účetnictví Praha, daňová evidence

Zpracování mezd a vedení účetnictví Praha, daňová evidence

Společnost MZDY PROFESIONAL s.r.o. Praha poskytuje svým klientům komplexní externí účetní a mzdové služby. Zaměřuje se zejména na mzdy, účetnictví, daňovou evidenci, zpracování daní a poradenství. Kancelář naleznete na adrese Borského 663/4, Praha. Služby: - komplexní vedení, zpracování účetnictví - zpracování mezd, mzdový outsourcing - daňová evidence - přípravy finančních reportingů - ekonomickou analýzu nákladů - roční zúčtování daní - příprava, zpracování daňového přiznání - finanční, mzdové analýzy - personalistika. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.