Odborné prehliadky, odborné skúšky a revízie elektrických zariadení

Odborné prehliadky, odborné skúšky a revízie elektrických zariadení

Predmetom zákazky je výkon odborných prehliadok a odborných skúšok (OPaOS) vyhradených technických zariadení (VTZ) elektrických, revízií elektrospotrebičov a elektrického ručného náradia podľa Vyhlášky č. 508/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia (Vyhláška č. 508/2009 Z. z.) t. j. vykonanie opatrení k zabezpečeniu kontroly súladu el. inštalácie s príslušnými požiadavkami v európskom harmonizačnom dokumente HD 60364-6:2007, minimálne v rozsahu funkčných a prevádzkových skúšok a odstraňovanie porevíznych závad na elektrozariadeniach v nasledovnom rozsahu:
1. Odborné prehliadky a odborné skúšky (OPaOS) vyhradených technických zariadení (VTZ) elektrických, revízie el. spotrebičov (ES) a el. ručného náradia (ERN) podľa Vyhlášky č. 508/2009 Z. z. v technologických a netechnologických objektoch špecifikované, nešpecifikované.
2. Odborné prehliadky a odborné skúšky (OPaOS) vyhradených technických zariadení (VTZ) elektrických, revízie el. spotrebičov (ES) a el. ručného náradia (ERN) podľa Vyhlášky č. 508/2009 Z. z. neplánované (vrátane nových zariadení).
3. Odstraňovanie porevíznych závad na elektro zariadeniach.
4. Dodávky náhradných dielov k zabezpečeniu odstránenia porevíznych závad.
Ďalšie informácie sú uvedené v Súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
01.04.2020 07:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
05.05.2020 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.

Kontaktní osoba:
Mgr. Bibiána LOVIČOVÁ

Zadavatel telefon:
+421 335 315 364


Zadavatel web:
https://www.javys.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71632000-7
Technické skúšky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Příslušenství pro vrtačky - základní povinné i speciální příslušenství

Příslušenství pro vrtačky - základní povinné i speciální příslušenství

Hledáte firmu, která poskytuje příslušenství pro vrtačky, a to jak základní povinné vybavení tak nadstandardní speciální vybavení? Pak se podívejte na nabídku firmy Heltos s.r.o., která sídli ve Slavonicích nedaleko města Jindřichův Hradec. Mezi základní povinné vybavení pro vrtačky, které firma poskytuje patří: - strojní posuv - chlazení - osvětlení - vyrážecí klín - brusné kotouče - ochranné kryty - a mnohé další Mezi zvláštním nadstandardním příslušenství pak najdete například: - křížový stůl - příslušenství Heltos - chlazení - univerzální stůl - upínací desky různých velikostí - svěráky - závitovací jednotky Pro úplnou nabídku navštivte webové stránky firmy nebo je kontaktuje pomocí emailové adresy.


Elektromontáže a elektromontážní práce

Elektromontáže a elektromontážní práce

Služby v oblasti elektromontáží, elektromontážních prací. Elektromontáže provádíme pro průmyslové, veřejné i soukromé objekty. Provádíme montáže nových i rekonstrukce a opravy stávajících elektromontáží. Nabízíme nejen elektromontážní práce a elektromontáže, ale také montáže a opravy domovních přípojek, veřejného osvětlení a vyhrazených elektrických zařízení OKEČ 4222 a další. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naši pobočku ve Znojmě na ulici Bezručova. Kompletní nabídku prací a služeb naleznete na webových stránkách.


Spolehlivé a profesionální elektromontáže průmyslových objektů

Spolehlivé a profesionální elektromontáže průmyslových objektů

Hledáte spolehlivé elektromontážní služby pro váš provoz? Společnost ReSpol s.r.o. z Hlavnice disponuje pouze zkušenými a řádně proškolenými zaměstnanci, kteří provádí elektromontážní práce i v průmyslových objektech. Zabýváme se elektroinstalací a osvětlením ve výrobě i veřejném osvětlení komunikací a areálů. Nedílnou součástí je její využití pro technologie výroby, zásobníky ve skladech či zásuvkové instalace. V oblasti zemědělské výroby aplikujeme elektromontáže pro osvětlení, automatické napáječky, temperaci, odsávání i dojírny. Provádíme také aplikaci NN přípojek elektrické energie, uzemnění a bleskovodu. V rámci služeb zajistíme projektovou dokumentaci a revizní zprávu po dokončení celého procesu. Servis, oprava i pravidelná revize je typická pro naši odbornou způsobilost. Zvolte si nás za vašeho pracovního partnera a nebudete litovat.


Prodej a servis AKU vrtaček, brusek i šroubováků Milwaukee - eshop s širokým sortimentem nářadí

Prodej a servis AKU vrtaček, brusek i šroubováků Milwaukee - eshop s širokým sortimentem nářadí

Chcete si pořídit kvalitní nářadí, ale nemáte čas ani chuť chodit po obchodech? Na našem eshopu si můžete jednoduše vybrat profesionální elektrické ruční nářadí značky Milwaukee a další produkty přímo z pohodlí vašeho domova! V naší nabídce nářadí můžete vybírat z: - elektrických kladiv, - brusek, - vrtaček, - šroubováků, - fréz, - pil, - nůžek na kov aj. Kromě samotného prodeje pro vás zajistíme také servis, ať už záruční či pozáruční a další příslušenství i spotřební materiál, který je pro nářadí potřebný: - vrtáky, - brusné a řezné kotouče, - korunky, - pilky a spoustu dalších. Objednejte si pohodlně a rychle nářadí Milwaukee, které je zárukou kvality a profesionality!


Prodej nářadí a jeho příslušenství – kvalitní nářadí nejen pro kutily – s námi ušetříte  PROFI-TECHNIK s.r.o. Liberec

Prodej nářadí a jeho příslušenství – kvalitní nářadí nejen pro kutily – s námi ušetříte PROFI-TECHNIK s.r.o. Liberec

Naše firma PROFI-TECHNIK s.r.o. Liberec nabízí prodej nářadí od ručního přes benzínové po elektrické, dále stavební a automobilovou chemii, spojovací materiál, brusivo, různá měřidla nebo zahradní techniku. Prodej nářadí a jeho příslušenství: ruční nářadí značek NAREX ,FLEX,BERNER,MONTOLIT,HITACHI,DEWALT elektronářadí vrtáky do dřeva, kovu, betonu brusivo kotouče diamantové, abrasivní, drátěné, stopkové, pilové řemeslnické ruční nářadí pneumatická a stříkací technika kotvení, spojovací materiál vruty, hmoždinky, hřebíky benzínové a řetězové pily drtiče odpadu ,kotoučky do tachografů


Nářadí pro dílnu, servis, vybavení pro kutily i profesionály - vše za skvělé ceny na eshopu

Nářadí pro dílnu, servis, vybavení pro kutily i profesionály - vše za skvělé ceny na eshopu

Potřebujete dovybavit Vaši dílnu? Sháníte kvalitní nářadí za skvělé ceny? Pak navštivte e-shop firmy AGS svetpostrikovacu.cz. Najdete zde širokou nabídku nářadí pro dílnu, servis, domácnost i vybavení pro kutily a profesionály. Najdete u nás: - nářadí pro dílnu, domácnost a servis – gola sady, sady nářadí, kladiva, šroubováky, ploché klíče, stahováky, pájecí a mazací techniku, sady vrtáků a další - dílenské vybavení – zvedáky, hevery, kompresory, svěráky, svářecí technika - měřidla a zkušební přístroje - montážní lampy, svítilny a navijáky - samonavíjecí bubny - ruční čerpadla a odsávačky - kanystry, trychtýře a příslušenství - vysokotlaké čističe V našem e-shopu máte dílenské vybavení pěkně pohromadě