Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 7 dní.


USAR robot with manipulation arm

USAR robot with manipulation arm

Předmětem veřejné zakázky je dodání mobilního robotu s manipulační robotickou rukou. Poptávaný robot je střední velikosti s vysokou průchodností obtížným terénem a schopným sjet i vyjet schody. Otevřené programové rozhraní je nutností, jelikož robot bude sloužit pro výzkum počítačových algoritmů v oblasti autonomní robotiky a manipulace. Robot musí být schopný provozu v náročném terénu a počasí, odpovídající nasazení v záchranných misích v městském a průmyslovém prostředí, např. zhroucené průmyslové haly, či podzemní dráhy. Robotická manipulační ruka a řídící počítač musí být přirozenou součástí konstrukce robota a nesmí zásadně omezovat jeho schopnosti. Manipulační možnosti robotické ruky musí např. dovolit autonomní otevření dveří klikou. Vlastnosti mobilního robotu s manipulační rukou musí odpovídat minimálním technickým požadavkům specifikovaným v příloze 3 zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
14.02.2020 09:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
České vysoké učení technické v Praze, Fakulta elektrotechnická

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
17.03.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
České vysoké učení technické v Praze, Fakulta elektrotechnická

Zadavatel IČ:
68407700

Zadavatel ulice:
Jugoslávských partyzánů 1580/3

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42997300-4
Průmyslové roboty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montážní a technologické linky, robotizovaná pracoviště, testovací stroje, jednoúčelové stroje

Montážní a technologické linky, robotizovaná pracoviště, testovací stroje, jednoúčelové stroje

Potřebujete zautomatizovat průmyslovou výrobu? Obraťte se na naši společnost ESY s.r.o., Liberec. Specializujeme se na vývoj a výrobu průmyslových robotů, výrobních a technologických linek, automatizací pro označování výrobků a monitorování výroby. Zhotovujeme automatické i poloautomatické linky jejichž konkrétní součásti závisí na povaze výroby a požadavků zákazníka. Linková zařízení se skládají z jednoúčelových strojů, které jsou propojeny dopravníky. Linky mohou být doplněny kamerovou kontrolou, zařízením a systémy pro označování a monitoring výrobků. Neváhejte nás oslovit se svými požadavky.


Komplexní dodávka montážních linek s roboty a automatického skladu Chrudim

Komplexní dodávka montážních linek s roboty a automatického skladu Chrudim

Vlastníte firmu a rádi byste zlepšili chod výroby, skladu nebo balení a expedici? Uvažujete o novém vybavení nebo rozšíření nabízených služeb? Pak neváhejte oslovit naší firmu z Chrudimi. Český výrobce dopravníků a dopravníkových systémů T M T spol. s r.o. Chrudim nabízí firmám chytré řešení v oblasti montážních linek s roboty a automatického skladu. Námi dodávané montážní linky s roboty splňují vysoké nároky moderní výroby při respektování vysokých standardů bezpečnosti a spolehlivosti při provozu na pracovištích. Více informací o dostupnosti montážních linek s roboty a automatického skladu poskytne naše firma T M T spol. s r.o. Chrudim.


KUKA roboty speciální Praha – pro paletizaci a práci u lisů

KUKA roboty speciální Praha – pro paletizaci a práci u lisů

Společnosti BLUMENBECKER Prag s.r.o. nabízí zákazníkům kompletní sortiment využívaných robotů KUKA, včetně speciálních typů robotů, které jsou vyvinuty podle poptávky zákazníků. Speciální roboty KUKA nalézají své uplatnění především při paletizaci zboží, při práci u lisů nebo jako obsluha odlévacích lisů. Způsob uchycení těchto speciálních robotů od společnosti BLUMENBECKER Prag s.r.o. odpovídá povaze jejich využití, umožněno je podle typu uchycení do podlahy, do stropu i do stěny nebo do konzoly.


Uchopovací systémy - lineární moduly, otočné jednotky a příslušenství pro roboty

Uchopovací systémy - lineární moduly, otočné jednotky a příslušenství pro roboty

SCHUNK dnes celosvětově největší standardní program uchopovacích modulů a svého druhu jedinečný program modulů pro uchopovací systémy. Společnost Schunk Intec s.r.o. sídlící v Brně vyrábí a dodává lineární moduly, otočné jednotky a příslušenství pro roboty. Široký sortiment sahá od chapadel a rotačních modulů, přes lineární osy, rychlé Pick & Place jednotky a mobilní uchopovací systémy až ke kompaktnímu robotickému příslušenství. Stále sledujeme technologické trendy a předvídáme potřeby našich zákazníků. Naše poznatky pak přetváříme do unikátních produktů a tím se stáváme průkopníky v oblasti upínání a automatizace.


Robotické svařování Olomouc – kvalitní a přesné

Robotické svařování Olomouc – kvalitní a přesné

Pokud Vaše výroba vyžaduje robotické svařování, pak se jistě neobejdete bez robotických svařovacích buněk od společnosti Blumenbecker Prag s.r.o. Olomouc. Naše nabídka je určena pro zákazníky ze všech odvětví strojírenské výroby, automobilového průmyslu nebo údržby a oprav, kde je kladen důraz na přesnost a kvalitu zpracování. Typizovaná robotická pracoviště pro sváření dokonale přizpůsobíme Vašim požadavkům. Pokud máte o naše produkty zájem, neváhejte se obrátit na odborníky ze společnosti Blumenbecker Prag s.r.o. Olomouc.


Lineární roboty, odebírače vtoků a kompletní řešení IML

Lineární roboty, odebírače vtoků a kompletní řešení IML

Jste výrobci technických plastových dílů v automobilovém či elektrotechnickém průmyslu? Roboty na výrobu plastů, odebírače vtoků a systémová řešení pro obalový průmysl, to vše Vám nabízí společnost Wittmann Battenfeld CZ spol. s r.o. Jsme součástí výrobní skupiny WITTMANN group, která je zastoupena v 60 zemích světa. Svým zákazníkům nabízíme nejlepší podporu ve všech aspektech týkající se vstřikování plastů a automatizace, čímž optimalizujeme výrobní procesy a zlepšujeme kvalitu dílů. V kategorii CNC robotů nabízíme malé, střední i velké roboty, kompaktní i vysokorychlostní roboty, rotační osy i speciální aplikace. Pro obalový průmysl nabízíme systémové řešení etiketování In-Mold.