Malířské práce pro Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa, a.s.

Malířské práce pro Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa, a.s.

Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému, ve kterém budou realizovány jednotlivé veřejné zakázky na malířské a natěračské práce v objektech zadavatele dle požadavků jednotlivých oddělení, respektive harmonogramu podle termínů uzavření oddělení a provozů v průběhu roku. Předmět konkrétní veřejné zakázky zadávané v DNS bude specifikována vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 ZZVZ. DNS bude zaveden na dobu 4 let od okamžiku jeho zavedení.
Veřejná zakázka vložena:
14.01.2020 08:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Česká Lípa

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
12.02.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.

Zadavatel IČ:
27283518

Zadavatel ulice:
Purkyňova 1849

Zadavatel PSČ:
470 01

Zadavatel obec:
Česká Lípa

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45442100-8
Malířské práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výmalba veřejných a občanských objektů – kavárny, restaurace, ordinace, kanceláře, školy a další

Výmalba veřejných a občanských objektů – kavárny, restaurace, ordinace, kanceláře, školy a další

Otevíráte kavárnu nebo restauraci a hledáte malíře, kteří vymalují dané prostory podle vašich představ? Potřebujete vymalovat kanceláře nebo ordinaci? Svěřte výmalbu interiéru malířům z firmy Interiéry Danko. Interiér veřejných a občanských prostor vymalujeme podle Vašich představ. Provádíme výmalbu kaváren, restaurací, kanceláří, škol, ale i ordinací lékařů. Pomůžeme Vám s výběrem správného barevného řešení pro daný prostor. Barvy, kterými Váš interiér vymalujeme, si můžete vybrat ze široké barevné škály – k dispozici máme 4 vzorníky ověřených výrobců interiérových barev. Výmalbu je možné kombinovat s tapetou nebo samolepící fólií – tyto práce rovněž realizujeme. O malování občanských a veřejných prostor se postaráme nejen ve Znojmě a Hrušovanech nad Jevišovkou, ale i v celém Jihomoravském kraji.


Malířství, natěračství a lakýrnictví v okrese Benešov

Malířství, natěračství a lakýrnictví v okrese Benešov

Potřebujete vymalovat? Chcete mít stylový interiér za rozumnou cenu? Společnost Josef Červ Vám poskytne mnohem víc. Jsme profesionálové a v oblasti malířství, lakýrnictví i natěračství Vám nabízíme komplexní služby. Vždy v prvotřídní kvalitě. Za předem domluvenou cenu. Naše společnost Vám splní všechna Vaše barevná přání. Nabízíme Vám služby v oblasti malířství i natěračství. Poskytujeme stavební dokončovací práce, rekonstrukci a úpravy interiérů i lakýrnictví. Naši společnost Josef Červ najdete na adrese Český Šternberk 27 v okrese Benešov. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, vyjdeme vstříc všem Vašim přáním. Zajistíme Vám hezčí a útulnější domov i nový interiér dle Vašich požadavků.


Aplikace ochranných nátěrů proti plísni a řasám a čistění fasád zateplených domů

Aplikace ochranných nátěrů proti plísni a řasám a čistění fasád zateplených domů

Aplikace ochranných nátěrů proti plísni a řasám je účinnou prevencí proti jejich další tvorbě. Je ale nutné, aby byl použit kvalitní protiplísňový nátěr, který je navíc správně vybrán právě pro Vaši zateplenou fasádu. Doporučujeme Vám proto obrátit se na firmu, která má s aplikací nátěrů proti plísni a řasám zkušenosti. Jednou z nich je firma ARS, na kterou se každoročně obrací řada bytových družstev, společenství vlastníků, ale i majitelů soukromých objektů. Tato firma je specialistou na čištění fasád a aplikaci nátěrů proti plísni a řasám. U zateplených domů odborníci z této firmy doporučují častější čištění. Už částečné znečištění fasády způsobuje totiž výrazné oslabení účinnosti celého zateplovacího systému a zkracuje jeho životnost. Aby byla služba komplexní, nejprve za Vámi přijedou technici, kteří zjistí, jaký nátěr proti plísni a řasám je pro Vaši zateplenou fasádu vhodný. Volba konkrétního druhu nátěru je závislá na druhu stavby, její velikosti a také na míře znečištění. Následně aplikují zdarma vzorek protiplísňového nátěru a vypracují cenovou kalkulaci. Před aplikací fasádu vždy šetrně vyčistí, aby byl účinek protiplísňového nátěru maximální. Navíc Vám poskytne až 12 let záruky proti nové tvorbě plísní a řas na Vaší zateplené fasádě! Pokud tedy začínáte bojovat s plísní a řasami na Vaší zateplené fasádě nebo byste rádi této nepříjemnosti předešli preventivně pomocí aplikace ochranného nátěru, kontaktujte společnost ARS! Pracuje po celé České republice a neúčtuje si dopravu.


Stavební práce, sádrokartony, rekonstrukce, zateplení budov

Stavební práce, sádrokartony, rekonstrukce, zateplení budov

Chcete mít kvalitně provedené stavební práce za rozumnou cenu? Naše společnost Zdeněk Grygařík – Harrymal je spolehlivý dodavatel stavebních prací. Pracujeme rychle a předem dohodnuté termíny vždy plníme. Nabízíme Vám realizaci stavebních či bouracích prací. Provádíme sádrokartonové práce i kazetové podhledy či zateplení budov. Poskytujeme malířské a natěračské práce. Zrekonstruujeme Váš exteriér i interiér. Pokud chcete realizovat stavební práce rychle, levně a především kvalitně, obraťte se na naši firmu Zdeněk Grygařík – Harrymal. Kontaktujte nás a my Vám zpracujeme cenovou nabídku. Sídlíme v obci Lešná v okrese Vsetín, práce ale provádíme nejen ve Zlínském kraji. Naše spokojené zákazníky najdete i v Moravskoslezském kraji či kraji Vysočina.


Základní a vrchní barvy na kov, dřevo i fasády

Základní a vrchní barvy na kov, dřevo i fasády

Jste malíř, natěrač či si sami doma chcete natřít plot nebo interiérové stěny? Doporučujeme vždy používat kvalitní nátěrové hmoty. Ty získáte od naší společnosti Biopol paints s.r.o., která se zaměřuje na vývoj a výrobu kvalitních barev. Zhotovujeme hmoty pro natírání a ochranu různých materiálů i barvy základní, povrchové, žáruvzdorné či speciální. Nabízíme antikorozní nátěry pro kovy, lazurovací nátěry pro ochranu a krásný vzhled dřeva. Dále pak v našem sortimentu naleznete pomocníka pro úpravu betonových podlah či nátěrové systémy pro prodloužení životnosti plechových střech. Samozřejmě Vám zajistíme i širokou škálu fasádnických a omítkových nátěrových barev.


Hodinový manžel, rekonstrukce, opravy a malování bytů Brno

Hodinový manžel, rekonstrukce, opravy a malování bytů Brno

Potřebujete-li v Brně udělat kompletní rekonstrukci a vymalování bytu, pak se neváhejte obrátit na nás! Zajistíme drobné opravy, vymalování bytu ale i kompletní rekonstrukci Pomůžeme se vším co Vás doma trápí nebo si nevíte rady jak na to, předěláme, upravíme i opravíme co se Vám nelíbí. Zajistíme veškeré služby od renovace bytu, malířských a natěračských prací, renovace nábytku, pokládání koberců a podlah, renovace koupelen a WC, úklid a mnoho dalšího. Pro více informací ohledně námi poskytovaných služeb nás neváhejte kontaktovat!