Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 5 dní.


Malířské práce pro Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa, a.s.

Malířské práce pro Nemocnici s poliklinikou Česká Lípa, a.s.

Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému, ve kterém budou realizovány jednotlivé veřejné zakázky na malířské a natěračské práce v objektech zadavatele dle požadavků jednotlivých oddělení, respektive harmonogramu podle termínů uzavření oddělení a provozů v průběhu roku. Předmět konkrétní veřejné zakázky zadávané v DNS bude specifikována vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 ZZVZ. DNS bude zaveden na dobu 4 let od okamžiku jeho zavedení.
Veřejná zakázka vložena:
14.01.2020 08:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Česká Lípa

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
12.02.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.

Zadavatel IČ:
27283518

Zadavatel ulice:
Purkyňova 1849

Zadavatel PSČ:
470 01

Zadavatel obec:
Česká Lípa

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45442100-8
Malířské práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební práce Praha, kvalifikované zednické, obkladačské i malířské práce a terénní úpravy

Stavební práce Praha, kvalifikované zednické, obkladačské i malířské práce a terénní úpravy

Hledáte zkušené řemeslníky na rekonstrukci Vašeho domu či bytu? STAVEBNÍ FIRMA Viktor Romanyuk je stavební firma specializující se na veškeré stavební práce od výkopů základů až po výmalbu zdí. Poskytujeme kvalitní řemeslnou práci od zednických a obkladačských prací až po ty sádrokartonové a malířské. Díky našim bohatým zkušenostem si hravě poradíme s terénními úpravami i následnými přípravnými stavebními činnostmi včetně zemních prací. Poradíme si v případě jakékoli stavby, stavíme a rekonstruujeme domy, chaty, byty a další rozličné prostory. Všechny stavební úkony provádíme převážně v Praze a širokém okolí.


Profesionální malíři, kteří si hravě poradí s vymalováním bytu i celého domu

Profesionální malíři, kteří si hravě poradí s vymalováním bytu i celého domu

Omrzelo Vás již vymalování interiéru Vašeho domu? Rádi by jste dodali svěžest Vašemu bytu pomocí nových barev na stěnách? Potřebujete nové omítky nebo namalovat fasádu? Ale nechcete se do vymalování pouštět sami? Obraťte se na profesionální malíře ze společnosti KMB Malíři, s.r.o., a oni se postarají o veškeré malířské a natěračské práce, ať už jste přímo z Ostravy nebo z Havířova. Specializujeme se na tyto práce: - malířské a natěračské práce - dekorativní techniky a nátěry - fasádní nátěry - omítky - sádrové stěrky Neváhejte a oslovte nás. Namícháme barvy do odstínu, který Vám bude vyhovovat a vymalujeme Váš byt dle Vašeho přání, aby jste se v něm cítili dobře, protože útulný domov nedělají jen dekorace a doplňky, ale začíná se od barevného vymalování interiéru.


Natěračské práce - nátěry podlah, potravinářské nátěry

Natěračské práce - nátěry podlah, potravinářské nátěry

V potravinářském průmyslu je třeba aplikovat speciální nátěry. V regionu Zlín, Vsetín působí firma Lutonský - Vizovice s.r.o., která se specializuje na potravinářské nátěry, nátěry podlah, ocelových a dřevěných konstrukcí i další natěračské práce. Specifické prostředí vyžaduje specifický přístup. Používáme nátěrové hmoty vhodné do potravinářských, zdravotnických prostor - použití na stěny, strop i podlahy. Aplikujeme nátěry s atesty pro potravinářství. Pro bližší informace nás kontaktuje na tel.602530117.


Tapetování, bezešvé tekuté, stříkané tapety, 3D nástřik Variopaint

Tapetování, bezešvé tekuté, stříkané tapety, 3D nástřik Variopaint

Společnost LUTONSKÝ - VIZOVICE provádí nátěry, malby a tapetování v okrese Zlín. Aplikujeme bezešvé tekuté tapety, stříkané tapety - plastický nástřik Vyriopant a provádíme různé dekorativní interiérové povrchové úpravy např. benátské štuky, lazury atd. Tekutá tapeta se nanáší na stěnu plastovou stěrkou podobně jako štuk. Jsou vhodné pro alergiky, používají se pro zvýšení tepelné a zvukové izolace stěn. Stříkaná tapeta ve formě 3D plastického nástřiku - Variopaint je vodou ředitelný materiál na bázi pryskyřice, který se používá v široké škále barev. Lze jej aplikovat na všechny povrchy - omítky, sádrokarton, dřevo, plasty, beton, kov, lze jej použít i ve starých umakartových jádrech. Výhodou je odolnost proti otěru, vhkosti a antistatický povrch.


Výmalba SDK v průmyslových halách

Výmalba SDK v průmyslových halách

Máte průmyslovou halu, kterou potřebujete vymalovat? Oslovte stavební firmu EKOČEK s.r.o., která působí po celém Jihomoravském kraji a má s výmalbou hal a výrobních areálů dlouholeté zkušenosti. Zvládmene vymalovat velké průmyslové haly, sklady, technické místnoti i schodiště. Vymalujeme sádrokartonové vestavby, příčky, podhledy a stropy. Práce ve výškách pro nás není problém. Vymalujeme rychle a s co nejmenším omezením provozu. Dbáme na kvalitu odvedené práce a použitých materiálů. Rádi byste se dozvěděli více? Neváhejte nás kontaktovat.


Potipožární a ochranné nátěry ocelových, dřevěných konstrukcí

Potipožární a ochranné nátěry ocelových, dřevěných konstrukcí

Společnost Lutonský Vizovice se specializuje na protipožární nátěry s atestem, nátěry ocelových, dřevěných konstrukcí a provádí také běžné malířské a natěračské práce. Mezi nátěry ocelových konstrukcí spadají nátěry těžkých, středních, lehkých, velmi lehkých, plnostěnných a železničních mostů. Při natírání se používají různé typy barev: - olejové, syntetické, chlorkaučukové, polystyrenové, polymerátové, epoxidové, epoxidehtové, polyuretanové a disperzní. Nátěry kovových stavebních doplňkových konstrukcí se rozumí provedení nátěru zámečnických výrobků barvami: - olejovými, syntetickými, vinilovými . Provádíme také nátěry dřevěných konstrukcí a staveb. Ochrana dřeva proti povětrnostním vlivům je primární funkcí ochranných nátěrů dřevěných konstrukcí. Dnes však již nestačí natřít dřevěnou konstrukci jakoukoliv barvou...nechte si poradit od odborníků. Protipožární nátěry s atestem: - nátěry a nástřiky ve vysoké kvalitě s dlouhou životností - protipožární nátěry na kov a dřevo - zmírňují následky škod způsobené ohněm.