Zajištění dopravní obslužnosti MHD Tachov

Zajištění dopravní obslužnosti MHD Tachov

Předmětem veřejné zakázky je zabezpečení provozování pravidelné městské autobusové dopravy pro potřeby obyvatel města Tachov, a to na dobu 10 let.
Veřejná zakázka vložena:
03.12.2019 09:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Tachov

Originální záznam:

Okres:
Tachov

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.01.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
33 815 342 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Tachov

Zadavatel IČ:
00260231

Zadavatel ulice:
Hornická 1695

Zadavatel PSČ:
347 01

Zadavatel obec:
Tachov

Kontaktní osoba:
Mgr. Jana Řehořková

Zadavatel telefon:
+420 730 572 532

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.tachov-mesto.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Luxusní autobus na školní výlet, zájezd po České republice i Evropě

Luxusní autobus na školní výlet, zájezd po České republice i Evropě

Chystáte se podniknout zájezd, školní výlet nebo jinou přepravu osob v rámci České republiky nebo chcete projet Evropu, ale nevíte jak vyřešit dopravu? Máme pro vás jednoduché řešení, kterým je možnost zapůjčení našich kvalitních autobusů! Autobusy můžete vybrat podle počtu míst k sezení 49, 45 nebo 57. Součástí je: - klimatizace, - WC, - audiovideotechniku. Vyberte si spolehlivou přepravu kvalitními, komfortními autobusy, které se navíc pohybují v přijatelné cenové relaci! Neváhejte a kontaktujte nás již dnes!


Autobusová doprava a přeprava osobními vozy na profesionální úrovni s wifi připojením

Autobusová doprava a přeprava osobními vozy na profesionální úrovni s wifi připojením

Profesionální přepravu osob zajišťuje společnost WHITE TRANS Aleš Havlíček z Velkých Přílep. Našim zákazníkům poskytujeme spolehlivou dopravu kvalitními a moderními osobními vozy i autobusy na vysoké úrovni. Disponujeme nejnovějšími autobusy a minibusy značek Setra a Mercedes Benz, jež pravidelně servisujeme. Spolupracujeme pouze s kvalifikovanými a zkušenými řidiči, kteří ovládají minimálně základy jednoho cizího jazyka. Těšit se můžete na cestování v bezpečných autobusech s GPS lokátorem, TV-DVD, wifi připojením i klimatizací. Přepravu je možno využít v rámci celé Evropy, a to do kapacity až téměř šedesáti osob.


Autobusová přeprava, doprava, transfery na letiště, kolektivní zájezdy

Autobusová přeprava, doprava, transfery na letiště, kolektivní zájezdy

Poskytujeme vnitrostátní i mezinárodní autobusovou dopravu, kterou můžete využít při nejrůznějších příležitostech jako jsou sportovní zápasy, poznávací, kolektivní, lyžařské, školní zájezdy a výlety či transfery na letiště. Naše společnosti funguje na trhu od roku 1990 a patří mezi špičky zájezdových autodopravců. Máme k dispozici 22 autobusů a mikrobusů pro větší i menší obsazenost cestujících. Zajišťujeme také dopravu a koordinaci pro kongresy a jiné hromadné události a akce. Autobusy jsou klimatizované, mají pohodlná polohovatelná sedadla a bezpečnostní pásy. Samozřejmostí je i toaleta, která je v každém autobuse. Během jízdy je možno sledovat DVD projekci. Poskytujeme teplé i studené nápojové občerstvení. Spolupracujeme s renomovanými cestovními kancelářemi a snažíme se, aby naši cestující byli maximálně spokojeni, proto využijte našich služeb!


Spolehlivá doprava autobusy, minibusy na oslavy, školní výlety, sportovní utkání, zájezdy, exkurze

Spolehlivá doprava autobusy, minibusy na oslavy, školní výlety, sportovní utkání, zájezdy, exkurze

Autobusy a minibusy na školní výlety, oslavy, svatby sportovní utkání, zájezdy i exkurze zajišťuje firma Autoslužby Rous z Kralic nad Oslavou. Dopravíme Vás spolehlivě a bezpečně. O Vaše pohodlí na cestách se postarají vyškolení a profesionální řidiči s dlouholetou praxí a aktuální lékařskou prohlídkou. Zajišťujeme autodopravu v rámci Třebíče, Náměšti nad Oslavou, Moravského Krumlova a dalších měst širokého regionu pro cestovní kanceláře, mateřské i základní školy, zájezdy sportovních a pracovních kolektivů, ale i přepravu menších skupin osob. Disponujeme minibusem a autobusy o kapacitě 54, 56 a 58 míst. Klade velký důraz na slušné chování, čistotu, dodržování dopravních předpisů i včasnost. Zajišťujeme autobusovou dopravu na vysoké úrovni.


Vše o veřejné dopravě v Libereckém kraji, aktuální výluky a uzavírky, informace o odjezdech

Vše o veřejné dopravě v Libereckém kraji, aktuální výluky a uzavírky, informace o odjezdech

Vše důležité o veřejné dopravě v Libereckém kraji se dozvíte od společnosti Korid LK, s.r.o. z Liberce. Pravidelně občany informujeme o aktuálních výlukách a uzavírkách, jež je v průběhu cesty mohou potkat. Zajišťujeme veškeré informace ve věcech jízdních řádů, odjezdových tabulí i výpočtů cen jízdenek. Pomáháme cestujícím nalézt tu nejlepší trasu, zajistit cestování s maximálním komfortem, a to vše za velmi příznivé ceny. Disponujeme pouze s moderními a pohodlnými veřejnými dopravními prostředky, jež jsou rychlé a maximálně bezpečné. Pro aktivní uživatele veřejné dopravy máme připravenou řadu výhod včetně benefitních programů.


Autobusová doprava, komfortním autobusem z Ostravy po celé České republice

Autobusová doprava, komfortním autobusem z Ostravy po celé České republice

Naši zkušení řidiči vás odvezou na zájezd, dovolenou, na letiště, školní výlety, sportovní zápasy, lyžařské zájezdy. Vlastníme 22 luxusních autobusů s klimatizací, audiovideotechnikou, WC pro různý počet cestujících. Spolupracujeme s cestovními kancelářemi, školními zařízeními, firmami i sportovními kluby. Využíjte naši spolehlivou a bezpečnou autobusovou přepravu.