Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 7 dní.


Vzdělávání zaměstnanců členů Krajské hospodářské komory Zlínského kraje II - část 6. Jazykové kurzy

Vzdělávání zaměstnanců členů Krajské hospodářské komory Zlínského kraje II - část 6. Jazykové kurzy

Předmětem veřejné zakázky je zajištění odborného vzdělávání pro členy zadavatele v této oblasti: JAZYKOVÉ KURZY
Veřejná zakázka vložena:
03.12.2019 09:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajská hospodářská komora Zlínského kraje

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Zlín

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
07.01.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská hospodářská komora Zlínského kraje

Zadavatel IČ:
29319676

Zadavatel ulice:
Vavrečkova 5262

Zadavatel PSČ:
760 01

Zadavatel obec:
Zlín

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80511000-9
Školení zaměstnanců

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pořádání jazykových kurzů pro firmy a veřejnost Pardubice

Pořádání jazykových kurzů pro firmy a veřejnost Pardubice

Stelma spol. s r.o. Pardubice Jazykové kurzy vám nabízíme v rámci evropského projektu Jazyky pro každého. Cílem tohoto projektu je poskytnout potřebný rozvoj anglického jazyka pracovníkům různých odvětví. Jazykové kurzy u nás mohou využít pracovníci z oblasti strojírenství, chemického průmyslu, cestovního ruchu a gastronomie, lázeňství i práva a obchodu. Pořádáme ale nejen odborné jazykové kurzy. My nabízíme také jazykové kurzy pro veřejnost. Zde se můžete zdokonalit ve všeobecné angličtině, a to od úrovně A1 až po úroveň C2.


Přípravné kurzy pro zkoušky z matematiky, angličtiny, Praha

Přípravné kurzy pro zkoušky z matematiky, angličtiny, Praha

Potřebujete či chcete si zvýšit úroveň vzdělání angličtiny a absolvovat tak jazykové zkoušky? Tak neváhejte a přihlaste se do naší Jazykové školy Elvis, s.r.o., která sídlí v Praze. Skvěle Vás připravíme na maturitu z matematiky a angličtiny, zkoušky FCE, CAE, CPE, STANAG, KET, PET. Vypisujeme přípravné kurzy víkendové, individuální, večerní a pomaturitní dopolední studium. Zdokonalit se může kdokoliv ve všech stupních pokročilosti od mírně pokročilých A2 po proficiency C2. U zmíněných kurzů Vás připravíme na testy a seznámíme s jejich formátem a aktuálními požadavky. Nabízíme také možnost otestovat se nanečisto zkušebním testem, který je pak možno individuálně projít s lektorem.


Speciální jazykové intenzivní kurzy SIK, Soft Skills pro klíčové zaměstnance

Speciální jazykové intenzivní kurzy SIK, Soft Skills pro klíčové zaměstnance

Mají vaši zaměstnanci dokonalé profesní dovednosti, ale chybí jim jazykové znalosti? Chcete vašeho zaměstnance připravit na budoucí vyšší pozici i jazykově? Pak jsou speciální jazykové intenzivní kurzy SIK nebo Soft Skills pro klíčové zaměstnance přesně tím co hledáte. Neváhejte kontaktovat jazykovou agenturu UniStudies s.r.o. v Olomouci. Speciální intenzivní kurzy (SIK) Soft Skills: - na základě interaktivního výukového materiálu vás co nejrychleji naučíme v cizím jazyce správně a efektivně prezentovat - osvojíme vám základy vyjednávání, připravíme na služební cestu, vést projekt nebo vás jako nového zaměstnance rychle seznámíme s novým firemním prostředím - výuka by měla být zábavná, proto dané formě odpovídá jak interaktivní materiál doplněný dalšími aktivitami, tak konverzační metody používané ve 100% výuky. Motivujte pozitivně váš tým a oceňte ho za jeho aktivní přístup - zajistěte svým zaměstnancům jazykové intenzivní kurzy Soft Skills u jazykové agentury UniStudies s.r.o. v Olomouci. Připravíme pro vás řešení na míru.


Jazykové kurzy AJ, FR, ŠP, NJ, RJ - docházkové studium jazyků, skupinové kurzy pro 2-7 lidí

Jazykové kurzy AJ, FR, ŠP, NJ, RJ - docházkové studium jazyků, skupinové kurzy pro 2-7 lidí

Pokud hledáte pro studium jazyků školu s efektivní a kvalitní výukou, ve Zlíně je dobrou volbou Albi - jazyková škola, s.r.o.. Pro veřejnost jsou určeny docházkové jazykové kurzy AJ, FR, ŠP, NJ a RJ. Jde o skupinové kurzy určeny pro skupinu 2-7 osob. Průměrně je v kurzu 5 posluchačů. Naše jazyková škola získala dobré reference. Ručíme za kvalitní výuku u všech našich aprobovaných vyučujících. Díky malým skupinkám studentů se u nás dočkáte individuálního přístupu. Proč jíž studovat jazyky k nám? - profesionální lektoři - výuka v malých skupinách - 2-7 lidí - komunikativní přístup - kvalitní, efektivní výuka - přípravné kurzy ke zkouškám vedou examinátoři Cambridgeských zkoušek.


Firemní jazyková výuka – vzdělávací Soft Skills kurzy od profesionální jazykové agentury

Firemní jazyková výuka – vzdělávací Soft Skills kurzy od profesionální jazykové agentury

Chcete, aby Vaši zaměstnanci komunikovali v cizím jazyce pohodlně a s jistotou v co možná nejkratším čase? Pak Vám rádi nabídneme naše služby v oblasti firemních jazykových kurzů od profesionální jazykové agentury UniStudies s.r.o. Pokud chcete, aby výuku ve vaší firmě zajišťovali profesionálové, nezávazně nás kontaktujte a my Vám připravíme rozpočet a rádi poradíme, jak nejlépe zorganizovat vzdělávání Vašich zaměstnanců. Garantujeme Vám: – on-line přístup k informacím – dosažení dané jazykového úrovně – jednotnou metodickou koncepci za propojení efektivních a prověřených metod – nové výukové trendy a multimediální pomůcky – kontrolu jazykového pokroku každého studenta formou jazykových auditů a monitoringu – možnost kontroly docházky a její statistiky u každého studenta – vypracování jazykového profilu každého studenta – zakončení kurzu certifikátem. Vždy pro Vás najdeme komplexní řešení do jednoho až dvou týdnů od zadání zakázky, protože Váš úspěch je náš úspěch. Díky našim jazykovým kurzům se zvýší docházka a motivace zaměstnanců, protože budou jistější při komunikaci v cizím jazyce. K tomu, abyste se dobře domluvili a cítili se přitom pohodlně a bez stresu, potřebujete také zvolit vhodný typ jazykového kurzu. Nabízíme Vám tyto typy kurzů: – běžné nebo intenzivní – pravidelné nebo jednorázové – s českým lektorem nebo rodilým mluvčím – se zaměřením pouze na všeobecnou komunikaci – zaměřené na vaši pracovní pozici či obchodní jazyk – se zacílením na gramatiku nebo konverzaci – s hodinovou dotací od 2 VH týdně až po denní 8 hodinové bloky. Všechny výše uvedené typy kurzů jsou mezi sebou vzájemně kombinovatelné. Kontaktujte nás a my Vám vše rádi detailně představíme.


Jazykové kurzy Brno, výuka britské a americké angličtiny, překlady technické literatury

Jazykové kurzy Brno, výuka britské a americké angličtiny, překlady technické literatury

Profesionální překlady britské i americké angličtiny Vám zajistí firma Ing. Arch. Rostislav Čuhel - výuka angličtiny sídlící v Brně na Černých polích. Hravě si poradíme s překlady veškeré literatury, ať už se jedná o překlady technických, obchodních, ekonomických či právních textů. Rovněž se aktivně věnujeme výuce americké a britské angličtiny, která probíhá v pravidelných intervalech ve městě Brno. Přestaňte se stydět za svoji angličtinu, mluvte, učte se, nebo se zúčastněte některého z našich jazykových kurzů a uvidíte, že výsledky se rychle dostaví. Díky naší dlouholeté působnosti v USA a Británii jsme schopni překladu i těch nejnáročnějších textů, které jsou vždy na té nejvyšší úrovni.