Zpřesňování polohy tras distribučních sítí vn ČEZ Distribuce, a.s.

Zpřesňování polohy tras distribučních sítí vn ČEZ Distribuce, a.s.

Předmětem veřejné zakázky je závazek Zhotovitele provést pro Objednatele dílo spočívající v přípravě podkladů, vytýčení zařízení v terénu, geodetickém zaměření a zapracování podkladů do TE GIS v rozsahu a dle podmínek uvedených v ustanovení 5. PŘEDMĚT SMLOUVY A MÍSTO PLNĚNÍ DÍLA Smlouvy a v předání elektronických výstupů a papírových výtisků geodetických zaměření, v listinné formě a v elektronické podobě na nosiči CD/DVD, provedených dle podmínek uvedených tamtéž. Veřejná zakázka je rozdělena na následující Části Veřejné zakázky, a to na: - Část 1 Veřejné zakázky region SEVER - Část 2 Veřejné zakázky region STŘED - Část 3 Veřejné zakázky region VÝCHOD - Část 4 Veřejné zakázky region ZÁPAD
Veřejná zakázka vložena:
18.11.2019 08:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ Distribuce, a. s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
18.12.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ Distribuce, a. s.

Zadavatel IČ:
24729035

Zadavatel ulice:
Teplická 874/8

Zadavatel PSČ:
405 02

Zadavatel obec:
Děčín

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71353200-9
Vyměřovací služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Projekční práce a dozory staveb Brno, diagnostické a IG průzkumy, geodetické práce, pasportizace

Projekční práce a dozory staveb Brno, diagnostické a IG průzkumy, geodetické práce, pasportizace

SONDEO s.r.o Brno Společnost je zaměřena na kompletní projekční a geodetické práce, dozory staveb, průzkumy a pasportizaci. Svým zákazníkům vycházíme vstříc po celé České republice. Naše pracovní portfolio obsahuje například měření a diagnostiku vodárenských sítí, geodetické zaměření průzkumných vrtů, vytyčení vlastnické hranice pozemků, vypracování pasportních listů, dynamické zkoušky stavebních konstrukcí a mnoho dalšího. Více informací naleznete na stránkách firmy SONDEO s.r.o Brno. Naše firemní činnost: Projekční práce a dozory staveb Diagnostické průzkumy IG průzkumy Pasportizace Geodetické práce Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Blatného 1885/36, Brno.


Geodetické práce, geodeti Zlín, Inženýrská geodézie, vytyčování hranic pozemků, geometrické plány

Geodetické práce, geodeti Zlín, Inženýrská geodézie, vytyčování hranic pozemků, geometrické plány

GSP Geodetická kancelář Ing. Petr Müller Zlín Chcete stavět a hledáte spolehlivou geodetickou kancelář? Potřebujete si oplotit pozemek? Oslovte GSP Zeměměřickou kancelář, kterou provozuje Ing. Petr Müller ze Zlína. Zeměměřická společnost GSP je zaměřena na geodetické práce. Provádíme vytyčování hranic pozemků, geometrické plány všech druhů, polohopisné a výškopisné plány pro projektování, zakládání veškerých staveb, zpracování geodetické dokumentace dle skutečností. Geodetické práce: Inženýrská geodézie Katastr nemovitostí Práce v bodových polích Činnost úředně oprávněného zeměměřického inženýra Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese třída T. Bati 813/60, Zlín.


Geodetické práce Bor

Geodetické práce Bor

Potřebujete spolehlivého geodeta? Zajistíme Vám veškeré geodetické činnosti. Včas, kvalitně a za ceny nižší než u konkurence. Kontaktujte firmu Radek Petrášek – GEODETICKÁ KANCELÁŘ. Sídlím ve městě Bor nedaleko Tachova. Zajišťuji kompletní servis v oblasti zeměměřictví jako například vytyčování hranic pozemků, vyhotovování geometrických plánů, vytyčení stavby, geodetické práce, zaměření skutečného provedení stavby. Připravím Vám podklady pro pozemkové úpravy či vyhotovím dokumentaci pro získání Akceptačního protokolu Digitální technické mapy Plzeňského kraje. Poskytuji i široké spektrum dalších služeb v oblasti geodezie, kartografie a katastru nemovitostí. Pokud si nevíte rady, neváhejte se zeptat a vše zkonzultujeme. Radek Petrášek – GEODETICKÁ KANCELÁŘ to je záruka kvality a příznivé ceny v oblasti geodetických prací.


Kontrolní zkoušky zhutnění, zatěžovací zkoušky, určení míry vlhkosti

Kontrolní zkoušky zhutnění, zatěžovací zkoušky, určení míry vlhkosti

Realizujete stavbu a nejste si jisti podložím či kvalitou hutnění? A tak sháníte někoho na Dejvicku, kdo Vám provede kontrolní zkoušky zhutnění? Naše společnost MINQUEST, s.r.o. Vám s tím pomůže. V naší akreditované laboratoři provádíme několik druhů zkoušek, a to statickou a rázovou zatěžovací zkoušku, stanovíme míru zhutnění a relativní ulehlost půdy. Kontrolní zkoušky provádíme na zemních pláních, na všech vrstvách pozemních komunikací, na zásypech veškerých stavebních rýh, na podloží podlahových desek výrobních hal a občanských stavbách, a navíc stanovujeme vlhkosti hutněných vrstev. Takže pokud chcete předejít nežádoucímu zhutnění obraťte se na nás! Působíme v širokém okolí Prahy 6 – Dejvice.


Majetkoprávní služby Tábor

Majetkoprávní služby Tábor

Chcete prodat či koupit stavební pozemek, zahradu nebo dům? Ke každému přepisu nemovitosti a majetku je zapotřebí mít správně zhotovenou a podepsanou smlouvu, která chrání obě strany obchodu. S tím Vám pomůže naše společnost GK Dvořáček Ing. Pavla Dvořáčka. Zajišťujeme komplexní majetkoprávní služby v oblasti sepisování kupních, darovacích či nájemních smluv. Dále pak Vám zhotovíme znalecký posudek či podklady k prohlášení vlastníků. Obstaráme vše k dělení pozemků i geodetické práce a návrhy na vklad do katastru nemovitostí. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, najdete nás v Táboře.


Geodetické služby a zeměměřičské práce, geodezie Opava, Ostrava

Geodetické služby a zeměměřičské práce, geodezie Opava, Ostrava

Opavská geodetická firma 100KLASA, jejímž majitelem je Ing. Ivo Stoklasa, provádí kompletní geodetické služby, zeměměřičské práce, inženýrská geodezie - převážně v okrese Opava, Ostrava. Vypracujeme geometrické plány pro zápis v katastru nemovitostí – nutné pro vytyčování hranic pozemků, pro rozdělení pozemků, zaměření stavby, budovy. Nachystáme podklady pro stavební projekt, pro stavební projektanty vytvoříme polohopisné a výškopisné plány, digitální účelové mapy, mapování. Vypracujeme dokumentaci skutečného provedení stavby. Po dokončení stavby provedeme nové zaměření pozemku i stavby. Nabízíme poradenství v oblasti katastru nemovitostí.