Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Stavební úpravy a půdní vestavba Klášterní čp. 52 Pardubice

Stavební úpravy a půdní vestavba Klášterní čp. 52 Pardubice

Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení stavebních prací ve formě stavebních úprav budovy a stavby půdní vestavby budovy Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ, o.p.s. Součástí veřejné zakázky není vybavení interiéru budovy volným nábytkem.
Přesná specifikace předmětu veřejné zakázky a technické podmínky jsou uvedeny v projektové dokumentaci, technické zprávě a ve stavebním povolení, které tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace a ve slepém soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, který tvoří přílohu č. 3 této zadávací dokumentace. Podrobná specifikace povinností zhotovitele je uvedena ve smlouvě o dílo (dále jen „Smlouva“), která je přílohou č. 1 zadávací dokumentace. Svou cenovou nabídku rozvede účastník vyplněním slepého soupisu stavebních prací, dodávek a služeb.
Veřejná zakázka vložena:
08.11.2019 07:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Pardubice

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
09.12.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.

Zadavatel ulice:
Komenského 432

Zadavatel PSČ:
530 03

Zadavatel obec:
Pardubice

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pozemní stavitelství, kompletní stavby a rekonstrukce bytů, rodinných domů, Brno, projekce

Pozemní stavitelství, kompletní stavby a rekonstrukce bytů, rodinných domů, Brno, projekce

Profesionální práce v pozemním stavitelství poskytuje stavební firma VAŠSTAV, s.r.o. z Brna. Zabýváme se stavbou a rekonstrukcí bytů, rodinných domů a dalších objektů od návrhu projektu až po následnou kolaudaci stavby. Zajistíme veškeré stavební činnosti, jsme držiteli všech potřebných certifikátů, jež nás opravňují vykonávat kompletní stavební práce. Postaráme se o projekční činnosti, vyřízení stavební dokumentace i nutná povolení. V rámci našich služeb se postaráme o zateplovací a zdicí systémy, zajistíme montáže oken i hydroizolace střech. Při realizaci daných staveb spolupracujeme s předními odborníky, využíváme moderních technologií i materiálů pocházejících od renomovaných stavebních výrobců.


Revitalizace panelových domů, zateplování fasád půdních prostor a střech

Revitalizace panelových domů, zateplování fasád půdních prostor a střech

Odkládáním oprav bytových domů se snižuje jejich životnost a zvyšuje se pravděpodobnost statických poruch. Revitalizace panelových domů šetří náklady na energie. Kvalitní revitalizace panelových domů, zateplování fasád půdních prostor a střech provádí firma LVM - stavební, spol. s r.o. z Bruntálu. Při práci používáme výhradně certifikované systémy a materiály. Dle požadavků majitelů bytových družstev, společenství vlastníků a majitelů nemovitostí provedeme revitalizaci panelových domů a dalších objektů. Provádíme: zateplení obvodového pláště domu, střešního pláště, fasád, půdních prostor a střech, rekonstrukce balkónů a lodžií, rekonstrukce zábradlí a zastřešení vstupů Provádíme regenerace panelových domů precizně a rychle.


Rekonstrukce,opravy,vyklízení, údržba bytů před nastěhováním Brno

Rekonstrukce,opravy,vyklízení, údržba bytů před nastěhováním Brno

Sháníte-li na Brněnsku firmu, která Vám pomůže při údržbě bytu před nastehováním a to včetně oprav, rekonstrukce či vyklízecích prací, pak se bez váhání obraťte na nás! Poskytujeme veškeré služby v oblasti oprav, rekonstrukcí, pokládky podlah, údržby bytů a domů ad. Průměrná příprava bytu 2+1 trvá 2-3dny v ceně cca 7000,-Kč. Kompletně čistý a připravený byt pro předvádění novým nájemcům. Využijte naše služby: -pro majitele (správce) nemovitostí a realitní kanceláře -celkové renovace bytů při změně nájemníků -od vyklízení a odvozu starého nábytku -vymalování, pokládka podlahy -montáž nábytku, mytí oken. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Stavební rekonstrukce průmyslových objektů, montáž střešních světlíků

Stavební rekonstrukce průmyslových objektů, montáž střešních světlíků

Stavíte, opravujete nebo rekonstruujete střechu či průmyslový objekt? Firma Luděk Tošenovjan se sídlem ve Vratimově na ul. Frýdecká, Vám nabízí rekonstrukci, dodávku a montáž střešních světlíků a prosvětlovacích prvků. Dodáváme světlíky bodové, sedlové, obloukové a shedové. Naše společnost působí na českém trhu od roku 1992 a pracujeme především v Moravskoslezském kraji. Zaměřujeme se na výměnu prosklení prosvětlovacích ploch výrobních objektů, rekonstrukci sedlových střešních světlíků na průmyslových objektech, ale dodáváme i nové světlíky na výrobní haly, do rodinných nebo bytových domů. Zakládáme si zejména na vysoké spolehlivosti, skvělé komunikaci se zákazníkem a na perfektním servisu.


Stavební práce – opravy a rekonstrukce v domech, bytech a nebytových prostorech

Stavební práce – opravy a rekonstrukce v domech, bytech a nebytových prostorech

Pokud uvažujete o rekonstrukci koupelny, bytového jádra nebo modernizaci domu, bytu či nebytových prostor, kontaktuje stavební společnost Tomáš Viktorini s.r.o. z Jeseníku. Naše firma se zabývá širokým spektrem stavebních úprav v domech a bytech. U každé zakázky navíc poskytujeme komplexní služby, které zahrnují vypracování projektu a jeho realizaci, zajištění stavebních povolení, dodání materiálu i závěrečný úklid. Služby poskytované stavební společností Tomáš Viktorini s.r.o.: - renovace a rekonstrukce bytových jader - rekonstrukce a renovace koupelen - bezbariérová úprava koupelen pro ZTP - izolace půdních prostorů - sádrokartonové konstrukce - obkladačské práce - pokládka podlahových krytin - montáž interiérových dveří - pokládka obkladů a dlažeb z přírodního kamene - zateplování fasád - bezbariérová úprava koupelen pro ZTP


Stavební firma, rekonstrukce koupelen, bytů, zednické práce, okres Kolín

Stavební firma, rekonstrukce koupelen, bytů, zednické práce, okres Kolín

Spolehlivou rekonstrukci domu i bytu zajišťuje stavební firma Zdeněk Vokolek z Břežan v okrese Kolín. Poskytujeme kompletní bytové rekonstrukce, především koupelen, u kterých provádíme precizní obkladačské i instalatérské práce. Poradíme si se všemi úkony, jež jsou spojené s rozsáhlou rekonstrukcí Vašeho bydlení. Provádíme zednické práce, pokládáme dlažbu i obklad, a to jak v interiéru, tak exteriéru. Hravě si poradíme i s dalšími úkony, jako je čištění obecních kanalizací či klempířské práce. Veškeré práce provádí tým našich zkušených řemeslníků, jenž garantuje perfektní výsledek. Stavební rekonstrukce poskytujeme v okresu Kolín a přilehlém okolí.