Rekonštrukcia korčekovéh bagra KDB 500

Rekonštrukcia korčekovéh bagra KDB 500

Predmetom zákazky je rekonštrukcia existujúceho korčekového bagra KDB 500 - PODBANSKO
Veřejná zakázka vložena:
09.10.2019 10:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
18.11.2019 10:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
VODOHOSPODÁRSKA VÝSTAVBA, ŠTÁTNY PODNIK

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34513250-3
Plávajúce bagre

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej stavebních výtahů a shozů  - široký výběr strojů pro všechny typy provozů

Prodej stavebních výtahů a shozů - široký výběr strojů pro všechny typy provozů

V naší nabídce najdete zejména shozy stavební suti GEDA, lešenářské vrátky GEDA, šikmé a svislé stavební výtahy GEDA, sloupové stavební výtahy GEDA a náhradní díly a příslušenství k těmto stavebním strojům. Stavební výtahy se dnes již stávají nezbytnou součástí větších staveb, ale i těch menších, například rodinných domů. V případě, že máte zájem o prodej stavebních výtahů a shozů, budeme rádi, když nás oslovíte. Po konzultaci Vám doporučíme ten pravý stavební stroj s vhodnými parametry a podle jeho typu a dalších podmínek zvolíme cenovou kakulaci. Přímo se můžete obrátit na pana Petra Tůmu, tel. 602 296 775, e-mail: tuma@asta-geda.cz


Bednící panelový systém, stěnové bednění zajišťující dokonalý povrch betonu

Bednící panelový systém, stěnové bednění zajišťující dokonalý povrch betonu

Sháníte stěnové bednění, které byste si mohli pronajmout? Obraťte se na společnost SCASERV a.s, která se v rámci českého, polského i slovenského trhu specializuje na pronájem i prodej stěnového bednění, umožňující vytvářet aplikace pro kruhové konstrukce, šachty, opěrné zdi, jímky nebo sloupy. Bednící systém lze použít jak pro jednostranné, tak i pro oboustranné bednění a je navržen pro malé až středně velké projekty. Hmotnost největšího dílce je maximálně 82,43 kg, což předurčuje tento systém i pro ruční montáž. Vzájemné propojování panelů se provádí za pomocí klínové spojky, která panely pojí, vyrovnává a uzamyká jedním úderem kladiva. Velké dílce můžete přemisťovat za pomoci jeřábu. Tento bednící panelový systém si u nás můžete pronajmout nebo zakoupit!


Půjčovna nářadí a stavební mechanizace s nabídkou strojů pro stavbu

Půjčovna nářadí a stavební mechanizace s nabídkou strojů pro stavbu

Potřebujete nářadí nebo stavební mechanizaci, ale nechce se Vám investovat do jejich koupě? Pak neváhejte a navštivte firmu Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o, která nabízí půjčovnu nářadí a stavební mechanizace. Vypůjčit si můžete vibrační válce, pěchy, desky a ponorné vibrátory, řezačky asfaltu, elektrocentrály, svářecí a teplovzdušné agregáty, dále pak ruční elektrická a pneumatická kladiva, pojízdné kompresory, rozbrušovací pily, úhlové, vibrační a pásové brusky, kalová čerpadla, elektrické vrtačky, zahradní technika, stavební míchačka a mnoho dalšího. Naši půjčovnu nářadí a stavební mechanizace naleznete ve Veselí nad Moravou, okr. Hodonín.


Půjčovna rámového lešení, pojízdné hliníkové věže

Půjčovna rámového lešení, pojízdné hliníkové věže

Potřebujete na svoji stavbu lešení? Firma Autodoprava Bohdálek půjčuje rámové lešení značky Plettac SL70 a trubkovým lešením. Po domluvě zpracujeme předběžnou kalkulaci pronájmu celého lešení. Vždy záleží na složitosti a výšce fasády. Zajišťujeme pro zájemce i samotnou montáž a demontáž lešení. Dále pak si u nás můžete vypůjčit mobilní pojízdnou hliníkovou věž na výškové práce. Jedno z nejlepších a nejlevnější lešení na trhu. Mobilní věž je lehká, dá se velmi rychle smontovat i přesunout. Pracovní výška od 3-9 metrů. Zajistíme i montáž věže i její demontáž. Firma disponuje dalšími stavebnímu stroji a nářadím, které půjčuje: -bourací a vrtací technika, vibrační a hutnící technika, řezací a brousící technika, topidla, odvlhčovače, svářečky, centrály, vysavače, tlakové čističe, čerpadla, stavební nářadí, zahradní technika, měřící technika, shozy, šikmý střešní výtah atd. Neváhejte nás kontaktovat a probereme detaily zapůjčení. Předběžnou kalkulaci zpracujeme po osobní či telefonické domluvě.


Prodej hliníkových a kovových žebříků pro profesionální účely

Prodej hliníkových a kovových žebříků pro profesionální účely

Sháníte v oblasti Třebíče hliníkový nebo kovový žebřík pro profesionální účely? Pak neváhejte nahlédnout do našeho e-shopu! Naše firma Ing. Vojtěch Malý, dodává také různé druhy žebříků jak pro profi tak i pro soukromé účely. Námi dodávané žebříky jsou vyrobeny v EU. Na výběr máte jednodílné, trojdílné, víceúčelové, kloubové, teleskopické žebříky, ocelové a hliníkové schůdky s příslušenstvím. Sežene u nás také hliníkovou plošinu k žebříku vnitřní i vnější, oddalovací opěrku o stěnu a kovový hák. Nabídku našich produktů naleznete na našich www.


E-shop, prodej a pronájem hliníkových a dřevěných žebříků a schůdků

E-shop, prodej a pronájem hliníkových a dřevěných žebříků a schůdků

Široký sortiment hliníkových a dřevěných žebříků i schůdku jak pro domácí, tak profi použití naleznete na e-shopu firmy HROMEK s.r.o. Zakoupit si u nás můžete jak kloubové, jednodílné opěrné, tak i teleskopické hliníkové žebříky v různých velikostech. Naskladněny máme také víceúčelové třídílné či dvoudílné výsuvné žebříky opatřené lanem. Co se týče dřevěných žebříků, ty jsou dostupné v opěrné variantě v délce 2-6 metrů. Prodáváme i komfortní, lehké bezpečné schůdky s protiskluzovou úpravou. Ty disponují dvěma až osmi stupni a jsou dostupné v jednostranné nebo oboustranné variantě. Dřevěné schůdky jsou oboustranné a jsou opatřeny dvěma až dvanácti nášlapnými příčkami. Můžete si také u nás pronajmout hliníkové žebříky a schůdky, které jsou určené jak pro domácí, tak profesionální použití.Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.