Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 7 dní.


Zariadenie na skladanie mriežok z vlnitej lepenky

Zariadenie na skladanie mriežok z vlnitej lepenky

Predmetom zákazky je strojné zariadenie určené na automatické skladanie mriežok z vlnitej veľkorozmernej lepenky. Dokáže skladať všetky typy vlnitej lepenky (typy E-BC). Stroj je ovládaný operátorom prostredníctvom PLC s kontrolným panelom. Má minimálne 12 vodiacich kanálov. Do zariadenia po nastavení parametrov, obsluha manuálne uloží vlnitú lepenku do vodiacich kanálov pozdĺžne. Tie ju presunú k druhému automatickému podávaču, ktorý uvoľní vlnitú lepenku priečne a tým vytvorí mriežku.
Veřejná zakázka vložena:
10.09.2019 07:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
KARTEX - VL, s.r.o.

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
06.11.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
KARTEX - VL, s.r.o.

Zadavatel IČ:
36047236

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42990000-2
Rôzne špeciálne strojové zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Robotizovaná linka pro balení a paletizaci Chrudim – dopravníková linka pro mlékárenský provoz

Robotizovaná linka pro balení a paletizaci Chrudim – dopravníková linka pro mlékárenský provoz

Pro plynulý a bezpečný provoz při manipulaci s jednotlivými výrobky nabízí naše společnost T M T spol. s r.o. Chrudim plně robotizované linky pro balení a paletizaci. Robotizované dopravníkové linky slouží především v mlékárenském průmyslu, kde se starají o plynulou dopravu kelímků, plat a palet. Linka je vybavena čtyřmi zakládacími roboty a dvěma paletizačními roboty Stäubli. Celý robotizovaný systém je propojen dopravníky a to typů válečkové, řetězové a s modulárním pásem. S naší firmou T M T spol. s r.o. Chrudim snadno vyřešíte problematiku bezpečnosti celého pracoviště.


Manipulační technika - prodej nových i použitých vysokozdvižných vozíků

Manipulační technika - prodej nových i použitých vysokozdvižných vozíků

V oblasti manipulační techniky jsou dlouhodobě nenahraditelnými pomocníky vysokozdvižné vozíky. Zvýší produktivitu práce, ušetří čas i peníze. Využijte komplexní služby společnosti Moravia Manipul spol.s r.o z Brna, které souvisejí s provozem manipulační techniky. S prodejem nových i použitých vysokozdvižných vozíků Vám pomůžou odborníci na skladovou techniku. Manipulační technika má široké využití v interiéru i exteriéru: - uplatnění při nakládce a vykládce zboží - při zásobování a přepravě jakéhokoliv materiálu v horizontálním i vertikálním stavu - použití v halách a skladech, ale i ve venkovních prostorách v jakékoliv oblasti průmyslu. Výhoda využívání vysokozdvižných vozíků je nízká spotřeba energií, bezprašný provoz, nízká hlučnost a ekologický provoz. Komplexní služby v oblasti manipulační techniky: - prodej nových i použitých vysokozdvižných vozíků a dalšího manipulační zařízení - okamžitý servisní zásah v případě poruchy - pravidelné revize přímo u zákazníka - veškeré příslušenství - kvalitní náhradní díly.


Čelisti na role, svěrací vidlice na vysokozdvižné vozíky

Čelisti na role, svěrací vidlice na vysokozdvižné vozíky

Pokud hledáte ty správné svěrací vidlice na vysokozdvižné vozíky pro manipulaci s rolemi, naleznete je u naší firmy ČEMAT, která nabízí čelisti na role pro spolehlivou, přesnou a rychlou práci v průběhu manipulace s rolemi. Čelisti na role v naší nabídce jsou dlouhodobě špičkou ve svém oboru a nabízí řadu možností: - rotaci o 180° nebo 360° - tenký design kontaktních ploch - možnost děleného ramene - maximálně šetrná manipulace s rolemi - možnost manipulace až s 8 rolemi najednou - zabraňují poškození sousedních rolí - výběr vhodného kontaktního povrchu pro daný typ papíru - možnosti otáčení, vyklápění, bočního posuvu - inteligentní svírání rolí s minimální potřebnou silou bez nutnosti zásahu obsluhy - celou řada doplňků pro efektivnější manipulaci Nabízíme i čelisti na role pro méně obvyklé aplikace, kde patří tyto čelisti na: - 3 – 4 role nad sebou nebo - Jumbo role s nosností až 8 tun - 6 – 8 rolí ve dvou řadách vedle sebe - 2 Jumbo role s nosností až 12 tun - role jemného papíru s velkými kontaktními plochami - zařízení výklopné dopředu i s otočí Naší specialisté vám vyberou vhodný typ čelistí vzhledem k jejich použití a vašemu provozu. Pro trh v České a Slovenské republice nabízíme již více než 50 let čelisti na role značek Bolzoni-Auramo a Meyer, které jsou primární volbou pro největších výrobců papíru a tiskárenské firmy. Rozsáhlá prodejní a servisní síť poskytuje bohaté zkušenosti v oblasti manipulace s papírovými rolemi.


Automatizace a optimalizace ve skladování palet díky zásobníku Palomat

Automatizace a optimalizace ve skladování palet díky zásobníku Palomat

Automatický zásobník palet Palomat se postará o rychlou, efektivní a bezpečnou manipulaci palet na úrovni podlahy pouze s pomocí ručního paletového vozíku bez nutnosti další lidské namáhavé práce nebo provozu vysokozdvižného vozíku. V režimu stohování lze stoh až 25 palet následně snadno ze stroje ručně vedeným paletovým vozíkem odvést nebo v režimu vydávání palet obdobným způsobem palety opět ze stohu odebírat. Šetřete zdraví zaměstnanců, náklady za mzdy a čas potřebný ke stohování nebo vydávání palet a žádejte u společnosti Altic Point s.r.o. více informací o automatických zásobnících palet Palomat!


Vysokozdvižné vozíky na LPG nebo dieselový pohon – prodej, servis

Vysokozdvižné vozíky na LPG nebo dieselový pohon – prodej, servis

Firma AUTO-AGRO-HOLÍK, s.r.o, která sídlí ve Znojmě, je zkušenou firmou v oblasti prodeje a servisu manipulační techniky, jako jsou vysokozdvižné vozíky. Naše společnost poskytuje servis a prodej vysokozdvižných vozíků nových i zánovních,a to s dieselovým či LPG pohonem. Nosnost vozíků se pak pohybuje v rozmezí 1500 až 5000kg. Modely vozíků, které u nás můžete zakoupit: - DESTA - VIMAR - LINDE - FIAT - HYSTER Bližší informace a technické parametry k jednotlivým modelům jsou dostupné na výše uvedeném odkazu.


Ruční paletový vozík BT Lifter  - snadné používání

Ruční paletový vozík BT Lifter - snadné používání

Vozíky vyrobené v továrně ve Švédsku prokázaly svou odolnost, vydrží až pětkrát déle než jiné paletové vozíky. Poskytuje optimální výkon ve všech aplikacích u horizontální přepravy materiálu. Hlavní klíčové výhody: - Doživotní záruka - Široký výběr koleček - Zákaznická konfigurace - Vydrží pětkrát déle než jiné značky Vynálezce prvního hydraulického paletového vozíku na světě – Ivar Bryntse Více zde: http://bit.ly/2xOOvnI