Průmyslové regulátory

Průmyslové regulátory

Předmětem dodávky bude 8 sestav průmyslového regulátoru
Popis sestavy (jeden kus):
Celá sestava průmyslového regulátoru je založena na standardních průmyslových programovatelných logických automatech (PLC) vybavených přídavnými moduly s požadovanými počty digitálních a analogových vstupů. Pro realizaci ovládacího rozhraní obsluhy je požadován grafický displej s dotykovou vrstvou.
Veřejná zakázka vložena:
02.09.2019 08:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Technická univerzita v Liberci

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Liberec

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
01.10.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technická univerzita v Liberci

Zadavatel IČ:
46747885

Zadavatel ulice:
Studentská 1402/2

Zadavatel PSČ:
461 17

Zadavatel obec:
Liberec

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kabely a kabelové systémy pro telekomunikační ústředny a zařízení

Kabely a kabelové systémy pro telekomunikační ústředny a zařízení

Společnost KABEL TRADE PRAHA s.r.o. nabízí kabely a kabelové systémy pro výstavbu optických sítí včetně sítí FTTx prostřednictvím přímého prodeje nebo našeho e-shopu. Naše nabídka sortimentu kabelů: vícebufferové kabely,armované vícebufferové kabely,samonosné závěsné kabely,drop kabely,mikrokabely pro venkovní a vnitřní použití,plastové kabelové žlaby,extrahovatelné mikrokabely,singlemodové a multimodové optické kabely,kabely KZL,optické mikrokabely a další. Dále prodáváme optické prvky společností Nexans a 3M, jakou jsou např: optické rozvaděče ODF,optické spojky,nástěnné rozvaděče,patrové rozvaděče, účastnické zásuvky,optické konektory a další. Společnost se orientuje a zajišťuje profesionální a kompletní služby spojené s dodávkou zboží. Veškeré nabízené zboží neustále doplňujeme a většinu jsme schopni vyřídit do druhého dne od objednání. Objednávejte s námi z pohodlí domova!


Výroba a prodej komponentů pro automatizační zařízení

Výroba a prodej komponentů pro automatizační zařízení

Hledáte možnosti, jak zefektivnit a zkvalitnit výrobní činnost Vaší firmy? Uvažujete o automatizaci? Vyzkoušejte břeclavského výrobce a dodavatele kvalitních komponentů pro propojení a zapojení modulů v automatizačních zařízeních Teprostroj s.r.o. Naše produkty vyhovují všem platným bezpečnostním normám. Jsme exkluzivními dodavateli značek MAYSER a PATLITE. Mezi naším sortimentem naleznete: - řídící systémy - ovládací prvky - signalizační a osvětlovací zařízení pro průmysl - senzory a bezpečnostní komponenty pro vrata a brány - bezpečnostní komponenty pro stroje - konektory pro zapojení a propojení jednotlivých modulů Přijďte a přesvědčte se sami o našich kvalitách.


Výroba, dodávka a prodej proudových spojů pro izolované a holé vedení

Výroba, dodávka a prodej proudových spojů pro izolované a holé vedení

Provádíte elektroinstalace a hledáte spolehlivého výrobce a prodejce armatur, jako jsou proudové spoje pro izolované a holé vedení? V tomto případě se obraťte na českého výrobce armatur, konzolovin a přípojkových, rozpojovacích a elektroměrových rozváděčů a skříní - firmu ESTA spol s.r.o., která sídlí v Ivančicích. V našem proudových spojů pro izolované vedení naleznete: - propichovací svorky - polopropichovací svorky Naopak škála proudových spojů pro holé vedené zahrnuje: - proudové svorky - lanové svorky - napínáky


Výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl Písek

Výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl Písek

OTAVA, výrobní družstvo Písek Jste automobilka a hledáte kvalitní výrobu kabelových svazků? Potřebujete dlouhodobé dodávky kabelové konfekce? Neváhejte a oslovte naše výrobní družstvo OTAVA . Zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením a jsme poskytovatel náhradního plnění. Výroba kabelových svazků probíhá ve vlastní budově s moderním technickým a strojním zařízením. Vyškolení pracovníci se postarají o precizní zabalení výrobků. Výroba kabelových svazků zahrnuje: stříhání a příprava kabelů na automatech Komax popis vodičů krimpování kabelů na automatech i ručně montáž kabelových svazků dokončení svazků - ovinutí elektronická kontrola výrobků


Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Konektory LEMO – pro spolehlivé propojení zařízení

Spolehlivé propojení zařízení zajistí vysoce kvalitní multipolové, unipolové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory LEMO, které dováží a prodává společnost Mechatronic, spol. s r.o. se sídlem v Praze. Kvalitní konektory LEMO naleznou své uplatnění jak ve zdravotnictví, díky své dlouhé životnosti a odolnosti v těžkém průmyslu, v informačních systémech a technologiích, pro jejich spolehlivost je využívají komunikační systémy veřejných záchranných složek jako hasiči, policisté a záchranáři. Naleznete je také u audio vybavení, mikrofonů, neobejdou se bez nich kina, televize, divadla ani rádia. Požadujete o konektorech LEMO více informací? Ochotně Vám je sdělí ve společnosti Mechatronic, spol. s r.o.


Protipožární výrobky od společnosti Spelsberg

Protipožární výrobky od společnosti Spelsberg

Stavíte budovu či tunel, kde je nutno mít nouzové osvětlení či zařízení pro odvod kouře a tepla? Tato bezpečnostní opatření je potřeba zachovat po určitou dobu funkční i při vzniku požáru. Protipožární elektrická zařízení Vám dodá společnost SPELSBERG spol. s r.o., která sídlí v Praze. Vyvíjíme a vyrábíme vysoce kvalitní skříně kabelových rozbočovačích skříní, spojovací skříně, rozvaděče pod omítky, které jsou zhotoveny ze žáruvzdorných a ohnivzdorných materiálů. Tyto produkty jsou vytvořeny pro zachování elektrické funkčnosti na dobu 30-90 minut při požáru.