Zabezpečovacie zariadenia a bezpečnostné príslušenstvo

Zabezpečovacie zariadenia a bezpečnostné príslušenstvo

Zabezpečenie techniky a materiálu pre nepretržitú prevádzku ochrany objektov.
Veřejná zakázka vložena:
19.06.2019 07:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
23.07.2019 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Ing. Ľuboš Mravík

Zadavatel telefon:
+421 250 944 233

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.minv.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

35121000-8
Zabezpečovacie zariadenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž EZS na míru Vašim potřebám, záruční a pozáruční servis EZS, Praha

Montáž EZS na míru Vašim potřebám, záruční a pozáruční servis EZS, Praha

Byty, kanceláře, výrobní prostory nebo chaty ochrání EZS, který navrhne na míru a odborně namontuje společnost ELZA-TECH s.r.o. z Prahy. Moderní EZS lze uzpůsobit požadavkům jednotlivých klientů pro získání maximální ochrany majetku. Naši odborníci Vám po analýze rizik a prohlídce objektu připraví návrh rozmístění detektorů pohybu, tepelných a opticko-kouřových detektorů i požárních hlásičů na míru, po Vašem odsouhlasení se postaráme o montáž a samozřejmě také o záruční i pozáruční servis. Nedejte zlodějům šanci, kontaktujte společnost ELZA-TECH s.r.o. a žádejte montáž EZS.


Elektronický způsob evidence - rychlé, snadné a všestranné řešení s jednou kartou

Elektronický způsob evidence - rychlé, snadné a všestranné řešení s jednou kartou

Pokud přemýšlíte, jak vylepšit systém příchodu a odchodů zaměstnanců, mít přehled ve školeních BOZP a veškeré evidenci, pak se určitě obraťte na brněnskou firmu DUHA system, spol. s.r.o., která je profesionálem ve vývoji elektronických systémů evidence. S jedním programem tak získáte: - přehled v příchodech a odchodech - před o školeních BOZP - přehled v celkové pracovní době a docházce zaměstnanců - možnost vybrat a objednat si stravu - celkový přehled v jedné databázi - zabezpečený systém, který může ovládat pouze pověřená osoba - evidence přestávek, směn, pozdních příchodů Hardwarový systém společnosti DUHA system, spol. s.r.o., je profesionální, kompletní a optimální systém evidence docházky, který usnadní život Vám i Vaším zaměstnancům. S jednou kartou můžete vykonávat nespočet úkolů a výsledky pak evidovat v databázi.


Kamerové systémy Kralupy nad Vltavou

Kamerové systémy Kralupy nad Vltavou

Snadnou a stálou kontrolu veškerých prostor garantují kvalitní kamerové systémy, které nabízí společnost ELMEP s.r.o. z Kralup nad Vltavou. Jedná se o nabídku kamerových systémů do interiérů i exteriérů, včetně záložních zdrojů pro jejich napájení a potřebného zálohovacího a údržbového softwaru. Pokud potřebujete zajistit dohled v prostředí s nebezpečím výbuchu, máme zde kamerové systémy přesně pro tyto případy. Společnost ELMEP s.r.o. z Kralup poskytuje samozřejmě svým zákazníkům na veškeré kamerové systémy záruční a pozáruční servis.


Parkovací systémy - závory pro zabránění vjezdu, příjezdový a odjezdový terminál

Parkovací systémy - závory pro zabránění vjezdu, příjezdový a odjezdový terminál

Sháníte vhodný parkovací systém pro parkoviště? Pak si vsaďte na parkovací systém od společnosti ELVIS, specialisty na docházkové, přístupové a odbavovací systémy. U nás zakoupíte jednotlivé komponenty parkovacích systémů i doplňková zařízení: - kombinovaný terminál - příjezdový terminál - odjezdový terminál - automatická pokladna - parkovací závora - parkovací zábrany - parkovací sloupky - parkovací značky Parkovací systémy od firmy ELVIS Vám usnadní provoz parkovišť a sníží provozní náklady. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Odbavení osob rychle a přehledně díky vyvolávacím systémům Tetronik

Odbavení osob rychle a přehledně díky vyvolávacím systémům Tetronik

Přehledné a rychlé odbavení osob Vám zajistí vyvolávací systémy Tetronik. Vyvolávací systémy Tetronik jsou navrhovány a vyráběny v České republice, jsou vysoce kvalitní a přitom cenově přijatelné. Uplatnění nachází např. na úřadech, v bankách, pojišťovnách, na poště a v dalších institucích, kam přichází mnoho osob, jež musí být postupně odbavovány. Klient si jednoduše vezme lístek s pořadím, pohodlně se usadí, může si např. číst časopis či knihu a počká na vyvolání svého čísla. Je možné zařídit také objednání přes Internet na přesný čas návštěvy. Vyvolávací zařízení Tetronik navíc umožňují přesnou evidenci a kontrolu práce na jednotlivých přepážkách a mohou tak být účinným pomocník pro hodnocení zaměstnanců. V případě zájmu o bližší informace navštivte naše www stránky nebo nás kontaktujte.


Digitální dveřní kukátko Praha – zvyšte bezpečnost Vašeho domova

Digitální dveřní kukátko Praha – zvyšte bezpečnost Vašeho domova

Pořiďte si digitální dveřní kukátko od pražské společnosti Macom Security a zvyšte bezpečnost Vašeho domova. Digitální VERIA DVK 5085 vypadá jako běžné dveřní kukátko s tím rozdílem, že dokáže nahrávat pohyb venku za dveřmi a tvořit seznam záznamů. Díky 2,3 palcovému displeji LCD máte možnost monitorovat dění venku z povzdálí a nemusíte přitom ani otevírat dveře. Zvonek, propojený s funkcí kamery, je opatřen systémem proti vandalství. Dveřní kukátko má v sobě zabudovaný přísvit pro noční vidění. Funguje dobře s micro SD kartou do 32 GB. Pohání ho Lithiový akumulátor 1500 mAh. Máte možnost sledovat prostor kolem Vašich dveří až do 165°. Sami můžete volit délku a interval video záznamu a vést si seznam pořízených videí. Kontrolujte příchozí z bezpečí Vašeho domova s pomocí digitálního dveřního kukátka VERI DVK 5058 a mějte vždy přehled.