Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 8 dní.


Zhotovení stavby – Domov pro seniory Bučovice

Zhotovení stavby – Domov pro seniory Bučovice

Předmětem veřejné zakázky je zhotovení novostavby domova pro seniory na pozemku parc.č. 1402/1 v k.ú. a obci Bučovice, který je ve vlastnictví zadavatele, a na přilehlých pozemcích ve vlastnictví města Bučovice a ve vlastnictví České republiky (nyní ve správě Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových) – blíže viz příloha č. 3 zadávací dokumentace – projektová dokumentace. Stavba bude určena pro poskytování sociální služby „domov se zvláštním režimem“ pro 50 osob se stařeckou, Alzheimerovou a ostatními typy demencí v souladu se zákonem o sociálních službách.
Veřejná zakázka vložena:
16.05.2019 07:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Jihomoravský kraj

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Vyškov

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
28.06.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Jihomoravský kraj

Zadavatel ulice:
Žerotínovo nám. 449/3

Zadavatel PSČ:
601 82

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

Profesionální stavební služby Liberec – realizace náročných stavebních zakázek

HAVAX a.s. Liberec - stavební firma, výstavby domů, průmyslové stavby, rekonstrukce objektů a zateplování budov. Naší specializací jsou stavby na klíč a to jak občanské, bytové tak i průmyslové. Jsme schopni realizovat kvalitní stavby v krátkém časovém termínu po celé České republice. V současné době dokončujeme stavební projekty: Bytový Dům Riegrova TRW Rychnov u Jablonce Apartmánový Dům Pavlovická Inspirovat se můžete na našich stránkách viz reference.


Rodinné domy a interiéry pro náročné klienty – luxusní provedení na klíč

Rodinné domy a interiéry pro náročné klienty – luxusní provedení na klíč

Patříte mezi náročné klienty, kteří touží po luxusním bydlení ve vlastním domě? Vyberte si pro spolupráci na návrhu a stavbě domu Vašich snů společnost SPING STAV spol. s r.o. z Prahy. Rodinné domy a interiéry v luxusním provedení navrhne podle Vašich představ na klíč tým našich špičkových a vyhledávaných architektů. Známe nároky na luxusní bydlení, zaručujeme vysokou kvalitu odvedené práce, dokončené detaily a dodržení nasmlouvaných termínů. Neváhejte v případě zájmu kontaktovat společnost SPING STAV spol. s r.o. z Prahy.


Komfortní byty na Vysočině – nové bytové domy

Komfortní byty na Vysočině – nové bytové domy

Rádi byste si pořídili vlastní bydlení? Chcete bydlet v pěkné lokalitě s přírodou na dosah ruky? Právě na Vás čekají byty o dispozičních řešeních 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk v nově stavěném bytovém komplexu Rezidence Forota v Bystřici nad Pernštejnem. Tento jedinečný developerský projekt vzniká pod záštitou renomované stavební společnosti STAVOFLOS s.r.o. Příjemně osluněné byty jsou vybaveny sklepem, balkonem, terasou či zahradou. Disponují centrálním vytápěním a bezbariérovým výtahem. Lokalita má výbornou dopravní dostupnost, v blízkosti se nacházejí stavby občanské vybavenosti a poznávací a vzdělávací Centrum EDEN. Byty jsou ke koupi do osobního vlastnictví! Pokud byste o projektu se rádi dozvěděli více, neváhejte a navštivte naše webové stránky.


Půdní nástavby a vestavby rozšíří obytnou plochu domu a zhodnotí nemovitost

Půdní nástavby a vestavby rozšíří obytnou plochu domu a zhodnotí nemovitost

Přemýšlíte, jak rozšířit obytnou plochu domu a zhodnotit Vaši nemovitost? Řešením je realizace půdní vestavby nebo nástavby, která může být spojena se zateplením a opravou krovu i instalací střešních oken nebo kontrolou střešní krytiny. Svěřte tyto odborné práce společnosti Product SOLD s.r.o. se sídlem v Praze, která má s realizací půdních vestaveb a nástaveb bohaté zkušenosti. Půdní vestavby a nástavby od našich odborníků jsou kvalitně provedené a architektonicky hodnotné, využívají efektivně daného prostoru a při práci jsou použity prověřené materiály. Rozšiřte plochu pro bydlení ve vašem domě a kontaktujte společnost Product SOLD s.r.o. s dotazy na půdní nástavby a vestavby.


Bydlete ve vlastním bytě – byty do OV v novém bytovém domě k prodeji

Bydlete ve vlastním bytě – byty do OV v novém bytovém domě k prodeji

Nový byt v dispozičním řešení 1+KK až 4+KK do osobního vlastnictví můžete zakoupit v nově postaveném bytovém komplexu Rezidence FOROTA v Bystřici nad Perštejnem. Tyto komfortní byty disponují nízkými provozními náklady a v jejich těsné blízkosti se nachází budovy občanské vybavenosti a vzdělávací centrum EDEN. Bytový komplex FOROTA se také pyšní výbornou dopravní dostupní a výhledem na přírodní krásu Vysočiny. Pokud si tedy chcete pořídit byt do osobního vlastnictví, nemeškejte a kontaktujte společnost STAVOFLOS s.r.o.


Nízkoenergetický dům má levný provoz, poskytne vysoký komfort

Nízkoenergetický dům má levný provoz, poskytne vysoký komfort

Nízkoenergetické domy mají mnoho výhod, pokud požadujete rychlou výstavbu domu, vysoký komfort a levný provoz, pak jste našli ideální typ bydlení. Nízkoenergetický dům je levný, lze jej pořídit i kolem milionu. V regionu Zlínský kraj kontaktujte firmu BJ dřevostavby, která má zkušenosti s výstavbou nízkoenergetických domů i v USA. Vybrat si můžete z hotových návrhů, nebo si nechat zpracovat nový projekt. Postavit dům jsou schopni již za 3-5 měsíců, poskytují klientům komplexní servis. Pro bližší informace volejte tel.: 777086888.