Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 7 dní.


Dodávka výpočetního clusteru a datového úložiště pro bioinformatické využití

Dodávka výpočetního clusteru a datového úložiště pro bioinformatické využití

Dodávka výpočetního clusteru a datového úložiště pro bioinformatické využití vč. dopravy instalace a zprovoznění
Veřejná zakázka vložena:
15.05.2019 07:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Botanický ústav

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-západ

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
06.06.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Botanický ústav

Zadavatel IČ:
67985939

Zadavatel ulice:
Zámek 1

Zadavatel PSČ:
252 43

Zadavatel obec:
Průhonice

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Testování mobilních aplikací – proč a jakým způsobem testovat mobilní aplikace

Testování mobilních aplikací – proč a jakým způsobem testovat mobilní aplikace

Mobilní aplikace mohou být testovány několika způsoby – mobilní aplikace mohou testovat samotní vývojáři, testovací skripty nebo naopak veřejnost prostřednictvím open beta testování nebo testeři. Samotné testování mobilní aplikace představuje kontrolní proces, díky kterého zjistíme, jestli mobilní apka funguje tak, jak má. Testování mobilních aplikací nám následně dokáže odhalit: - přítomnost bugů v aplikaci - zda všechny funkcionality fungují přesně podle zadání a specifikace - zda aplikace funguje správně na předpokládané sumě cílového hardware


Moderní informační technologie Pardubice - informační systém CICERO

Moderní informační technologie Pardubice - informační systém CICERO

CICERO Stapro Group s.r.o. Potřebujete rychle a přehledně znát informace potřebné pro Vaši práci? Nebo byste rádi zvýšili efektivitu práce ve své firmě? Oslovte nás a budete v dobrých rukou. Zabýváme se moderními informačními technologiemi zejména pro obor polygrafie. Systém MIS CICERO automatizuje firemní procesy, spolehlivě hlídá nastavená pravidla. Poskytuje rychle a přehledně všechny informace o stavu skladů, výroby, zakázkách i zákaznících.


Dodávky aplikačních technologií, aplikační kabiny, vzduchotechnika

Dodávky aplikačních technologií, aplikační kabiny, vzduchotechnika

Pracujete v průmyslovém odvětví, kde jsou zřízeny aplikační pracoviště? Pokud potřebujete vybavit takováto pracoviště tak neváhejte a kontaktujte naši společnost SPS servis a programování strojů, s.r.o., která sídlí v Bakově nad Jizerou v okrese Mladá Boleslav. Naše firma se specializuje na dodávku aplikačních technologií, a to především aplikačních kabin s potřebným vybavením jako jsou vzduchotechnické jednotky a zásobování provozními médi. Zakázky realizujeme komplexně od konstrukce, elektroprojekce přes výstavbu, zprovoznění až po zaškolení a veškerý servis a opravy. Našimi nejvýznamnějšími zákazníky jsou společnosti z automobilového průmyslu, především Škoda Auto, Volkswagen či Audi.


Řídicí systém pro CNC soustruhy, frézky v systému TG Motion

Řídicí systém pro CNC soustruhy, frézky v systému TG Motion

Sháníte-li řídící systém pro CNC soustruhy či frézky, pak neváhejte a kontaktujte nás. Naše společnost TG Drives, s.r.o. se sídlem v Brně nabízí řídicí systémy pro soustruhy a frézky v systému TG Motion. Ty jsou založeny na systému TG Motion, který pracuje na osobním počítači s operačním systémem Windows. Aplikace má 3 základní režimy: -Editace, Simulace a CNC. Funkce a možnosti řídicího systému: -závitování (metrické, whitworthovy, trapézové závity) -zadávání posuvu otáčkového a minutového -obrábění na konstantní řeznou rychlost -řízená nástrojová hlava. Řídicí systém pro CNC soustruhy a frézky: -editor, který je součástí systému, umožňuje otevřít několik CNC programů současně. Integrovaný ladící modul umožňuje účinné trasování programu v samostatném okně včetně prohlížení stavu parametrů a dalších operací. Vlastnosti řídicího systému pro CNC soustruhy, frézky: -parametrické programování (smyčky, podmínky, parametry) -frézka: režim automat-ladicí modul, kalkulátor -interaktivní dynamická nápověda -režim EXEC (ruční režim s předvolbou, vykonání funkcí ISO-kódu v ručním řízení) -barevné zvýraznění ISO-kódu v editoru -moderní uživatelské rozhraní s dotykovou obrazovkou -jednotné ovládání pro soustruh i frézku -externí ruční ovládání (volba osy, override posuvu, ruční kolečko) -rychlé načítání velmi dlouhých ISO-kódů (až do velikosti operační paměti počítače). Více informací o řídícím systému pro CNS soustruhy naleznete na webových stránkách.


Účetní a mzdový software pro přehledné podnikání

Účetní a mzdový software pro přehledné podnikání

Účetní a mzdový software AINEX od firmy ProgEco je přehledný, spolehlivý a dokonale se přizpůsobí vašim potřebám a vnese do vašeho účetnictví i mezd řád. Účetní a mzdový software AINEX, který vyvíjíme ve firmě ProgEco, ocení soukromí živnostníci, ale i velké firmy. Díky počítačovému softwaru budete mít dokonalý přehled o svých daňových přiznáních, účtech i skladové evidenci. Ovládání softwaru je navíc velice intuitivní a jeho použití zvládne rychle i začátečník. Protože chceme vyhovět všem vašim požadavkům, nabízíme vám hned dvě varianty softwaru. Využít tak můžete kompletní služby našich softwarů nebo si zvolit pouze jeden z těchto programů: - Program Mzdové účetnictví Ainex - Program Podvojné účetnictví Profesionál Účetní i mzdový software vám nejen ušetří spoustu času, ale také prostoru. Už nikdy nemusíte být zavaleni stohy papírů a složitě hledat jednotlivé dokumenty. Mzdový software AINEX navíc umožní kontrolu mezd u libovolného počtu pracovníků. Ať už zaměstnáváte rodinné příslušníky nebo desítky zaměstnanců, vždy budete mít přehled o jejich mzdě. Koupí účetního softwaru Profesionál ale naše služby nekončí. Pravidelně vám přinášíme nejnovější aktualizace a vy tak máte jistotu, že vlastníte moderní účetní systém, který vám výrazně usnadní podnikání.


Tvorba aplikací pro telefony a tablety – analýza, návrh, vývoj, testování, podpora

Tvorba aplikací pro telefony a tablety – analýza, návrh, vývoj, testování, podpora

Aplikace pro telefony a tablety na míru a přesně podle Vašich představ? Oslovte společnost Peko Studio s.r.o. ze Znojma. Svěřte své myšlenky do rukou odborníků, kteří mají zkušenosti s vývojem aplikací po celém světě. Nejnovější technologie i moderní postupy nám umožňují rychle, efektivně a flexibilně reagovat na Vaše požadavky. Zakládáme si na kvalitě, funkčnosti a dobré uživatelské přístupnosti. Tvoříme v nativním jazyce operačního systému Android či iOS. Co vše zajistíme v rámci procesu vývoje? - důkladnou analýzu - UX návrh - grafický návrh - vývoj aplikace - akceptační testování - podporu (rozšíření a aktualizace) Podívejte se na naše webové stránky a zjistěte si o nás více.