Elektronické a optické konektory značky LEMO do průmyslu, zdravotnictví i IT

Mechatronic, spol. s r.o.

Elektronické a optické konektory značky LEMO do průmyslu, zdravotnictví i IT

Multipólové, unipólové, vysokonapěťové, koaxiální a triaxiální konektory IP54-IP68 světoznámého výrobce LEMO nabízí velkoobchodní prodejce, dovozce a distributor elektronických a pneumatických součástek společnost MECHATRONIC spol. s r.o. se sídlem v Praze. Velmi kvalitní LEMO konektory nachází široké využití v mnoha odvětvích průmyslu, ve zdravotnictví, komunikačních systémech, elektronice či informačních technologiích.

Omítka fasády, Německo

Omítka fasády, Německo

Poptávám omítku na fasádě malého domu v Rübenau. Měla by být odstraněna volná omítka a pak nově nahozena
asi 30 m2

Původní znění:
Anfrage
Würden Sie auch Putzarbeiten an der Fassade eines kleinen Hauses in Rübenau übernehmen( loser Putz soll ab und dann neu gemacht werden.
ca.30 m 2
Poptávka byla vložena dne:
06.05.2019 13:22

Platnost poptávky:
06.08.2019 13:04

Kontaktní osoba:
Hellmut Schulz

Kontaktní email:

Telefon:
049 371 361 848

Země:
Deutschland

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Postavíme pro Vás rodinné domy, dřevostavby nebo zajistíme rekonstrukci - Stavby Nisa s.r.o.

Postavíme pro Vás rodinné domy, dřevostavby nebo zajistíme rekonstrukci - Stavby Nisa s.r.o.

Postaví pro Vás rodinný dům či průmyslový objekt. Zajistí stavební dozor a nebo provedou rekonstrukci. O kom je řeč? No přeci o společnosti Stavby Nisa s.r.o., kterou najdete v Liberci. Společnost zajišťuje kompletní služby v oboru stavebnictví. Jako profesionálové se nebojí velkých projektů, ale i ty malé pro ně mají význam. Spokojený zákazník je pro ně totiž vždy na prvním místě, stejně jako kvalitně odvedená práce. Když mluvíme o kompletních službách v oboru stavebnictví, společnost pro Vás může zajistit: - stavbu rodinný domů na klíč nebo částečně - stavbu dřevostaveb - výstavba zahradních domků nebo altánů - částečné nebo kompletní rekonstrukce - posudky a revize - stavební dohled - zateplení fasád Podívejte se na celou nabídku služeb a prací společnosti Stavby Nisa s.r.o., kterou najdete na jejich webových stránkách.


Designové dekorativní stěrky na stěny - aplikace v interiéru i exteriéru

Designové dekorativní stěrky na stěny - aplikace v interiéru i exteriéru

Designové stěrky v interiéru i exteriéru jsou moderním a originálním řešením pro vytvoření dekorativního povrchu stěn. Firma David Strnka - TOPSTR z Hostišové je odborníkem na aplikaci těchto stěrek, které nabízejí mnoho výhod a možností. Designové stěrky se nanáší na stěnu pomocí špachtle nebo hladítka. Vytvářejí tenkou vrstvu, která má různou strukturu, barvu a lesk podle typu stěrky a způsobu aplikace. Využití mají v obývacím pokoji, kuchyni, koupelně, chodbě ale i venkovních prostorech na terase, balkónu nebo fasádě. Designové stěrky mají řadu předností oproti klasické malbě nebo tapetám. Originalita - každá stěna s designovou stěrkou je neopakovatelná. Je možné dosáhnout různých efektů, napodobení kamene, dřeva, kovu, betonu a perleti. Stěna s designovou stěrkou je tak ozdobou místnosti a podtrhuje její styl a atmosféru. Odolnost - designové stěrky jsou velmi pevné, odolávají otěru, vlhkosti, plísni, UV záření a snadno se čistí a udržují. Jsou ideální do kuchyně, chodby i jiných místností. Poradíme Vám, jak vybrat designovou stěrku. Důležité je přihlédnout k účelu a typu místnosti. Barvy ladíme s podlahou, nábytkem či ostatními prvky interiéru. Barva ovlivňuje náladu a atmosféru místnosti, může být jednobarevná i vícebarevná. Textura designové stěrky může být hladká nebo hrubá, matná i lesklá, jednotvárná nebo proměnlivá. Textura ovlivňuje dojem z povrchu stěny. Realizace designové stěrky vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti. Naše firma TOPSTR pracuje převážně s materiálem firmy Novalit, který je kvalitní, ekologický a cenově dostupný. Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat - působíme v lokalitě Zlín, Zlínský kraj i dalších koutech Moravy.


Jumar s.r.o. - odborníci na rekonstrukce a zateplení - vaše volba pro kvalitní a udržitelné bydlení

Jumar s.r.o. - odborníci na rekonstrukce a zateplení - vaše volba pro kvalitní a udržitelné bydlení

V roce 1999 vstoupila společnost Jumar s.r.o. na stavební trh a od té doby neustále posouvá hranice ve stavebnictví. Naše bohaté zkušenosti zahrnují široké spektrum projektů - od výstavby jednotlivých domů, přes dílčí stavební rekonstrukce, až po dnešní komplexní revitalizace bytových domů na klíč. Díky dlouholeté praxi našeho týmu jsme se stali stabilním hráčem na trhu, zejména v oblasti rekonstrukcí obvodových plášťů budov a jejich zateplení. Naším cílem je být pravou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivého partnera pro stavbu, opravu či revitalizaci nejen bytových domů, ale i administrativních budov či výrobních hal. Společnost Jumar s.r.o. vyniká nejen dlouholetou zkušeností, ale i technologickým zázemím, kvalitním personálem a širokou nabídkou služeb. Disponujeme kolektivem odborných pracovníků, kteří zabezpečí kompletní servis od inženýrské přípravy projektu až po jeho realizaci a kolaudaci. Co Vám můžeme nabídnout? Inovativní a kvalitní stavby: Naše projekty jsou vždy o krok před konkurencí díky inovativnímu přístupu a vysoké kvalitě. Osobní přístup: Každý projekt je pro nás unikátní a věnujeme mu maximální individuální pozornost. Rychlost a kvalita: Naše práce je pečlivá a přesná, přitom efektivní a v souladu s termíny. Profesionalita: Více než 20 let na trhu z nás učinilo experta ve stavebnictví s důrazem na profesionální přístup. Společnost Jumar s.r.o. přináší nejen kvalitní stavitelské řešení, ale i důvěru a spolehlivost, které jsou základem dlouhodobého vztahu s našimi klienty. Naše práce je naším závazkem k vynikajícím výsledkům a spokojenosti našich zákazníků. Pokud hledáte společnost s bohatými zkušenostmi a profesionálním přístupem, Jumar s.r.o. je tu pro Vás.


Precizní omítky s nadčasovým designem vhodné i pro alergiky

Precizní omítky s nadčasovým designem vhodné i pro alergiky

Pokud plánujete rekonstrukci nebo stavbu domu, jistě se zajímáte o to, jakým způsobem dokončit stěny a stropy. Jednou z možností je použít sádrovou omítku hladkou, gletovanou. Tento materiál má mnoho výhod, které oceníte nejen z estetického, ale i z praktického a zdravotního hlediska. Na sádrové omítky vhodné i pro alergiky se specializuje firma De.mann, která poskytuje své služby v Ostravě, Olomouci, Zlíně a okolí. Sádrové omítky jsou přírodní, udržují stálé mikroklima, jsou vhodné i pro alergiky. Jsou snadno opravitelné, splňují ty nejvyšší nároky moderního interiéru. Aplikují se na všechny podklady, od cihly přes beton, železo, polystyren. Sádrové omítky tvoří rovný hladký povrch bez bublin, fleků či prasklin. Naše práce je precizní, garantujeme pětiletou záruku. Tento materiál má mnoho výhod, které uspokojí i ty nejnáročnější. Kontaktujte naši společnost De.Mann. Těšíme se na spolupráci.


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, opravy bytů

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, opravy bytů

Pokud plánujete rekonstrukci vašeho domova nebo výstavbu rodinného domu, jistě chcete, aby vše proběhlo hladce, kvalitně a za rozumnou cenu. V tom případě byste se měli obrátit na firmu ReSpol, která poskytuje komplexní služby od návrhu až po realizaci vašeho projektu. Firma se zabývá výstavbou a rekonstrukcí rodinných domů, bytů, průmyslových a občanských staveb. ReSpol vám zajistí vše od zemních prací, základů, hrubé stavby, střechy, fasády, izolace, elektroinstalace, vytápění, vodoinstalace, podlah, obkladů, dlažby, malování, až po zahradní úpravy. Firma vám také pomůže s vyřízením stavebního povolení, dotací a financováním. ReSpol má bohaté zkušenosti a reference z mnoha realizovaných staveb a rekonstrukcí v Opavě, Krnově a okolí.


Rekonstrukce rodinných domů, bytových jader nebo venkovních prostor - Stavby Nisa s.r.o.

Rekonstrukce rodinných domů, bytových jader nebo venkovních prostor - Stavby Nisa s.r.o.

Hledáte firmu, která se specializuje na rekonstrukce? Pak už dále nehledejte a podívejte se na skvěle realizované rekonstrukce společnosti Stavby Nisa s.r.o. z Liberce. Stavby Nisa s.r.o. pro Vás zrealizuje jak celkové, tak částečné rekonstrukce. Je jen na Vás pro co se rozhodnete. Potřebuje novou koupelnu nebo chcete zrekonstruovat a zateplit fasádu domu. Opravy venkovních prostor? Ani jedno pro firmu není problém. Společnost zajistí rovněž stavební dozor. Nejste si jistí, jaká rekonstrukce je pro Vás nejlepší, či snad nebude až příliš nákladná_ Kontaktujte odborníky společnosti Stavby Nisa s.r.o., která Vám s projektem ráda pomůže. Více informací a ukázky rekonstrukcí najdete na webových stránkách Stavby Nisa s.r.o..