Obývací a dětské pokoje, bytové doplňky, poradenství a služby bytového architekta

NÁBYTEK LINEA, s.r.o.

Obývací a dětské pokoje, bytové doplňky, poradenství a služby bytového architekta

Společnost NÁBYTEK LINEA, s.r.o., která se pohybuje na trhu s nábytkem již přes 20 let, Vám pomůže kompletně vybavit Váš byt či dům - ať už se jedná o obývací nebo dětský pokoj. Využijte také odborné poradenství a služeb bytového architekta, který Vám pomůže zútulnit Váš domov.

Rekonštrukcia budovy Obecného úradu Nové Sady

Rekonštrukcia budovy Obecného úradu Nové Sady

Predmetom zákazky je komplexná rekonštrukcia budovy Obecného úradu Nové Sady po požiari a to obnova strechy, vonkajších múrov, zateplenia a súvisiacich konštrukcií, t.j. kompletná obnova budovy z vonkajšej strany, rekonštrukciou krovu, krytiny strechy, obnova štítových múrov a obvodových múrov najvyššieho podlažia, rekonštrukcia interiérových omietok, náterov, podláh, výmena svietidiel, elektrických zásuviek a vypínačov, kompletná rekonštrukcia sociálnych zariadení, položenie nových podláh, novej elektroinštalácie výmena pôvodných vykurovacích kotlov a zásobníka na teplú vodu, zámena obnoviteľného zdroja eneregie na prípravu teplej vody bude z fotovoltaických článkov na slnečné kolektory. Všetky tieto priestory a zariadenia na 1NP a 2NP boli zničené hasičskou vodou. Na 3NP sa navrhuje zatepľovať strecha medzi krokvami a pod krokvami, realizovať SDK podhľady počas trvania zmluvy o dielo.
Veřejná zakázka vložena:
06.05.2019 07:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Nové Sady

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.07.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Nové Sady

Zadavatel IČ:
00308340

Kontaktní osoba:
Silvia Halvoníková

Zadavatel telefon:
+421 377 894 163

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.novesady.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45210000-2
Stavebné práce na stavbe budov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Postavíme pro Vás rodinné domy, dřevostavby nebo zajistíme rekonstrukci - Stavby Nisa s.r.o.

Postavíme pro Vás rodinné domy, dřevostavby nebo zajistíme rekonstrukci - Stavby Nisa s.r.o.

Postaví pro Vás rodinný dům či průmyslový objekt. Zajistí stavební dozor a nebo provedou rekonstrukci. O kom je řeč? No přeci o společnosti Stavby Nisa s.r.o., kterou najdete v Liberci. Společnost zajišťuje kompletní služby v oboru stavebnictví. Jako profesionálové se nebojí velkých projektů, ale i ty malé pro ně mají význam. Spokojený zákazník je pro ně totiž vždy na prvním místě, stejně jako kvalitně odvedená práce. Když mluvíme o kompletních službách v oboru stavebnictví, společnost pro Vás může zajistit: - stavbu rodinný domů na klíč nebo částečně - stavbu dřevostaveb - výstavba zahradních domků nebo altánů - částečné nebo kompletní rekonstrukce - posudky a revize - stavební dohled - zateplení fasád Podívejte se na celou nabídku služeb a prací společnosti Stavby Nisa s.r.o., kterou najdete na jejich webových stránkách.


Kompletní služby zahradního osvětlení - nechte svou zahradu zářit s námi – Š&Z Jiří Zitta

Kompletní služby zahradního osvětlení - nechte svou zahradu zářit s námi – Š&Z Jiří Zitta

V dnešní době je zahradní osvětlení nejen praktickým doplňkem, ale stává se i významným estetickým prvkem, který dokáže proměnit každou zahradu v pohádkové místo pro relaxaci i zábavu. S naší společností Š&Z Jiří Zitta získáte vše potřebné pro dokonalé osvětlení vaší zahrady, terasy, chodníčků, příjezdových cest či k nasvícení soch a budov. Nabízíme široký výběr osvětlení od klasických řešení, přes osvětlení s pohybovými senzory, soumrakovými čidly, až po systémy napojené na časové spínače. Každému zákazníku přistupujeme individuálně s cílem navrhnout optimální řešení přesně na míru jeho potřebám. Naše služby zahrnují návrh optimálního řešení, cenovou kalkulaci, dodávku a instalaci zahradního osvětlení, a to vše doplněné o odborné poradenství. Jsme tady pro vás, abychom vám pomohli zrealizovat vaše představy o dokonale osvětlené zahradě, která vás bude bavit a hřát u srdce každý den. Kontaktujte nás na telefonním čísle 604 241 074 nebo navštivte naši adresu Řehořova 935/33, Praha - Žižkov, a dozvíte se více o tom, jak můžeme oživit vaši zahradu světlem. Věříme, že naše služby přinesou světlo nejen do vašich zahrad, ale i do vašich životů.


Rekonstrukce rodinných domů, bytových jader nebo venkovních prostor - Stavby Nisa s.r.o.

Rekonstrukce rodinných domů, bytových jader nebo venkovních prostor - Stavby Nisa s.r.o.

Hledáte firmu, která se specializuje na rekonstrukce? Pak už dále nehledejte a podívejte se na skvěle realizované rekonstrukce společnosti Stavby Nisa s.r.o. z Liberce. Stavby Nisa s.r.o. pro Vás zrealizuje jak celkové, tak částečné rekonstrukce. Je jen na Vás pro co se rozhodnete. Potřebuje novou koupelnu nebo chcete zrekonstruovat a zateplit fasádu domu. Opravy venkovních prostor? Ani jedno pro firmu není problém. Společnost zajistí rovněž stavební dozor. Nejste si jistí, jaká rekonstrukce je pro Vás nejlepší, či snad nebude až příliš nákladná_ Kontaktujte odborníky společnosti Stavby Nisa s.r.o., která Vám s projektem ráda pomůže. Více informací a ukázky rekonstrukcí najdete na webových stránkách Stavby Nisa s.r.o..


Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, opravy bytů

Výstavba a rekonstrukce rodinných domů, opravy bytů

Pokud plánujete rekonstrukci vašeho domova nebo výstavbu rodinného domu, jistě chcete, aby vše proběhlo hladce, kvalitně a za rozumnou cenu. V tom případě byste se měli obrátit na firmu ReSpol, která poskytuje komplexní služby od návrhu až po realizaci vašeho projektu. Firma se zabývá výstavbou a rekonstrukcí rodinných domů, bytů, průmyslových a občanských staveb. ReSpol vám zajistí vše od zemních prací, základů, hrubé stavby, střechy, fasády, izolace, elektroinstalace, vytápění, vodoinstalace, podlah, obkladů, dlažby, malování, až po zahradní úpravy. Firma vám také pomůže s vyřízením stavebního povolení, dotací a financováním. ReSpol má bohaté zkušenosti a reference z mnoha realizovaných staveb a rekonstrukcí v Opavě, Krnově a okolí.


Jumar s.r.o. - odborníci na rekonstrukce a zateplení - vaše volba pro kvalitní a udržitelné bydlení

Jumar s.r.o. - odborníci na rekonstrukce a zateplení - vaše volba pro kvalitní a udržitelné bydlení

V roce 1999 vstoupila společnost Jumar s.r.o. na stavební trh a od té doby neustále posouvá hranice ve stavebnictví. Naše bohaté zkušenosti zahrnují široké spektrum projektů - od výstavby jednotlivých domů, přes dílčí stavební rekonstrukce, až po dnešní komplexní revitalizace bytových domů na klíč. Díky dlouholeté praxi našeho týmu jsme se stali stabilním hráčem na trhu, zejména v oblasti rekonstrukcí obvodových plášťů budov a jejich zateplení. Naším cílem je být pravou volbou pro každého, kdo hledá spolehlivého partnera pro stavbu, opravu či revitalizaci nejen bytových domů, ale i administrativních budov či výrobních hal. Společnost Jumar s.r.o. vyniká nejen dlouholetou zkušeností, ale i technologickým zázemím, kvalitním personálem a širokou nabídkou služeb. Disponujeme kolektivem odborných pracovníků, kteří zabezpečí kompletní servis od inženýrské přípravy projektu až po jeho realizaci a kolaudaci. Co Vám můžeme nabídnout? Inovativní a kvalitní stavby: Naše projekty jsou vždy o krok před konkurencí díky inovativnímu přístupu a vysoké kvalitě. Osobní přístup: Každý projekt je pro nás unikátní a věnujeme mu maximální individuální pozornost. Rychlost a kvalita: Naše práce je pečlivá a přesná, přitom efektivní a v souladu s termíny. Profesionalita: Více než 20 let na trhu z nás učinilo experta ve stavebnictví s důrazem na profesionální přístup. Společnost Jumar s.r.o. přináší nejen kvalitní stavitelské řešení, ale i důvěru a spolehlivost, které jsou základem dlouhodobého vztahu s našimi klienty. Naše práce je naším závazkem k vynikajícím výsledkům a spokojenosti našich zákazníků. Pokud hledáte společnost s bohatými zkušenostmi a profesionálním přístupem, Jumar s.r.o. je tu pro Vás.


Stavby pro výrobu a služby – realizace, rekonstrukce a opravy prováděné specialisty

Stavby pro výrobu a služby – realizace, rekonstrukce a opravy prováděné specialisty

Plánujete rekonstrukci, opravu nebo výstavbu nového objektu pro Vaše podnikání a hledáte spolehlivého partnera s dlouhodobými zkušenostmi? V tom případě se obraťte na specialisty v oblasti pozemních staveb – na společnost ATLANTA, a.s. Společnost ATLANTA, a.s. provádí výstavbu, rekonstrukce a opravy budov, může se jednat o rekonstrukci staré továrny, poškozené kanceláře nebo o stavbu nového skladu. Společnost disponuje moderní technikou a zvládne projekty realizovat, kvalitně, rychle a za přiměřenou cenu. Poraďte se v oblasti staveb pro výrobu a služby a kontaktujte nás ještě dnes!