Rekonstrukce centrálního zdroje tepla U Žirafy,  ul. 28. října, Žamberk

Rekonstrukce centrálního zdroje tepla U Žirafy, ul. 28. října, Žamberk

Předmětem veřejné zakázky je kompletní demontáž technologicky zastaralého a neefektivního zařízení pro výrobu tepla o celkovém výkonu 7 100 kW. Bude demontováno veškeré stávající zařízení v kotelně i strojovně. Nově bude provedena instalace kogenerační jednotky o výkonu cca 699 kWt (cca 600 kWe) pro využití vysokoúčinné kombinované výroby elektřiny a kaskáda tří vysoce účinných kondenzačních kotlů na zemní plyn o celkovém tepelném výkonu cca 3 300 kWt (při systémové teplotě 80/60°C). V rámci prací budou provedeny kompletně nové rozvody tepla, plynu a elektřiny v prostorách kotelny a strojovny. Dále bude kromě zdroje tepla instalováno nové technologické zařízení (úpravna vody, expanzní automat, oběhová čerpadla, expanzní nádrže, apod.). Součástí veřejné zakázky jsou zároveň stavební práce a přípomoce, nový systém měření a regulace a vyvedení výkonu z kogenerační jednotky do distribuční sítě.
Veřejná zakázka vložena:
06.05.2019 08:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa budov Žamberk s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Ústí nad Orlicí

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
29.05.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa budov Žamberk s.r.o.

Zadavatel ulice:
Klostermanova 990

Zadavatel PSČ:
564 01

Zadavatel obec:
Žamberk

Kontaktní osoba:
INGENIRING KRKONOŠE a.s.

Zadavatel telefon:
+420 499 828 023

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.sbzamberk.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45200000-9
Práce pro kompletní nebo částečnou výstavbu inženýrské stavitelství

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Provoz kotelny, výstavba a zajištění tepelných zdrojů Praha – komfortní vytápění a teplá voda

Provoz kotelny, výstavba a zajištění tepelných zdrojů Praha – komfortní vytápění a teplá voda

O tepelnou pohodu Vaší nemovitosti a komfortní bydlení se postará společnost Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s. Nabízíme naše služby v oblasti výstavby a zajištění tepelných zdrojů, ale zajistíme také rekonstrukci stávají starší kotelny a její následný provoz. Po celý rok Vám garantujeme dodávky tepla a teplé vody, smluvní zabezpečení servisních a revizních služeb, opravy a údržby nebo 24 hodinový servis. Svěřte výstavbu kotelny nebo její provoz společnosti Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s. a zima Vás nezaskočí. Zajistíme tepelné zdroje pro každou Vaši nemovitost.


Tepelná energetika, projekční práce, konstrukční práce, výměníkové stanice, kogenerační jednotky, kotelny

Tepelná energetika, projekční práce, konstrukční práce, výměníkové stanice, kogenerační jednotky, kotelny

Hledáte odborníky na tepelnou energetiku? Chcete spolupracovat s firmou, která vám nabídne komplexní služby od návrhu po realizaci vašich projektů? Pak jste na správné adrese! TERMOENGINEERING, s.r.o. je brněnská společnost, která se specializuje na inženýrskou, dodavatelskou a poradenskou činnost v oblasti tepelné energetiky. Máme dlouholeté zkušenosti a praxi v této oblasti a dokážeme vám poskytnout kvalitní a spolehlivé řešení pro vaše potřeby. Naše služby zahrnují: -Konstrukční a projekční práce v tepelné energetice -Dodávky na klíč včetně montáže, zkušebního provozu a uvedení do trvalého provozu -Servisní a údržbové práce pro zajištění bezpečného a hospodárného provozu tepelných zařízení -Poradenská činnost v oblasti optimalizace, modernizace a rekonstrukce tepelných zařízení Mezi naše referenční projekty patří například výměníkové stanice, kogenerační jednotky, kotelny, rozvodny tepla, trubkové výměníky, deskové výměníky a další zařízení. Našim cílem je spokojený zákazník, který ocení naši profesionalitu, flexibilitu a férovost. Proto dbáme na kvalitu odvedené práce, dodržování termínů a rozpočtů a individuální přístup ke každému klientovi. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaše projekty v oblasti tepelné energetiky, neváhejte se obrátit na TERMOENGINEERING, s.r.o. - odborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Těšíme se na spolupráci s vámi!


Projekční a inženýrská činnost Olomouc, v oblasti průmyslová, energetická a teplárenská zařízení

Projekční a inženýrská činnost Olomouc, v oblasti průmyslová, energetická a teplárenská zařízení

Představujeme Vám firmu Honig Engeneering z Olomouce, která svoji činnost zaměřila na projekční práce v průmyslové a energetické oblasti. V rámci svých nabízených služeb se také věnujeme zpracování vstupních podkladů pro energetické audity, zpracování návrhů technických řešení a koncepcí, návrhy řídících systémů. Působnost - celá Česká republika, Slovensko dle potřeby i ostatní členské státy Evropské unie. Projekční a inženýrská činnost Olomouc: - energetická a teplárenská zařízení - měření a regulace - strojní technologie - kogenerační jednotky - obnovitelné zdroje - bioelektrárny a bioteplárny a CZT Pokud Vás naše projekční služby zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Lipinka 22, Olomouc.


Podpora z MF pro modernizaci teplárenství, snižování emisí v průmyslu – program HEAT a ENERG ETS

Podpora z MF pro modernizaci teplárenství, snižování emisí v průmyslu – program HEAT a ENERG ETS

Rozhodli jste se v rámci svého podnikání realizovat modernizaci, která vede ke snížení produkce skleníkových plynů v průmyslu? Chcete využívat jako zdroj tepla obnovitelné energie? Potřebujete profesionální poradenství a pomoc se zpracováním žádosti o podporu v rámci modernizace teplárenství nebo snižování emisí v průmyslu? Společnost E-expert, spol. s r.o. z Ostravy poskytuje profesionální poradenství v rámci zpracování žádosti pro vybrané programy z Modernizačního fondu. Pro naše klienty zajistíme zpracování žádosti z programu HEAT- Modernizace soustav zásobování tepelnou energií, který podporuje využívání OZE a nízkouhlíkových zdrojů určených pro vytápění. Obrátit se na nás můžete také v případě, že chcete vypracovat žádost o finanční podporu z programu ENERG ETS - Zlepšení energetické účinnosti a snižování emisí skleníkových plynů v průmyslu v EU ETS. Zpracováváme také emisní posudky.


Ekologické vytápění domácností pomocí biomasy od TTS energo s.r.o.

Ekologické vytápění domácností pomocí biomasy od TTS energo s.r.o.

Hledáte společnost, která Vám v zimě pomůže vytopit Váš domov, ale přitom Vás nepřivede, jak se říká finančně na buben? Pokud jste z města Třebíč, pak se rozhodně podívejte na nabídku služeb společnosti TTS energo s.r.o., která je průkopníkem ve vytápění domácností. TTS energo s.r.o. z Třebíče se zaměřuje na ekologické vytápění domácností, které je zařízeno tak, že k 90 % výrobě tepelné energie je využita biomasa, která navíc pochází od místních zdrojů, a to od zemědělců nebo lesníků. Spalováním dřevní štěpky nebo slámy, tak společnost vyrobí až 90% tepelné energie, která pak putuje do domácností nebo komerčních prostor. Spalování biomasy je nejen ekologické, ale také šetrné k přírodě, jelikož při něm nevznikají emise CO2 a rovněž to je obnovitelný zdroj. Dalším bonusem pak je, že nemusíte provádět pravidelné revize komínů a spalinových cest, tak jak tomu je u vytápění plynem. Předávaní tepelné energie je zprostředkováno předávací stanicí, která je bezpečná a není u ní nutné mít rozvody plynu v domě. Díky moderní technologii výroby tepla, jsou náklady nízké a tím jsou nízké i ceny. Projektovou dokumentaci a připojení pro Vás firma udělá zdarma. Tak jí neváhejte kontaktovat pro více informací a nechte svůj domov vytápět ekologicky.


Energie elektrická a tepelná z obnovitelných zdrojů

Energie elektrická a tepelná z obnovitelných zdrojů

Hledáte nového dodavatele tepla či elektřiny? Naše společnost ENETIQA a.s. zásobuje teplem domácnosti, průmyslové podniky či města a obce v 15 městech České republiky. Teplo vyrábíme z ekologicky šetrných paliv a obnovitelných zdrojů. Jako jediní v ČR používáme pro výrobu tepla náš geotermální zdroj, který je držitelem ocenění Projekt desetiletí 2012 Teplárenského sdružení ČR. Již přes dvacet let vyrábíme teplo z biomasy. Našim zákazníkům dodáváme i elektřinu, kterou vyrábíme pouze kogeneračně, což je způsob výroby energie šetrný k životnímu prostředí. Zabýváme se i energetickým využitím odpadu, energetickým poradenstvím, vodohospodářstvím a poskytováním služeb elektronických komunikací. Pro více informací se podívejte na stránky naší společnosti ENETIQA a.s.