Krásnou barvu pokožky i v zimních měsících díky horizontálnímu soláriu

Kosmetické studio Šárka Zpěváková

Krásnou barvu pokožky i v zimních měsících díky horizontálnímu soláriu

Kosmetické studio Šárka Zpěváková provozuje v Otrokovicích horizontální solárium, které nabízí možnost udržet si krásnou barvu pokožky i v zimních měsících. Naše dvě solária pomáhají také tvorbě vitaminu D, který je nezbytný pro udržení vašeho zdraví a také dobré nálady. Na výběr máme solária – Silver Star-Pro nebo Bluemoon.

Areál vodárne Závod – rozšírenie akumulácie vodojem 1 x100 m3

Areál vodárne Závod – rozšírenie akumulácie vodojem 1 x100 m3

Účelom stavby je návrh rozšírenia existujúcej akumulácie pitnej vody o 2 x 100 m3 v areáli VZ obce Závod.
Tieto práce budú realizované v existujúcom areáli VZ bez zvláštnych požiadaviek na architektonické, či urbanistické
riešenia.
Veřejná zakázka vložena:
03.05.2019 09:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Závod

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.07.2019 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Závod

Zadavatel IČ:
00310158

Kontaktní osoba:
Elena Maxianová

Zadavatel telefon:
+421 347 799 254

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45252126-7
Stavebné práce na úpravniach pitnej vody

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Moderní zákaznické centrum TEPVOS s.r.o. v srdci Ústí nad Orlicí

Moderní zákaznické centrum TEPVOS s.r.o. v srdci Ústí nad Orlicí

Zákaznické centrum TEPVOS ve městě Ústí nad Orlicí pro Vás poskytuje moderní prostory, kde si můžete vyřídit místní poplatky a další záležitosti pohodlně a na jednom místě. V moderním prostředí na Vás čekají šikovné a ochotné pracovnice za přepážkami, které Vám rády poradí a pomohou při vyřizování různých záležitostí, ať už budete chtít platit místní poplatky třeba za odvoz komunálních odpadů nebo za psa. Mezi další služby, které zde můžete vyřídit patří i: - vyřízení parkovací karty - platba za lepení plakátů, komunální odpad, psa a zábor veřejného prostranství - přihlášení k odběru vody - platba vodného nebo fakturace vody - zakoupení Městské karty a její dobytí A další služby. Pokud nechcete dojíždět do Zákaznického centra, můžete některé poplatky rovněž vyřídit bezkontaktní platební metodou. Veškeré podrobnosti Vám sdělí na kontaktním emailu nebo telefonicky, které najdete na webových stránkách společnosti TEPVOS spol. s.r.o. z Ústí nad Orlicí.


SVAK, společný projekt měst a obcí pro lepší vodohospodářství

SVAK, společný projekt měst a obcí pro lepší vodohospodářství

Svaz vodovodů a kanalizací JIHLAVSKO (SVAK) je dobrovolný svazek měst a obcí, který se stará o zásobování pitnou vodou, odvádění a čistění odpadních vod a rozvoj vodohospodářské infrastruktury na území kraje Vysočina. SVAK vznikl v roce 1993 a sdružuje 25 členských obcí, které společně vlastní a spravují veškerý vodohospodářský majetek v hodnotě přes 1,8 miliardy korun. SVAK zastupuje zájmy svých členů při provozu a výstavbě vodovodů a kanalizací, při kalkulaci nákladů postupuje v rámci solidarity k přijímání jedné ceny pro vodné a stočné v určených obdobích.


Vodohospodářská společnost, provoz vodovodů, kanalizací, čistíren, odvádění odpadních vod, Litovel

Vodohospodářská společnost, provoz vodovodů, kanalizací, čistíren, odvádění odpadních vod, Litovel

Hledáte partnera pro zajištění pitné vody a odvádění odpadních vod? Pak je pro vás správnou volbou Vodohospodářská společnost ČERLINKA s.r.o., která je na českém trhu již od roku 1992. VHS Čerlinka s.r.o. provozuje vodovody a kanalizace v Litovli a okolních obcích, kde zásobuje pitnou vodou více než 16 tisíc obyvatel. Denně dodává více než 3 miliony litrů kvalitní a zdravé vody, kterou čerpá z vlastního vodního zdroje v Zadním Újezdu nebo nakupuje od společnosti Moravská vodárenská a.s. Délka provozované vodovodní sítě je 127 km. VHS Čerlinka s.r.o. se také stará o čištění a odstraňování odpadních vod, které jsou napojeny na kanalizaci a čistírny odpadních vod (ČOV) v Litovli, Července, Mladči, Medlově, Vilémově, Hnojicích, Loučanech a Náměšti na Hané. Na tyto ČOV je napojeno více než 16 tisíc obyvatel, kteří produkují ročně 2890 t organického znečištění. VHS Čerlinka s.r.o. dosahuje na těchto čistírnách čistící efekt vyšší než 98% a denně se do vodních toků vypouští více než 5 milionů litrů vyčištěné odpadní vody. Délka provozovaných kanalizačních řadů je 133 km. Pokud máte zájem o spolupráci s VHS Čerlinka s.r.o., neváhejte kontaktovat jejich přátelský a profesionální tým na telefonicky nebo e-mailem. Můžete také navštívit jejich webové stránky, kde najdete více informací o jejich činnosti, cenách, dokumentech a kontaktech. VHS Čerlinka s.r.o. je vaším důvěryhodným a kompetentním partnerem pro vaše potřeby související s pitnou vodou a odpadními vodami. S VHS Čerlinka s.r.o. máte jistotu kvality, bezpečnosti a spokojenosti.


Vodohospodářské stavby, vodovodní, kanalizační přípojky - realizace

Vodohospodářské stavby, vodovodní, kanalizační přípojky - realizace

Výstavba, realizace a inženýrské sítě, odstaňování poruch vodovodních a kanalizačních přípojek, vodojemů, čistíren odpadních vod, přemostění, úpravy vodních toků, odlehčení kanalizace. Provádíme: - zemní práce prováděné ručně nebo rypadly - řezání a rozrušování vozovky, betonových ploch bouracími hydraulickými kladivy - pravidelná údržba s revizí vodovodních a kanalizačních přípojek - vodoinstalatérské práce Zakázky provádíme od přípravy, výstavby až po konečné terénní úpravy.


Odstranění havárií a poruch na vodovodních a kanalizačních řádech od profesionální firmy

Odstranění havárií a poruch na vodovodních a kanalizačních řádech od profesionální firmy

Přihodila se Vám havárie nebo porucha na vodovodním či kanalizačním řádu a potřebujete ji rychle a profesionálně odstranit? Naše společnost HYDROSPOR spol. s r.o. se o to postará. Specializujeme se na: - výstavba a rekonstrukce inženýrských sítí - opravy stávajících řádů - odstranění havárie nebo poruch na řádech - kontroly, revize a údržba vodohospodářských zařízení - instalatérské a vodárenské práce - zemní práce - rozbrušování vozovek a betonových ploch. Disponujeme potřebným strojním vybavením, moderní technikou, která je potřebná pro realizaci a kvalitními pracovníky!


Projekty pro revitalizaci malých vodních ploch - tůně, mokřady, rybníky a malé vodní toky

Projekty pro revitalizaci malých vodních ploch - tůně, mokřady, rybníky a malé vodní toky

Společnost ARVITA P Zlín má zkušenosti s projekty pro revitalizaci malých vodních ploch. Připravíme projekty pro tůně, rybníky, mokřady, biocentra. Pro všechny projekty lze žádat o dotace z Operačního programu životního prostředí, z programu Prioritní osa 4. Cílem projektů je zlepšení stavu přírody, krajiny a optimalizace vodního režimu krajiny. Projekty zpracováváme pro města, obce, kraje, příspěvkové organizace, soukromé firmy i fyzické osoby.